PDA

Zobacz pełną wersję : Jakiego cyfrowego body uzywasz? ankieta otwarta...



Strony : 1 [2] 3

Al Bundy
04-07-2007, 21:29
Może ktoś wreszcie zamknie tą ankietę? Ponad rok czekania na wynik to przesada :D I kto odgrzał tak stary wątek???

pablodesign
05-07-2007, 12:59
D40 - i wbrew negatywnym opiniom za brak srubokreta jestem bardzo z niego zadowolony.

Efexor
05-07-2007, 13:08
D70 + 18-70 + SB 600. Jak dla mnie cudo. Da sie naprawde dużo z tego aparatu wyciągnąć, stworzyć super efekty itd. Tylko trzeba chcieć i się uczyć;) W przyszłości 50/1.8 i może jakieś tele??

jchyra
07-07-2007, 09:39
Wydaje mi sie ze coolpixy tez powinny miec glos :D
jestem przeciw dyskryminacji
i jestem za coolpixsami :-)

wilus
07-07-2007, 11:09
a ja dokupiłem D200:-D
to nie coolpix, no ale juz trudno

Szemhazej
07-07-2007, 16:53
D50

Ciavar
08-07-2007, 14:29
był D70s :-D jest D80

MikkiMix
09-07-2007, 11:46
D80

MajaS
09-07-2007, 17:48
d40x

leny1980
17-07-2007, 10:13
D70s

lisek22
18-07-2007, 11:33
D80

adrian
18-07-2007, 17:54
Może ktoś wreszcie zamknie tą ankietę? Ponad rok czekania na wynik to przesada :D I kto odgrzał tak stary wątek???

Al dobrze prawi. I pewnie wszyscy chętnie zobaczymy wyniki :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

kucharrr
19-07-2007, 12:35
D80

Antoni
22-07-2007, 11:21
d70
+ jeden aparat analogowy

Jacek5001
23-07-2007, 08:23
D80 + ....

ajp
23-07-2007, 19:28
Był D50, jest D200.

Gacek80
24-07-2007, 17:53
D 80

sebu
29-07-2007, 09:10
D40

snuti
30-07-2007, 11:18
D50

m@riusz
02-08-2007, 13:54
D 40 :lol:

symerek
02-08-2007, 13:59
D70s

matka997
02-08-2007, 14:20
kiedy bedzie zakonczenie glosowania i wyniki?

satch
03-08-2007, 16:18
d200:)

Piotr_ek
05-08-2007, 13:51
D 70

Grover
07-08-2007, 13:14
Zagłosowałem

biegly
08-08-2007, 13:03
D 40

wkiniorski
16-08-2007, 15:44
D40

Tad_Bie
16-08-2007, 21:16
Fuji S2 Pro
(i jeśli Nikon NIC nie zrobi do 1/2 roku to nadal będzie Fuji [S5] albo - o zgrozo - Canon :???: )

harb
16-08-2007, 21:23
do niedawna D70s,od paru dni zdecydowanie D200

peecee
16-08-2007, 21:41
w zestawieniu nie ma d2xs :P

humorekgw
17-08-2007, 18:47
d40x :-)

krisis
19-08-2007, 08:42
d50

LuDa
19-08-2007, 08:55
Oczywiście D80 !!

KrzysztofWrocek
20-08-2007, 15:56
D40
D1x

Piter
21-08-2007, 20:26
D70s

Piotr Spek
21-08-2007, 20:30
Fuji s3 pro

PiotrW
23-08-2007, 20:32
D40x

david555
23-08-2007, 20:41
Byłem przekonany, że w rankingu wygra D50 i stało się jak myślałem.

wiktor.bakiewicz
23-08-2007, 20:50
D200 i D50 takiej opcji też niema

Trout
23-08-2007, 22:19
D200 & D70

Austin
24-08-2007, 18:18
D40

Sz56
24-08-2007, 19:37
Posiadam d80.

Krzysq
26-08-2007, 20:51
Hmm, może nowa ankieta, od początku poprzedniej minął już dobry roczek ;)

zbyszek_btg
30-08-2007, 21:51
D80

Paweł.S
30-08-2007, 21:55
Hmm, może nowa ankieta, od początku poprzedniej minął już dobry roczek ;)
o tak, nowa ankieta na następny roczek, z nowymi modelami :idea:

Erie
30-08-2007, 22:54
a gdzie D3 i D300 co?

ictus
31-08-2007, 13:29
a co juz masz ze chcesz glosowac ?? :)

gibbonek
31-08-2007, 22:10
d40

Erie
03-09-2007, 07:38
a co juz masz ze chcesz glosowac ?? :)

no a jak? ;) po 5 sztuk kazdego (cztery jako podstawki pod stół :D)

Wojciech
04-09-2007, 00:58
body d70s

ira
04-09-2007, 20:03
D 40

Airacobra
05-09-2007, 10:46
d40x w dual kicie z 55-200 VR

lotion
06-09-2007, 12:18
d80 + tamron 28-200

rafulec
13-09-2007, 11:39
D70s + nikkor 18-135

zukowskir
13-09-2007, 17:43
D 80

emkej
14-09-2007, 18:07
D40

klauzi
15-09-2007, 21:19
D70s :-D

pitapan
16-09-2007, 20:35
D50

Jastrząb
16-09-2007, 23:13
D 70

Euroset
18-09-2007, 14:39
D70s + Nikkor 18-70

pn
18-09-2007, 15:29
D70->D70s->D7D->D70s->D80->D7D->30D->K100D->30D

rastula
18-09-2007, 15:48
d40x

nie ma na liscie :-)


no i chyba sie spoznilem :-/

jaclok
18-09-2007, 16:46
D 70S i F 70

DuroneK
19-09-2007, 07:43
D40x

tomek tychy
30-09-2007, 08:50
D 40

Radek_1
01-10-2007, 21:34
D80

Maestro
01-10-2007, 21:39
D40x

fast_fashion
02-10-2007, 10:00
D40x

coffeeandcigarette
03-10-2007, 16:09
D40 ;p

Andrzej_D
03-10-2007, 19:48
D40

yaqb
06-10-2007, 15:15
D50 i D200

124miko
07-10-2007, 11:20
D80

aine
08-10-2007, 13:18
Witam, moim pierwszym postem na forum.

D40x

kabu
08-10-2007, 14:43
D40

Jeronimo
09-10-2007, 10:55
Pozdrawiam przy debiucie,

D80 - pełna satysfakcja :)

wasylek
09-10-2007, 11:07
D50

123jan
11-10-2007, 10:58
D80

copywriter2000
19-10-2007, 19:17
D80

pskowronski
29-10-2007, 12:21
D80

vinci99
31-10-2007, 22:53
D70s

cdamian21
01-11-2007, 19:02
D50 i D80

Oscar1967
04-11-2007, 18:29
D80

whatever
04-11-2007, 22:17
D40

KKorzeniowski
06-11-2007, 02:43
D70s

maciekjak
09-11-2007, 13:06
od środy D80

KARROL_C
10-11-2007, 00:35
D 70.

skrzypcowy
13-11-2007, 11:01
D40

Krzysztof-KP
13-11-2007, 11:42
D80

zetorek24
13-11-2007, 12:58
Witam posiadam D50+kit+55-200 Tamron i rozmyślam o nikkorze 50 1.8

SG-1
13-11-2007, 14:01
D50

vip321
14-11-2007, 00:01
a kiedy bedzie wynik tej ankiety ?

grzegorz_75
16-11-2007, 23:17
D50

Marta Baranowska
16-11-2007, 23:50
zagłosowała;]

Resto
21-11-2007, 12:59
Nikon D80 + AF-S DX 18-135mm f/3,5-5,6G IF ED

kerry123
21-11-2007, 14:34
d40 i zenit 12XP stoi ;]

wicher123
22-11-2007, 00:35
D80

Marta Baranowska
22-11-2007, 00:47
d70s;))

Charles
26-11-2007, 13:38
D70s

krzbar
28-11-2007, 10:37
D40x

A.R
28-11-2007, 22:39
D50

Bonthyc
28-11-2007, 23:09
D50 + N18-55 + T55-200 + M42

saer
06-12-2007, 13:12
D50 ;]

m_cudny
06-12-2007, 16:54
było d50, jest d 70s

izork
08-12-2007, 12:12
jak w podpisie.... :)

tom005
12-12-2007, 21:32
d70s

peecee
12-12-2007, 21:44
yyyyyy co jest??? mam taki komunikat:

peecee, nie masz uprawnień by obejrzeć tę stronę. To może być spowodowane jednym z poniższych:

1. Twoje konto może nie mieć wystarczających uprawnień do oglądania tej strony. Czy próbujesz edytować post innego użytkownika, wejść w panel administracyjny lub zamkniętą część forum?
2. Jeśli usiłujesz wysłać post, administrator mógł zablokować Twoje konto, lub może ono oczekiwać na aktywację.

trochę słabo

velaskez
17-12-2007, 20:06
D80:)

bil78
20-12-2007, 21:31
D50 hiihhi :)

Dar_on
23-12-2007, 22:38
d40

cygi12
26-12-2007, 21:56
d70s :]

martur
26-12-2007, 21:58
D80 :)

madsurfer
27-12-2007, 00:24
D80 :-)

Valdis
30-12-2007, 20:20
A u mnie wymiata D50:mrgreen:

pwjot
30-12-2007, 22:43
40D; 350D; kit 18-55; 1,8/50; 2,8/28; Sigma 70-300; Sigma 18-200 OS; Industar 2,8/50; Tair 2,8/135

slanting_eye
01-01-2008, 21:32
d70s

irek6311
01-01-2008, 21:39
Nikon D80 narazie zaspokaja wszyskie moje potrzeby Fotograficzne ,
jedyne ograniczenie to brak Extra obiektywów > ale to tymczasowy problem .

T11
01-01-2008, 22:40
Witam.

D40X - :-D

Tomo123
02-01-2008, 18:58
d80

zielin
02-01-2008, 22:46
nie wiem jak jest tego sens skoro na bieżąco nie można wyników oglądać

TeamHANS
03-01-2008, 14:46
D50 - raczej średnio jestem zadowolony, wykłada się na balansie bieli, wyświetlacz LCD to syf - nie odwzorowuje wogóle zrobionych zdjęć.

jery112
09-01-2008, 22:57
d40

gadas
14-01-2008, 21:26
D200 poszedł w dobre ręce teraz mam D300

Skibus
27-01-2008, 20:38
D80

Just
28-01-2008, 23:48
D50 - moja pierwsza cyfrowa lustrzanka :)

montylka
29-01-2008, 09:36
Witam ja używam od roku D40

is0
29-01-2008, 12:15
d50

apex
29-01-2008, 22:40
D70

jjj
29-01-2008, 23:29
A może po tej serii nowości zrobic nową ankietę...?

Jeremmy
31-01-2008, 14:00
D80

124miko
01-02-2008, 00:30
Nastąpiła zamiana i zamiast D80 jest teraz D300. Po 10 dniowym teście na drugiej półkuli sądzę, że to był dobry krok.
pozdrawiam 124miko

Just
01-02-2008, 00:46
Co z tego, że zagłosowałem jak nie znam wyników tej ankiety. Co, mam teraz przeglądać kilkadziesiąt postów wstecz, żeby zobaczyć ile osób ma taką i taką puszkę :) ?

Ksiazkiewicz
01-02-2008, 00:49
D70s i D80

Dr X
04-02-2008, 13:32
Na razie D50 i czasami analoga.

prusmichal
04-02-2008, 14:54
D80:-d

foto-facecik
06-02-2008, 01:23
D40x N18-70 + To Wszystko Co W Stopce Z Wyjądkiem Zenita122

Mavok
09-02-2008, 14:49
D40

ep09gregory
09-02-2008, 19:15
D80

Slawskip
09-02-2008, 20:10
d80 :D

absolus
09-02-2008, 23:52
D80 Pozdrawiam

vit
10-02-2008, 00:07
Przez rok było D40, teraz D80.

bright_orange
14-02-2008, 11:02
d50 od nie całych dwóch lat ;))))

yaqb
14-02-2008, 11:46
Czy wiadomo kiedy będą wiadome wyniki tej ankiety??

rooner
14-02-2008, 22:00
głosowałem już kiedyś z d70s...teraz dołączył d300:)

seba77
15-02-2008, 11:19
Witam wszystkich bardzo serdecznie ,doslownie od paru dni jestem wlascicielem D40 to moja 1 lustrzanka i myslałem ze bede mial problemy z opanowaniem tego aparatu ale naszczescie znalazlem wasze forum pozdrawiam.

Fidosanok
17-02-2008, 00:34
hmmm... a jak po zagłosowaniu zobaczyć wyniki ... :-?

mzas16
22-02-2008, 21:10
hmmm... a jak po zagłosowaniu zobaczyć wyniki ... :-?

...własnie..

puchbeary
23-02-2008, 23:30
Jak w stopce - duecik :D

parterek
01-03-2008, 10:22
Jestem od niedawna posiadaczem D40x, 18-135 DX, SB600.
Wcześniej korzystałem z ZENITH TTL, HP945.

rom789
01-03-2008, 22:01
Witam wszystkich
Jestem od miesiąca posiadaczem d80, T17-50, N50/1.8 i N55-200. Na razie poznaję menu, przyciski instrukcję, macam po obiektywach. Póki co jestem zachwycony sprzętem i bawię się jak dziecko - na razie nie mam czasu na sesje i pogoda nie sprzyja...
Pozdrawiam nikonowców - n!

124miko
02-03-2008, 00:35
Teraz dołączyłem do kompletu D40 i jestem b. zadowolony.
pozdrawiam 124miko

Janis
02-03-2008, 00:43
Wybaczcie, ale jak zaznaczyć 2 opcje na raz, skoro jest "Jednocześnie używam body klasyczne" ?

holly
03-03-2008, 22:40
ponieważ ankieta jacka była terminowa, a ciekawść jak kształtować się dalej będzie stan posiadanych body i zachodzących zmian ciągle jest obecna na forum...zrobiłem ankietę bezterminową...
no i przybywa użytkowników, a preferencje są płynne :D

a gdzie D60 ?

pherni
06-03-2008, 12:38
D80 :)

DamianS
06-03-2008, 13:27
A ja mam pytanie: ankieta trwa prawie dwa lata, przez ten czas - jakby nie patrzeć - sporo się zmieniło na rynku. Więc moje pytanie - jaki jest jej sens oprócz tego, że można sobie wpisać w tym temacie 3-4 literki? Tym bardziej, że jej wynik jest niewidoczny, co w ogóle jest rozbrajające ;)

m_a_j_k_e_l
07-03-2008, 16:36
Popieram... i moje pytanie rowniez to samo.. jak zaznaczyc 2 body? skoro sie uzywa 2? :)



Pzdr.

Władca Pixeli
08-03-2008, 20:10
A ja mam pytanie: ankieta trwa prawie dwa lata, przez ten czas - jakby nie patrzeć - sporo się zmieniło na rynku. Więc moje pytanie - jaki jest jej sens oprócz tego, że można sobie wpisać w tym temacie 3-4 literki? Tym bardziej, że jej wynik jest niewidoczny, co w ogóle jest rozbrajające ;)
Tu nie chodzi o ankietę ale o to aby się pochwalić nowym aparatem. :mrgreen:

nonomnis
17-03-2008, 10:04
d70s

leon112
17-03-2008, 19:51
50-tka!!!!!!!!!!

Stradivarius
22-03-2008, 14:01
d 80

daniel3800
28-03-2008, 22:06
D-:-d80

arturpaszkowski
01-04-2008, 10:48
D 70>)

Vodomar
13-04-2008, 07:51
D70s

pablog
13-04-2008, 10:18
D 80 + N 18-200 VR + SB 800:-D + Extreme III 4Gb SDHC + HOYA HMC Super PRO1 UV
był CoolpiX 8800 VR

is0
14-04-2008, 16:13
50 !

sqb
14-04-2008, 19:34
od 2 tyg D2x :D na przemian z D80 ;)

jonasz78
17-04-2008, 16:56
Wlasnie do mojej F70 dokupilem D80. W porownaniu do Lumixow Panasonica to jak niebo a ziemia ...poki co testuje mozliwosci ale pierwsze wrazenie zatyka.

mrpawcio
20-04-2008, 00:40
D80 + 18-70 + 50 1.8

Dx2
04-05-2008, 00:25
D80 + N18-55VR + Sigma 70-300DG APO

progfan
04-05-2008, 20:07
D50 ale czaję sie na niedrogie D200 ;)

turbo
04-05-2008, 20:24
Dziękujemy za głosowanie w tej ankiecie. Wyniki będą dostępne po zakończeniu głosowania.
Czy można jakoś podglądnąć wyniki? Albo zrobić nową, aktualną. Ewentualnie na podstawie postów zebrać kto co i jak i machnąć wykresik :)

Pawee
04-05-2008, 20:44
D80

matushita
07-05-2008, 17:28
D80:)

kerry123
07-05-2008, 17:40
ja z D40 zrobilem jump na D200 :D

XXL
09-05-2008, 07:42
Olympus E500 i pomocniczo Nikon Coolpix 5700

carl00s
11-05-2008, 17:50
D60

Guzik
16-05-2008, 08:27
A ja sie bawie z D50 :)

nuke
16-05-2008, 09:13
D200

Optik
16-05-2008, 11:43
Oczywiście, że D40 :) to dopiero początek :)

pxl
16-05-2008, 15:14
Ja nie wytrzymalem z D40 i przesialem sie na prawie nowiutkie D70 (tylko 1500 klapniec). Teraz jestem happy i mam srubokret.

vinci99
18-05-2008, 09:09
D70s

soltysiak
19-05-2008, 18:06
D80+18-200 nikkor

moshica
19-05-2008, 18:43
D70 + N18-70 +Sigma 30F/1.4 +Sigma 70-300APO

Marceli Szpak
20-05-2008, 17:02
D50...

