PDA

Zobacz pełną wersję : Statywy Vanguard



eric7
07-03-2009, 22:01
Witam,

czy ktos ma ? interesuja mnie szczegolnie statywy serii alta i wyzej. Widzialem raz w mediamarkt - wygladlay bardzo solidnie, cenow nienajtansze ale wydawalo sie ze za ta cene jednak warto , czy tylko malo jest sklepow ktore je maja w sprzedazy ajj

ToM78
07-03-2009, 22:23
Hey. Statyw posiadam i tez kupiłem w MM za 188 zł.-utargowałem się. Mam jak w opisie. Mam wzrost 185 cm. wystarcza jak dla mnie. Głowica super chodzi płynnie. Na aparat mocowanie z korkiem - mały kwadracik. Nie ma tylko pokrowca. kupiłem na alledrogo za 35 zł. Polecam

blazeje
08-03-2009, 01:21
Używałem Vanguarda i nie mogę nic dobrego o nim powiedzieć.
Nie pamiętam jaki to był dokładnie model, ale coś rodzaju alta. Trzysekcyjny, przy czym ostatnia sekcja chwiała się jakby była zrobiona z witek. Pękła złączka od jednej nogi. Głowica, która była razem ze statywem pracowała z oporami. O precyzyjnym ustawieniu nie mogło być mowy.