Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20
  1. #1

    Domyślnie plenerek ślubny

    Witam serdecznie,przedstawiam kilka ślubniaków bardzo sympatycznej parki,z ostatnich ciepłych jesiennych dni,
    1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.
    D3S / D700 / 14-24 2,8 / 24-70 2,8 / 70-200 2,8 / 35 1,4 / 85 1,4 / SB-800 / SB-900 / NEC PA 271W / i inne takie....

  2. #2

    Domyślnie

    Dla mnie 6
    D60 + SDHC 4GB | N18-55(KIT) | T17-50 F2.8 | S70-300 APO | SB600 |

  3. #3

    Domyślnie

    Mnie niestety nie powala Brak naturalności a młodzi wyglądają na spiętych... Podobnoż na tym polega rola fotografa, żeby ich rozluźnić Ja tego jeszcze niestety nie umiem, więc w tej kwestii radzić nie będę
    A teraz trochę konkretów:
    moim zdaniem balans bieli kuleje, za dużo czerwonego i pomarańczowego
    niektóre kadry zupełnie mi nie leżą np. na 10 ten zielony pas na dole rozprasza, ucina nogi i jest zupełnie niepotrzebny a 9 obcięta na dole
    niektóre pozy do porawki np. młody na 1 jest nienaturalnie wykręcony (btw suknię lepiej ułożyć tak, żeby nie było widać brudnego spodu )

    6 - bardzo ciekawy pomysł

    To tak z grubsza moim laickim okiem

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez migdal Zobacz posta
    ( Brak naturalności a młodzi wyglądają na spiętych... Podobnoż na tym polega rola fotografa, żeby ich rozluźnić)
    tu się nie zgadzam cała sesja przebiegała bardzo luzacko
    D3S / D700 / 14-24 2,8 / 24-70 2,8 / 70-200 2,8 / 35 1,4 / 85 1,4 / SB-800 / SB-900 / NEC PA 271W / i inne takie....

  5. #5

    Domyślnie

    Generalnie szału nie ma, młodym pewnie będzie się podobać, natomiast mam takie uwagi:

    4 - hm... strasznie to oklepane widziałem lepsze realizacje tego motywu...
    5 - trochę za mało dołu, niepotrzebnie obcięty obcas u Pana młodego.
    9 - też mało dołu, ale tutaj oboje są okaleczeni
    10 - to już było powiedziane zielony pas trawy odcinający kończyny.

    6 - fajny pomysł, ale to też już ktoś napisał.
    Pozdrawiam, Rafał
    Dwa Nikony | Szkła - całkiem jasne | błyskotki + trochę innych gratów

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez TOMEK K Zobacz posta
    tu się nie zgadzam cała sesja przebiegała bardzo luzacko
    Tomek ja nie twierdzę, że młodzi byli spięci i nienaturalni. Na zdjęciach WYGLĄDAJĄ na takich

    Na marginesie powiem, że ogladając zdjęcia innych przekonuję się do tego, żeby ustawić i usadzić młodych (w sensie ułożyć ręce i wyprostować plecki ) a nie iść zawsze na spontaniczność, co do tej pory robiłam.

  7. #7

    Domyślnie

    eeeeeeeee
    marudzisz migdal
    lajtowo to wygląda i mi się podooba a myślę że młodzi byli zadowoleni bo zdjęcia są "czyste" i jasne a mankament to ucięte stopy przy rzucie liściami

  8. #8

    Domyślnie plenerek

    Tomku ale młoda mogla tę suknię uprać przed plenerem, albo Ty to popraw w PS
    Księżak

    D3s Nikkor 50/1.4, 24-70/2.8, 200 2.0 VR sabinka 900

  9. #9
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    08 2008
    Miasto
    Częstochowa
    Posty
    23

    Domyślnie

    Ogólnie bardzo przyjemny plener, 12 najfajniejsza i 1 też gdyby młody nie był taki sztywny.

    P.S. Znam to miejsce na Rakowie - zawsze kościelny na plenerze podchodzi do młodych z tacką gdy robi się im zdjęcia, czy tylko ja tak mam?

  10. #10

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •