Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Problem ze światłem??

    Mam D40 i do tego cosine 70-210, ze swiatłem 4.5-5.6. Jadnak mam problem, kiedy obiektyw ma ogniskowa 70 maksymalne swiatlo jakie moge uzyskac to 4.8 a przy ogniskowej 210 swiatło 6.0. Co jest tego przyczyna, dlaczego nie moge zwiekszyc przeslony odpowiednio do 4.5 i 5.6?? Miał ktos taki przypadek??

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez romq Zobacz posta
    Miał ktos taki przypadek??
    Były takie przypadki na forum. Nie przejmowałbym się szczególnie taką sytuacją...
    Pozdrawiam! Marcin fotoblog fotografia
    F100,D700,D80 | N 35/2D 50/1.4D 105/2.8D 24-85G 35-70/2.8D 75-150/3.5AiS | Σ 12-24 70-300 | Sonnar 300/4 | Soligor 135/2.8 | SW 150/750 | SB-800/400 | LS-2000 | HEQ5

  3. #3

    Domyślnie

    Wystarczy śrubokręt do ręki wziąć i pogrzebać przy dźwigni przesłony w obiektywie
    "Am Anfang schaute ich mich um, konnte aber den Wagen, von dem ich träumte, nicht finden. Also beschloss ich, ihn mir selber zu bauen." F.Porsche

  4. #4

    Domyślnie

    Kod html:
    Wystarczy śrubokręt do ręki wziąć i pogrzebać przy dźwigni przesłony w obiektywie
    nic prostszego hehehe
    D700 +mb-d10 | D300 | D80 +mb-d80 | n24-70/2.8 | n85/1.8 | n70-300 VR | n18-135| sb900 +Pro flash bracket | 3x sb600 +dyf. lightsphere || Manfrotto190xprob & 804rc2||

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez velaskez Zobacz posta
    Wystarczy śrubokręt do ręki wziąć i pogrzebać przy dźwigni przesłony w obiektywie
    gdzie to jest?? nie wiem jeszcze czy to zrobie, bo wole zeby obiektyw robil fotki, 'ze zlym swiatlem' niz w ogole, jakbym mial zniszczyc

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •