Mam proste pytanie: Gdzie zlecacie odbitki? W małych labach, czy w wielkich sieciach jak Snapfish, Photobox? Z dostępem do mniejszych zakładów mam problem, bo mieszkam w małej dziurze, ale może ktoś z Was jest mi w stanie polecić którąś z dużych firm?
Druga sprawa: Jak przygotowujecie pliki? Jeżeli chcecie zamówić 8x10 cali, to czy skalujecie do tych rozmiarów przy odpowiedniej rozdzielczości, czy wysyłacie pełnowymiarowe pliki?
Dotychczas zamawiałem w dwóch w/w firmach skalując odpowiednio pliki i byłem dość zadowolony z efektów (i cen!), ale może coś przeoczyłem, albo o czymś nie wiem?
Wszelkie porady i sugestie mile widziane.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami