Szukaj
Ciekawe miejsce w Wilanowie, ładna sukienka - tylko modelka jakąś ma taką zawziętą minę. Nie lubicie się?![]()
D90
Ładny Wilanów , śliczna Jagoda , piękna sukienka i ciekawe zdjęcia - kolory, światlo . Z rzeczy mniej przyjemnych to wyraz twarzy modelki - niemal taki sam i żal uciętych dłoni na 4. Poza tym bardzo ładnie.
D700/ S5Pro / N 80-200 f2.8 / N 85 f1.8 / S 8 f3.5 / T28-75 f2.8 / SB 900 / iMac27" / iMac 20" / iPad3
Sesja z pogranicza fashion i portretu. Proponuję jasno się określić co to jest. I jeżeli fashion to przenieść do tamtego działu. Ponieważ tam dostaniesz trochę uwag odnośnie kadrów chociażby, czy może obróbki. Natomaist tu, w portrecie to zupełnie co innego i można jedynie napisać, że ładnie dziewczynę pokazałeś. Ale sztucznie. Jedynym (dla mnie) portretowym zdjęciem jest tu jedynka. Świetnie otwierająca cykl i pięknie prezentująca zarówno figurę, jak i kreację. Naturalna mimika stawiają to zdjęcie na czele moich faworytów. W fashion trójeczka i piątka zdają się ciekawe. Choć z uwagami. Przydałaby się też numeracja jeżeli oczekujesz uwag.
Skontaktuj się z nami