Close

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Jagoda

  1. #1

    Domyślnie Jagoda

    Kilka zdjęć z sesji fashion z Jagodą w Wilanowie.

    Ostatnio edytowane przez kacpru ; 30-08-2011 o 09:40

  2. #2

    Domyślnie

    Ciekawe miejsce w Wilanowie, ładna sukienka - tylko modelka jakąś ma taką zawziętą minę. Nie lubicie się?
    D90

  3. #3

    Domyślnie

    Ładny Wilanów , śliczna Jagoda , piękna sukienka i ciekawe zdjęcia - kolory, światlo . Z rzeczy mniej przyjemnych to wyraz twarzy modelki - niemal taki sam i żal uciętych dłoni na 4. Poza tym bardzo ładnie.
    D700/ S5Pro / N 80-200 f2.8 / N 85 f1.8 / S 8 f3.5 / T28-75 f2.8 / SB 900 / iMac27" / iMac 20" / iPad3

  4. #4

    Domyślnie

    Sesja z pogranicza fashion i portretu. Proponuję jasno się określić co to jest. I jeżeli fashion to przenieść do tamtego działu. Ponieważ tam dostaniesz trochę uwag odnośnie kadrów chociażby, czy może obróbki. Natomaist tu, w portrecie to zupełnie co innego i można jedynie napisać, że ładnie dziewczynę pokazałeś. Ale sztucznie. Jedynym (dla mnie) portretowym zdjęciem jest tu jedynka. Świetnie otwierająca cykl i pięknie prezentująca zarówno figurę, jak i kreację. Naturalna mimika stawiają to zdjęcie na czele moich faworytów. W fashion trójeczka i piątka zdają się ciekawe. Choć z uwagami. Przydałaby się też numeracja jeżeli oczekujesz uwag.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •