Szukaj
Zdecydowanie 4 na ściane!
"Am Anfang schaute ich mich um, konnte aber den Wagen, von dem ich träumte, nicht finden. Also beschloss ich, ihn mir selber zu bauen." F.Porsche
jak dla mnie zero magii koncertu. "Nie słyszę" tych zdjęć, nie ma w nich emocji...
Jedynie 4 - i myśle ze nie w tytule koncert - ale np. ludzie - pasja , ludzie - muzyka
Jak przedmócy - nie widzę koncertu
Ale 4 jest b ok jako portret / okazjonalny
Pozdrawiam
2 w zestawieniu z 4 - bedzie ok na jednym arkuszu
Zenit/Kiev/Fuji/Nikon/Voigtlaender
Pozdrawiam Piotr Spek
Nr 4 i 6 stanowią ładne portrety ciemnoskórego muzyka. Ale nic nie wiemy o tym, że to jest koncert.
Krzysztof Paszkiewicz
Piękne zdjęcia, mają klimacik. Osobiście od ostatniego czasu bardzo nie lubię saksofonu i całe szczęście że go tam nie ma :P hehe ale to już osobiste względy. Jak dla mnie numerem jeden jest nr 1ma klimacik
Skontaktuj się z nami