PDA

Zobacz pełną wersję : Jakiego cyfrowego body uzywasz? ankieta otwarta...



Strony : 1 2 [3]

zibiokul
23-08-2008, 05:47
cóż pochwalę się i ja. jeszcze parę miesięcy temu było to D40. teraz próbuję dogadać się z D300:)

Sz56
23-08-2008, 06:52
d80

moonrage
29-08-2008, 08:50
Witam, jestem nowy :)
Zaczynam od D60 + Nikkor 18-55 f/3.5-5.6G VR + Sigma 70-300 f/4-5.6 MACRO
bo od czegoś trzeba zacząć :)
pozdrawiam wszystkich serdecznie

misslaline
01-09-2008, 16:22
Nikon D40.

ghibli
03-09-2008, 18:54
DEosiemdziesiąt

:-D

Pawełw
04-09-2008, 00:36
D60 - na dobry początek

Wolfi
05-09-2008, 06:39
na początek Nikon D80 + 18-55 VR oraz 18-200 VR

Maldoror13
05-09-2008, 07:42
D200

jendrula81
06-09-2008, 01:20
D70s

blackside
06-09-2008, 18:51
Czy ramking jest uaktualniany?

Tuner
07-09-2008, 20:49
D60 + kit 18-55 VR :mrgreen:

SlaWasII
07-09-2008, 22:12
Czy ramking jest uaktualniany?
Pod ramkingiem stoi jak wół: NIE. ;)

Vavamaka
12-09-2008, 10:35
d80

aithne
18-09-2008, 11:55
Pierwsza lustrzanka cyfrowa czyli D60 :) zawsze to analogii były :)

pukas
19-09-2008, 09:15
d80 i Minolta A2

fjerzy
19-09-2008, 09:20
D 300

janoo
19-09-2008, 09:23
D300

wonski
20-09-2008, 04:45
Wyglada na to, ze jestem dwudziestym uzytownikiem d40x.... myslalem, ze jest nas tu wiecej....

RobuR_RR
20-09-2008, 07:19
D60

Junkies
21-09-2008, 20:34
Powiększam grono użytkowników D60

ASAHI
21-09-2008, 21:34
d 300.

Mateusz_K
21-09-2008, 21:57
D40 i chęć na zmianę:).

Paulus
23-09-2008, 23:41
D40 i narazie nie planuję zmieniać.

ostatni
02-10-2008, 09:55
NIKON D80 ................. To moja pierwsza lustrzanka

zibiokul
02-10-2008, 11:03
d300 :)

miodzik
02-10-2008, 17:09
tę ankietę należało by chyba zaktualizować o nowe modele...

estudiante
02-10-2008, 20:30
D80

miodzik
02-10-2008, 21:09
no ale chyba nie dodałem, że D80 (jeszcze) a niebawem D90, a jego w zestawieniu jak na razie nie ma...

Psychotrop
03-10-2008, 18:28
D90 - od wczoraj :)
zatem proszę o zaktualizowanie ankiety :D

pozdrawiam

gutek68
03-10-2008, 18:41
d40

gutek68
03-10-2008, 18:41
d40

qlas
05-10-2008, 17:16
D60 ^.^ pierwszy sprzęt w ogóle... prócz starego analoga:)

Rudaa
12-10-2008, 14:18
D80- moja pierwsza lustrzanka .W tak w o góle to witam wszystkich :-)

Grzegorz Ląg
13-10-2008, 00:28
D80 - na razie zadowolony z "puszki" niezadowolony ze szkła AF-S 18-55 3.5-5.6G

Challenger426
13-10-2008, 00:42
D70s

cytrus
13-10-2008, 13:27
D300

nokinnikon
16-10-2008, 18:29
D 300

maciusd
18-10-2008, 23:10
od 2 tyg d80 wczesniej mialem d40

sheva
18-10-2008, 23:33
d80

zdzichra
19-10-2008, 21:10
d70

Hipolit_S
19-10-2008, 22:38
Witam wszystkich! d200 od tygodnia, wczesniej Pentax istdl

Karol K
21-10-2008, 09:02
D80 :d

carac
21-10-2008, 09:06
D80 od dwóch lat.... jako następny będzie albo D90 albo.... D700 :)

wilk325
21-10-2008, 09:11
D3, D300, D80, S5Pro.
Nikt jeszcze nie używa D700?

Teraz aktualizacja: D3, D700 i s5Pro

km79
21-10-2008, 09:28
D70 !

Najkon
22-10-2008, 10:57
D50
moze cos po nowym roku urodzi sie :)

Piter
23-10-2008, 22:30
D300 i pocziwego D70s:)

sote
24-10-2008, 16:05
widze ze ciagle na I miejscu D50 :]

autograf
24-10-2008, 16:09
D80 goni ;)

A D300 mają tylko wybrańcy :mrgreen:

adamski1971
24-10-2008, 16:20
D300

Otiv
24-10-2008, 16:37
D70s i F-801 [kocham tą magie analoga i kliszy]

Blasius.G
28-10-2008, 19:26
D90. Jest tez zorka z podpisu- tez ma wymienna optyke:) /choc nigdy nie mialem przyjemnosci podpiac do niej innego szkla/

gregster
30-10-2008, 02:30
D80 :)

DarekS
09-11-2008, 01:25
D80

wojtek_k
09-11-2008, 02:04
D80

soko
10-11-2008, 16:22
czas poszerzyć chyba kwestionariusz o D90, D300, D700 ;)

weelkoo
10-11-2008, 16:59
Najlepszy na świecie :) - D80

Semi
10-11-2008, 17:32
D700
D200

Ps.
Juz powoli widzę D3 / płynie :):):) /

nokinnikon
10-11-2008, 17:56
D 300

zibifotek
12-11-2008, 13:00
D 200, d700, f100

Kosti68
12-11-2008, 18:40
D80

pn
12-11-2008, 20:52
f-501

A cyfrowo Canon - CMOS, ISO100 i MLU za rozsadne pieniadze. I 70-200 f4 za rozsadne pieniadze.

saturnus1981
12-11-2008, 20:58
to co w stopce

GeparD
17-11-2008, 00:05
d80

Pehdesign
17-11-2008, 00:15
D80

Riddle
19-11-2008, 22:15
Hmm czemu ankieta (przynajmniej dla mnie) nie działa?

A mój sprzęt to (jeden z najpopularniejszych tutaj) Nikon D80. Piękny, wygodny sprzęt.

moonrage
19-11-2008, 22:21
nie działa, bo ankieta zamknięta :)

Riddle
19-11-2008, 23:12
To może by teraz jakiś modek zrobił nową, z nowszymi modelami?

szeniek
20-11-2008, 10:21
D80 ;-)

Raflik
20-11-2008, 10:38
d70s,d200 :)

elektrykpe13
23-11-2008, 18:40
D70s , D90

leo2
23-11-2008, 18:44
D80

chory
23-11-2008, 20:42
D300

Tomasz67
23-11-2008, 21:16
D90.

marszl1
23-11-2008, 21:22
D70s , Fuji S5pro , Oly E-3

mangusta
23-11-2008, 22:14
inny

iranio
24-11-2008, 17:26
D80

DmncOne
25-11-2008, 13:46
D80 i do tego sigma 18-200mm 1:3.5-6.3 i nikkor 50mm 1:1.8 D... zestaw przepyszny;)

DmncOne
25-11-2008, 13:49
D 80

dko
25-11-2008, 13:52
D90 :)

Xano
28-11-2008, 00:51
D 90 :-) Teraz tylko lepsze od kitowego szkiełka i będzie miodzio.

D80 :)
28-11-2008, 15:08
Witam wszystkich, moje maleństwo to D80, a wcześniej był F75 :) Pozdrowionka.

marteenez
30-11-2008, 09:22
"nówka funkiel" D90 i niezastąpiony, niezniszczalny i w ogóle naj F70

DiegoDeath
30-11-2008, 12:24
D80 i niedługo lepsze szkła...:P

A.n.d.r.e.V
02-12-2008, 00:26
Witam, my baby is D80 a przedtem takie tam kompakty...:P

Maciek R
03-12-2008, 11:32
D60. Nic nadzwyczajnego, ale na początek wystarczy

jo44
06-12-2008, 13:02
D90

boorg
06-12-2008, 16:33
Powiem skromnie.
Nikon D40. :)

Kosti68
07-12-2008, 17:02
D80 ale w planach d300

leon001
07-12-2008, 17:04
d200

tdk
08-12-2008, 21:05
D80 :-))

WojMaz
10-12-2008, 13:28
d80 :D

Bienias
16-12-2008, 13:38
D40 !!!

papajpo
16-12-2008, 13:44
D3

analic
16-12-2008, 15:46
D70+analog

arsiser80
16-12-2008, 23:39
D80 :)))

jabu66
16-12-2008, 23:43
D3 - na czymś trzeba skończyć.

Janas75
16-12-2008, 23:44
D80

stefq
16-12-2008, 23:50
d90 Bedzie w styczniu!

miskov
16-12-2008, 23:58
d300

12jelonkow
17-12-2008, 19:06
d 40

Bielik
19-12-2008, 00:30
ta ankieta jest edytowana czy wszyscy sobie radośnie wpisują czym zdjęcia robią?
tym niemniej D1;)

todominik
19-12-2008, 02:23
D80

RobertK
21-12-2008, 03:00
D80

Lenon
23-12-2008, 23:23
Witam.
D90

daniło
25-12-2008, 07:53
D80

mariobor
26-12-2008, 15:19
D80

Kaher
26-12-2008, 20:56
D80
Pozdrawiam! :]

littlelove
27-12-2008, 00:42
również d80

Zajdi
28-12-2008, 23:01
D 90

D@ny
28-12-2008, 23:03
D300

hackermuz
31-12-2008, 13:16
D300

Pietern
01-01-2009, 20:41
D90

puchbeary
01-01-2009, 21:17
Jest D50 i D300. Było D80.

dareknik
05-01-2009, 09:45
D70s i D300.

Valdek_Tychy
05-01-2009, 09:59
D90

ipress
05-01-2009, 12:27
D80

HardCore84
05-01-2009, 17:14
D60

kuchar504
05-01-2009, 17:18
d300

Piecyk
05-01-2009, 18:15
D80

juggler
05-01-2009, 18:44
D50+d300

wizualis
07-01-2009, 12:30
D90

novara
08-01-2009, 00:43
D80

BOSS
08-01-2009, 00:46
D90 :-)

jasiugoledowski
08-01-2009, 19:53
Czy ramking jest uaktualniany?

Mam to samo pytanie :)

cloned
09-01-2009, 22:23
D300

slawczyk
11-01-2009, 10:38
D80

marti
11-01-2009, 15:40
Nikon D40

stefq
11-01-2009, 17:27
Mam to samo pytanie :)

Sądząc po słowach "głosowanie zmknięte" na samym dole ankiety to chyba nie :P

Joanna505
11-01-2009, 21:16
GŁOSOWANIE JUż ZAMKNIĘTE ALA JA... tak NIEOFICJALNIE ZGŁASZAM SIĘ JAKO 23-i UŻYTKOWNIK N d60.
Przy okazji pozdrawiam. Joanna

wavman
13-01-2009, 14:31
D90

lomax
16-01-2009, 12:30
D90

WhiteDragon
17-01-2009, 22:24
D90

Andrzej_D
18-01-2009, 17:06
A niech tam... D90

Ster
19-01-2009, 11:16
D90

piotrasz
19-01-2009, 15:51
D40

cyberkoko
19-01-2009, 16:16
D90 :]

MARIO_Spain
20-01-2009, 16:10
D90 18-105 VR Kit

geryon
20-01-2009, 16:15
to i ja się dołączam do grona forumowiczów a działam na D300 i D80 :)

zielik13
21-01-2009, 19:10
D40, ale w pełni wykorzystywany:-)

macias1311
24-01-2009, 20:56
D80

krykus
31-01-2009, 21:12
d90 :-)

Fantomas
02-02-2009, 01:21
D80

YaneC
05-02-2009, 00:27
Nie widzę w wykazie D90, czyżby zakończyli produkcję ? :))

SlaWasII
05-02-2009, 01:50
Zakończyli głosowanie...

karibati
06-02-2009, 00:16
d90

MirM
06-02-2009, 12:03
D90 - moja pierwsza cyfrowa lustrzanka, wcześniej tradycyjne (teraz w szafie).

Do adminów - należało by odnowić ten wątek z głosowaniem na poszczególne modele, bo trochę się zdeaktualizował - brak nowych modeli; chodzi mi głównie o Nikony.

gsg9
06-02-2009, 12:06
D-60 i pełna satysfakcja :-)

SlaWasII
06-02-2009, 15:54
Do adminów - należało by odnowić ten wątek z głosowaniem
Popieram!

dars
08-02-2009, 12:46
D 90 18-108 vr

Tofifik
08-02-2009, 13:42
przydałaby się aktualizacja sondy o nowe puchy. Ciekawe ile było by D700

SlaWasII
08-02-2009, 14:00
A może sami założymy nową ankietę?
Pasowałoby dodać D90 i inaczej posortować. Mogę to zrobić, a jakiś mod lub admin przyklei.

wyso
09-02-2009, 16:00
D80

andy32_pl
12-02-2009, 13:15
D80 - reszta też Nikona

krzych1002
18-02-2009, 20:27
No właśnie a gdzie D90:| Przydała by się jakaś aktualizacja....

voovoo2
18-02-2009, 21:46
Brak D 90,ktorego posiadam

SlaWasII
25-02-2009, 20:36
Czyli wątek do zamknięcia.

ekonet
25-02-2009, 21:57
Tak patrzę na ten wątek - i mam pytanie o użyteczność.
Czy te dane są komuś przydatne?
Jeśli ktoś chce nadal hasać - dodałem D90 i D3x.

Reed
02-03-2009, 18:29
D60

ALF
03-03-2009, 02:03
Niniejszym wątek został zamknięty, odklejony i idzie do archiwum (tu będzie dostępny).
Nowa ankieta na 2009r. jest tu:
http://nikon.org.pl/showthread.php?t=89866