Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 22
  1. #11

    Domyślnie

    panowie a oswiacie mnie jak to dziala, bo chce takowy zakupic ... ustawiamy ostrosc, blokujemy ja AF-L i wtedy po ustawieniu sie kolo rodzinki zwalniamy spust migawki ... czy moze pilocik dzila na zasadzie migawki, najpierw pol potem strzal do konca ...

    pytanie moze z kategori lekko smiesznych, ale nigdy nie widzialem takiego ustrjstwa i nie mam pojecia jak to dziala ...
    Nikon D80 l S 17-70 Macro HSM l N 50/1.8 l T 55-200 l SB400 l kilka filtrów i duze checi

  2. #12
    puchbeary
    Gość

    Domyślnie

    naciskasz do końca aparat ustawia ostrość i robi pstryk.

    edit
    bezprzewodowy ofcorse bo w przewodowych to już nie tylko półklik jest ale i interwałomierze i inne cuda są.
    Ostatnio edytowane przez puchbeary ; 24-12-2008 o 13:49

  3. #13

    Domyślnie

    ok dzieki ...
    Nikon D80 l S 17-70 Macro HSM l N 50/1.8 l T 55-200 l SB400 l kilka filtrów i duze checi

  4. #14

    Domyślnie

    Mam podobne problemy z tym pilotem z Allegro za 15zł. działał kilka razy, dosłownie kilka razy. Co z tego że jest gwarancja jak to kosztuje grosze i nie wiem co zrobić, wysyłka też coś tam kosztuje, chyba kupię wężyk.
    Dwa Nikony i szkła

  5. #15

    Domyślnie

    co jest w koncu lepsze? wezyk, czy pilot?
    D5100 + N 18-105 VR + SAMYANG 8 AE FISHEYE

  6. #16

    Domyślnie

    nie ma lepszego rozwiązania one są tylko różne
    D700 | N16-35/4 | N50/1.4G | N85/1.8D

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez leo2 Zobacz posta
    Mam podobne problemy z tym pilotem z Allegro za 15zł. działał kilka razy, dosłownie kilka razy. Co z tego że jest gwarancja jak to kosztuje grosze i nie wiem co zrobić, wysyłka też coś tam kosztuje, chyba kupię wężyk.
    Ja kupilem pilota JJC (17,39 zł z przesyłką) i nie zadziałał niestety ani raz.

  8. #18

    Domyślnie

    Jacekb_ ja również mam ten sam pilot i działa za każdym razem.
    Nikon d700+Mb-d10/D800 + MB-d12|Zenitar 16 2.8|N16-35 4 vr|Sigma 70-200 F2.8 II EX DG MACRO HSM|2xSB-800|YN 560|Samyang 85 1.4 AE UMC|Naneu Urban Gear u120

  9. #19

    Domyślnie

    ja kupilem taki za 10 zeta i dziala elegancko

    http://www.allegro.pl/item514126892_...40x_ml_l3.html
    Nikon D80 l S 17-70 Macro HSM l N 50/1.8 l T 55-200 l SB400 l kilka filtrów i duze checi

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jacekb_ Zobacz posta
    Ja kupilem pilota JJC (17,39 zł z przesyłką) i nie zadziałał niestety ani raz.
    też kupiłem tego pilota tyle ze za 14 zł i też mi nie zadziałał ani razu, mam nikona d90 ustawiam w nim wyzwolenie migawki na zdalne (pilot) staje przed aparatem, naciskam przycisk na pilocie i nic sie nie dzieje (oprócz tego ze czuje sie jak idiota może to trzeba jakiegos triku użyc albo coś tam w opcjach zmienic ?

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •