Close

Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Statywy Vanguard

    Witam,

    czy ktos ma ? interesuja mnie szczegolnie statywy serii alta i wyzej. Widzialem raz w mediamarkt - wygladlay bardzo solidnie, cenow nienajtansze ale wydawalo sie ze za ta cene jednak warto , czy tylko malo jest sklepow ktore je maja w sprzedazy ajj
    D90, 50/1.8, 12-24/4 18-200VR, 70-300VR

  2. #2

    Domyślnie

    Hey. Statyw posiadam i tez kupiłem w MM za 188 zł.-utargowałem się. Mam jak w opisie. Mam wzrost 185 cm. wystarcza jak dla mnie. Głowica super chodzi płynnie. Na aparat mocowanie z korkiem - mały kwadracik. Nie ma tylko pokrowca. kupiłem na alledrogo za 35 zł. Polecam
    D3100|18-105 VR

  3. #3

    Domyślnie

    Używałem Vanguarda i nie mogę nic dobrego o nim powiedzieć.
    Nie pamiętam jaki to był dokładnie model, ale coś rodzaju alta. Trzysekcyjny, przy czym ostatnia sekcja chwiała się jakby była zrobiona z witek. Pękła złączka od jednej nogi. Głowica, która była razem ze statywem pracowała z oporami. O precyzyjnym ustawieniu nie mogło być mowy.
    http://www.flickr.com/photos/blazeje/

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •