Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21

Wątek: beata w

  1. #1

    Domyślnie beata w

    1 2 3 4 5
    6 Wstawiam pomimo, że wiem, co powiecie Oto i Ona, moja lalka z porcelany
    www.osta.digart.pl
    ------------------
    Ice Ice Baby ...

  2. #2

    Domyślnie

    5 podoba mi się najbardziej! Choć ciut przerysowana i nieostra jakaś?

    Całość rewelka. Takimi zdjęciami to niejeden chciałby się pochwalić!
    Nikon D80, Nikon F50, Zenit, Nikkor AF-S 24-85 mm 3,5-4,5 G; Nikkor 28-80 mm 3,5-5,6 D; Nikkor 50 mm 1,8 D; Jupiter 135 mm 3,5; Nikon SB-24 Szukam kolejnego szkła

  3. #3

    Domyślnie

    Mnie najbardziej podoba się trójka, szumnie nieco i kadrował bym inaczej, ale to spojrzenie...

  4. #4

    Domyślnie

    swiatlo mizerne było nie mogę się poszczycic pro lampami
    Dziekuję za odwiedziny
    www.osta.digart.pl
    ------------------
    Ice Ice Baby ...

  5. #5

    Domyślnie

    Po namysle jeszcze dwójeczka jest bardziej cool Nie znam sie ale makijaz rozswietla znakomicie twarzyczke modelki. Cudo!
    Nikon D80, Nikon F50, Zenit, Nikkor AF-S 24-85 mm 3,5-4,5 G; Nikkor 28-80 mm 3,5-5,6 D; Nikkor 50 mm 1,8 D; Jupiter 135 mm 3,5; Nikon SB-24 Szukam kolejnego szkła

  6. #6
    sailor
    Gość

    Domyślnie

    jesli napisze to co mysle to bedzie ze sie wyzywam .. wiec powiem tylko ze 3ka najlepsza z serii

    ps. argument o braku profi lamp nie jest argumentem. podobnie mizernego swiatla. jak go brakuej to sie nie robi sesji albo zmienia miejsce.
    co do lamp - spojrz na prace Bonzo ktory robi najzwyklejszymi blyskogratami. sprzet nie jest najwazniejszy.

  7. #7

    Domyślnie

    cieszy fakt, że zawsze wpadasz obejrzeć, wybacz ten brak profesjonalizmu, widzisz ja sie ucze, moge popełniac błędy. Zawsze robisz/robiłeś zajefajne sesje? (jeszcze nie oglądałam twojego PF, ale też jakoś specjalnie mnie nie ciągnie) Ale fakt, może najpierw powinnam sie nauczyc potem dopiero wstawiac na "JaśnieForum".

    Mimo wszystko z wyrazami sympatii, pozdrawiam.
    www.osta.digart.pl
    ------------------
    Ice Ice Baby ...

  8. #8
    Vodafone
    Gość

    Domyślnie

    3 fajna

  9. #9
    sailor
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez anna binkiewicz osta Zobacz posta
    wybacz ten brak profesjonalizmu
    wybaczam
    widzisz ja sie ucze, moge popełniac błędy.
    wszysscy sie ucz ai wszyscy je popelniaja. trzeba sobie tylko z nich zdawac sprawe a nie zazarcie ich bronic
    Zawsze robisz/robiłeś zajefajne sesje?
    alez skad.. wcale nie robie zajefajnych sesji.. raz na jakis czas mi jakis pstryk wyjdzie
    reguly na co dizen robie to co chce kleint a nie to co mi sie podoba

    (jeszcze nie oglądałam twojego PF, ale też jakoś specjalnie mnie nie ciągnie)
    wcale sie nie dziwie .. ja tez tam nie zagladam, chyba ze musze
    Ale fakt, może najpierw powinnam sie nauczyc potem dopiero wstawiac na "JaśnieForum".
    i po co ta zlosliwosc? forum jest po to zeby sie uczyc, ale nauzca sie tylko ci ktorzy chca sie nauczyc. nie sluchajac uwag innych ciezko czasem dostrzec bledy
    pozdrawiam i zycze dobrego swiatla

  10. #10

    Domyślnie

    sailor, ale czego ja sie mogę nauczyc z mało konstruktywnych, niejasnych komentarzy. Nie boje sie krytyki. Tak samo jak mi, i tobie troche pokory nie zaszkodzi
    www.osta.digart.pl
    ------------------
    Ice Ice Baby ...

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •