Zobacz pełną wersję : Jakiego cyfrowego body uzywasz? ankieta otwarta...
zibiokul
23-08-2008, 05:47
cóż pochwalę się i ja. jeszcze parę miesięcy temu było to D40. teraz próbuję dogadać się z D300:)
moonrage
29-08-2008, 08:50
Witam, jestem nowy :)
Zaczynam od D60 + Nikkor 18-55 f/3.5-5.6G VR + Sigma 70-300 f/4-5.6 MACRO
bo od czegoś trzeba zacząć :)
pozdrawiam wszystkich serdecznie
misslaline
01-09-2008, 16:22
Nikon D40.
na początek Nikon D80 + 18-55 VR oraz 18-200 VR
Maldoror13
05-09-2008, 07:42
D200
jendrula81
06-09-2008, 01:20
D70s
blackside
06-09-2008, 18:51
Czy ramking jest uaktualniany?
D60 + kit 18-55 VR :mrgreen:
SlaWasII
07-09-2008, 22:12
Czy ramking jest uaktualniany?
Pod ramkingiem stoi jak wół: NIE. ;)
Vavamaka
12-09-2008, 10:35
d80
Pierwsza lustrzanka cyfrowa czyli D60 :) zawsze to analogii były :)
Wyglada na to, ze jestem dwudziestym uzytownikiem d40x.... myslalem, ze jest nas tu wiecej....
RobuR_RR
20-09-2008, 07:19
D60
Powiększam grono użytkowników D60
Mateusz_K
21-09-2008, 21:57
D40 i chęć na zmianę:).
D40 i narazie nie planuję zmieniać.
NIKON D80 ................. To moja pierwsza lustrzanka
zibiokul
02-10-2008, 11:03
d300 :)
tę ankietę należało by chyba zaktualizować o nowe modele...
estudiante
02-10-2008, 20:30
D80
no ale chyba nie dodałem, że D80 (jeszcze) a niebawem D90, a jego w zestawieniu jak na razie nie ma...
Psychotrop
03-10-2008, 18:28
D90 - od wczoraj :)
zatem proszę o zaktualizowanie ankiety :D
pozdrawiam
D60 ^.^ pierwszy sprzęt w ogóle... prócz starego analoga:)
D80- moja pierwsza lustrzanka .W tak w o góle to witam wszystkich :-)
Grzegorz Ląg
13-10-2008, 00:28
D80 - na razie zadowolony z "puszki" niezadowolony ze szkła AF-S 18-55 3.5-5.6G
Challenger426
13-10-2008, 00:42
D70s
nokinnikon
16-10-2008, 18:29
D 300
od 2 tyg d80 wczesniej mialem d40
zdzichra
19-10-2008, 21:10
d70
Hipolit_S
19-10-2008, 22:38
Witam wszystkich! d200 od tygodnia, wczesniej Pentax istdl
D80 od dwóch lat.... jako następny będzie albo D90 albo.... D700 :)
D3, D300, D80, S5Pro.
Nikt jeszcze nie używa D700?
Teraz aktualizacja: D3, D700 i s5Pro
D50
moze cos po nowym roku urodzi sie :)
widze ze ciagle na I miejscu D50 :]
autograf
24-10-2008, 16:09
D80 goni ;)
A D300 mają tylko wybrańcy :mrgreen:
adamski1971
24-10-2008, 16:20
D300
D70s i F-801 [kocham tą magie analoga i kliszy]
Blasius.G
28-10-2008, 19:26
D90. Jest tez zorka z podpisu- tez ma wymienna optyke:) /choc nigdy nie mialem przyjemnosci podpiac do niej innego szkla/
gregster
30-10-2008, 02:30
D80 :)
wojtek_k
09-11-2008, 02:04
D80
czas poszerzyć chyba kwestionariusz o D90, D300, D700 ;)
Najlepszy na świecie :) - D80
D700
D200
Ps.
Juz powoli widzę D3 / płynie :):):) /
nokinnikon
10-11-2008, 17:56
D 300
zibifotek
12-11-2008, 13:00
D 200, d700, f100
f-501
A cyfrowo Canon - CMOS, ISO100 i MLU za rozsadne pieniadze. I 70-200 f4 za rozsadne pieniadze.
saturnus1981
12-11-2008, 20:58
to co w stopce
Pehdesign
17-11-2008, 00:15
D80
Hmm czemu ankieta (przynajmniej dla mnie) nie działa?
A mój sprzęt to (jeden z najpopularniejszych tutaj) Nikon D80. Piękny, wygodny sprzęt.
moonrage
19-11-2008, 22:21
nie działa, bo ankieta zamknięta :)
To może by teraz jakiś modek zrobił nową, z nowszymi modelami?
elektrykpe13
23-11-2008, 18:40
D70s , D90
Tomasz67
23-11-2008, 21:16
D90.
D70s , Fuji S5pro , Oly E-3
mangusta
23-11-2008, 22:14
inny
D80 i do tego sigma 18-200mm 1:3.5-6.3 i nikkor 50mm 1:1.8 D... zestaw przepyszny;)
D 90 :-) Teraz tylko lepsze od kitowego szkiełka i będzie miodzio.
Witam wszystkich, moje maleństwo to D80, a wcześniej był F75 :) Pozdrowionka.
marteenez
30-11-2008, 09:22
"nówka funkiel" D90 i niezastąpiony, niezniszczalny i w ogóle naj F70
DiegoDeath
30-11-2008, 12:24
D80 i niedługo lepsze szkła...:P
A.n.d.r.e.V
02-12-2008, 00:26
Witam, my baby is D80 a przedtem takie tam kompakty...:P
Maciek R
03-12-2008, 11:32
D60. Nic nadzwyczajnego, ale na początek wystarczy
Powiem skromnie.
Nikon D40. :)
arsiser80
16-12-2008, 23:39
D80 :)))
D3 - na czymś trzeba skończyć.
12jelonkow
17-12-2008, 19:06
d 40
ta ankieta jest edytowana czy wszyscy sobie radośnie wpisują czym zdjęcia robią?
tym niemniej D1;)
todominik
19-12-2008, 02:23
D80
mariobor
26-12-2008, 15:19
D80
littlelove
27-12-2008, 00:42
również d80
hackermuz
31-12-2008, 13:16
D300
puchbeary
01-01-2009, 21:17
Jest D50 i D300. Było D80.
dareknik
05-01-2009, 09:45
D70s i D300.
Valdek_Tychy
05-01-2009, 09:59
D90
HardCore84
05-01-2009, 17:14
D60
kuchar504
05-01-2009, 17:18
d300
wizualis
07-01-2009, 12:30
D90
jasiugoledowski
08-01-2009, 19:53
Czy ramking jest uaktualniany?
Mam to samo pytanie :)
slawczyk
11-01-2009, 10:38
D80
Mam to samo pytanie :)
Sądząc po słowach "głosowanie zmknięte" na samym dole ankiety to chyba nie :P
Joanna505
11-01-2009, 21:16
GŁOSOWANIE JUż ZAMKNIĘTE ALA JA... tak NIEOFICJALNIE ZGŁASZAM SIĘ JAKO 23-i UŻYTKOWNIK N d60.
Przy okazji pozdrawiam. Joanna
WhiteDragon
17-01-2009, 22:24
D90
Andrzej_D
18-01-2009, 17:06
A niech tam... D90
piotrasz
19-01-2009, 15:51
D40
cyberkoko
19-01-2009, 16:16
D90 :]
MARIO_Spain
20-01-2009, 16:10
D90 18-105 VR Kit
to i ja się dołączam do grona forumowiczów a działam na D300 i D80 :)
zielik13
21-01-2009, 19:10
D40, ale w pełni wykorzystywany:-)
macias1311
24-01-2009, 20:56
D80
Fantomas
02-02-2009, 01:21
D80
Nie widzę w wykazie D90, czyżby zakończyli produkcję ? :))
SlaWasII
05-02-2009, 01:50
Zakończyli głosowanie...
karibati
06-02-2009, 00:16
d90
D90 - moja pierwsza cyfrowa lustrzanka, wcześniej tradycyjne (teraz w szafie).
Do adminów - należało by odnowić ten wątek z głosowaniem na poszczególne modele, bo trochę się zdeaktualizował - brak nowych modeli; chodzi mi głównie o Nikony.
D-60 i pełna satysfakcja :-)
SlaWasII
06-02-2009, 15:54
Do adminów - należało by odnowić ten wątek z głosowaniem
Popieram!
przydałaby się aktualizacja sondy o nowe puchy. Ciekawe ile było by D700
SlaWasII
08-02-2009, 14:00
A może sami założymy nową ankietę?
Pasowałoby dodać D90 i inaczej posortować. Mogę to zrobić, a jakiś mod lub admin przyklei.
andy32_pl
12-02-2009, 13:15
D80 - reszta też Nikona
krzych1002
18-02-2009, 20:27
No właśnie a gdzie D90:| Przydała by się jakaś aktualizacja....
Brak D 90,ktorego posiadam
SlaWasII
25-02-2009, 20:36
Czyli wątek do zamknięcia.
Tak patrzę na ten wątek - i mam pytanie o użyteczność.
Czy te dane są komuś przydatne?
Jeśli ktoś chce nadal hasać - dodałem D90 i D3x.
Niniejszym wątek został zamknięty, odklejony i idzie do archiwum (tu będzie dostępny).
Nowa ankieta na 2009r. jest tu:
http://nikon.org.pl/showthread.php?t=89866
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.