Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: koncert jazzowy

  1. #1

    Domyślnie koncert jazzowy

    Kilka moich pstrykow z koncertu.

    1.

    2.

    3.

    4.

    5.

    6.


    Bede wdzieczny za wszelkie uwagi

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez PiotrJ Zobacz posta
    Bede wdzieczny za wszelkie uwagi
    To moja jedna - brakuje mi jakiegoś szerszego spojrzenia, saksofon to piękny instrument i szkoda, że tak drastycznie cięty.

  3. #3

    Domyślnie

    Zdecydowanie 4 na ściane!
    "Am Anfang schaute ich mich um, konnte aber den Wagen, von dem ich träumte, nicht finden. Also beschloss ich, ihn mir selber zu bauen." F.Porsche

  4. #4

    Domyślnie

    jak dla mnie zero magii koncertu. "Nie słyszę" tych zdjęć, nie ma w nich emocji...

  5. #5

    Domyślnie

    Jedynie 4 - i myśle ze nie w tytule koncert - ale np. ludzie - pasja , ludzie - muzyka
    Jak przedmócy - nie widzę koncertu
    Ale 4 jest b ok jako portret / okazjonalny

    Pozdrawiam

    2 w zestawieniu z 4 - bedzie ok na jednym arkuszu
    Zenit/Kiev/Fuji/Nikon/Voigtlaender
    Pozdrawiam Piotr Spek

  6. #6

    Domyślnie

    Nr 4 i 6 stanowią ładne portrety ciemnoskórego muzyka. Ale nic nie wiemy o tym, że to jest koncert.
    Krzysztof Paszkiewicz

  7. #7

    Domyślnie

    Piękne zdjęcia, mają klimacik. Osobiście od ostatniego czasu bardzo nie lubię saksofonu i całe szczęście że go tam nie ma :P hehe ale to już osobiste względy. Jak dla mnie numerem jeden jest nr 1 ma klimacik

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •