witamja tez zastanawialem sie nad nikonem ale nad D80 z racji przystepnej ceny, 40D juz cenowo wyzej stoi ale raczej to juz inna klasa i nie ukrewam ze wolalbym sprzet na tym poziomie zeby mi na dlugo starczyl dla tego strasznie mi sie spodobal, z konkurencji myslalem nad pentaxem K20D, jest troche tanszy ale z tego co poczytalem to canon go deklasuje, obecnie najnblizszy cenowo jest nikon D90, widze ze nawet drozszy bywa, jak wygladaloby porownanie go do 40-tki canona ? jest w cos w czym bylby nikon lepszy??
pozdrawiam
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami