Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1

    Domyślnie Zima w Beskidach - widokowo

    To ja was jeszcze trochę pomęczę, beskidzkimi klimatami.

    Widok na Helę Boraczą od strony Rajczy

    D 80 + szklarnia, Canon 5D + szkła

    zapraszam na stronę grupy fotograficznej: JastalFotoGrupa

  2. #2

    Domyślnie

    I jeszcze jedno
    Góra Prusów.

    D 80 + szklarnia, Canon 5D + szkła

    zapraszam na stronę grupy fotograficznej: JastalFotoGrupa

  3. #3

    Domyślnie

    Ładna gra kolorów i światła

  4. #4

    Domyślnie

    Kadry bardzo podobne, interesujące. Ładne kolory. Ale fatalne światło, które w ogóle nie oddaje ukształtowania powierzchni.
    I'm not always right, but I'm never wrong...

  5. #5

    Domyślnie

    jedyneczka przyjemna
    ikr

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lechupe Zobacz posta
    Kadry bardzo podobne, interesujące. Ładne kolory. Ale fatalne światło, które w ogóle nie oddaje ukształtowania powierzchni.
    Myślę że nie tylko światło ale także kadry spłaszczają te zdjęcia. Niestety nie miałem za bardzo możliwości na inne kadrowanie.
    D 80 + szklarnia, Canon 5D + szkła

    zapraszam na stronę grupy fotograficznej: JastalFotoGrupa

  7. #7

    Domyślnie

    Oba zdjęcia fajne podobają mi się.

  8. #8

    Domyślnie

    Nie jest żle.Przyjemne widoczki..
    Pozdrawiam
    Andrzej.

  9. #9

    Domyślnie

    widoczki piękne ale jak wyżej brak widoku ukształtowania powierzchni.
    Jakieś zabawki - podobno japońskie

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez grzesorg Zobacz posta
    widoczki piękne ale jak wyżej brak widoku ukształtowania powierzchni.
    Tak,to fakt,ale ...ja patrzę na całokształt i uruchamiam wyobrażnię...
    Dla mnie ważne jest nie wyszukiwanie potknięć,a pozytywów,jeśli są.......Lubie zdjęcia i to co one przedstawiają,a błędy muszą dawać po gałach, a wtedy......
    Pozdrawiam
    Andrzej.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •