eric7
07-03-2009, 22:01
Witam,
czy ktos ma ? interesuja mnie szczegolnie statywy serii alta i wyzej. Widzialem raz w mediamarkt - wygladlay bardzo solidnie, cenow nienajtansze ale wydawalo sie ze za ta cene jednak warto , czy tylko malo jest sklepow ktore je maja w sprzedazy ajj
czy ktos ma ? interesuja mnie szczegolnie statywy serii alta i wyzej. Widzialem raz w mediamarkt - wygladlay bardzo solidnie, cenow nienajtansze ale wydawalo sie ze za ta cene jednak warto , czy tylko malo jest sklepow ktore je maja w sprzedazy ajj