99problems
24-05-2008, 12:37
D40

dawid_
25-05-2008, 11:57
D80

boromrek
25-05-2008, 20:18
D80 + N18-55 G Vr

sToh
25-05-2008, 20:23
d40+d200 i co teraz?

A może zamknijmy juz ankietę i pokażmy wyniki :)
co za problem nowa zrobić ?

SlaWasII
26-05-2008, 01:50
D60
AF-S Nikkor 18-55 1:3.5-5.6 G II ED
AS-S Nikkor 55-200 1:4-5.6 G ED VR

ciemek
26-05-2008, 21:32
D40

hotrok
04-06-2008, 22:19
D 40 + 18-55 (kit). Po przesiadce z kompaktu - po prostu kosmos.

tersan
08-06-2008, 10:49
D50

bercik
09-06-2008, 09:06
2 x D 80 każdy ma na stałe spięty obiektyw ( 12-24 i 18-200 ) i mb 80 + osprzęt (plecak i torba na cały ten sprzet i statyw ), lampa 800 i inne tam drobiazgi.

dziulas
09-06-2008, 09:25
D40x

MARTINK
09-06-2008, 10:12
Rowniez przylacze sie do prosby o wyniki,
Lub podajcie chociaz termin.

Moje to D50 + pakowanie kasy w szkla.
Jak zmienie to na cos z pelna klatka chyba.

Vanti
09-06-2008, 10:41
D60 plus obiektywy (18-55 i 70-300). Również uważam, że byłoby miło móc zobaczyć wyniki ankiety ;)

malizna
09-06-2008, 10:53
D70s

Mariusz81
11-06-2008, 10:54
Od ok miesiaca jestem posiadaczem lustrzanki Nikon D80 + kitowy Nikkor AF-S DX VR 18-55 f/3.5-5.6G + karta SanDisk SDHC Extreme III 8 giga. W planach zakup tele i tutaj byłbym bardzo wdzięczny za pomoc w wyborze odnośnie producenta.

vasco5
11-06-2008, 11:07
dotychczas D50... teraz C... :)

Xathloc
11-06-2008, 11:08
Vasco, brzydalu :p

diZaster
11-06-2008, 11:10
ja tak jak vasco, bylo N teraz C :razz:

Arkady_pl
11-06-2008, 14:00
Skoro preferencje są płynne, wypadałoby zrobić ankietę, w której możnaby zmieniać sprzęcicho, bo tak to jeno dowiadujemy się o zmianach preferencji najnowszych forumejros :lol: (to taka mała refleksja, która mnie nawiedziła bo zapomniałem se zaznaczyć w ankiecie, że analoga też posiadam :D)

Tak też właśnie.
Jak mam zaznaczyć dwa aparaciki?
Mogę postawić taka zewnętrzną ankietę i każdy się określi.
Mozna by nawet o szkła popytac.

A kto potem obrobi wyniki?

qmtk
17-06-2008, 11:47
D80:)

gringo222
18-06-2008, 22:05
Od dziś użytkownik także Nikon D80 :-D

TomaszR
18-06-2008, 22:42
D80

DADI
18-06-2008, 23:15
Od wczoraj Fuji S5 Pro :-)

Ankieta ma juz dwa lata a wyników nie widać :-)

piotr_74
22-06-2008, 10:21
Od marca świadomy ograniczeń i całkowicie zadowolony ze sprzętu posiadacz D40

Bonthyc
22-06-2008, 10:42
D50 nadal rządzi :-D

flyski
22-06-2008, 22:37
Jestem w lekkim szoku nie myślałem że 50tka jest najpopularniejsza (nie żebym coś jej zarzucał, robiłem nią to wiem), po prostu myślałem jednak że D70 jest więcej

diZaster
29-06-2008, 09:31
lol, widac ankiete :)
i tak juz sie zmienilo duzo, teraz to nieprawda :razz:
kliknalem d70s, teraz musialbym kliknac canon...

ankieta o rozpietosci czasowej okolo 2lat nie da wynikow rzetelnych raczej :|

sawer77
29-06-2008, 14:37
D60

markow
29-06-2008, 18:55
D70s

tomekudla
01-07-2008, 13:58
Nikon D80

wilk325
01-07-2008, 14:06
D3, D300, D80, S5Pro.
Nikt jeszcze nie używa D700?

Arkady_pl
01-07-2008, 16:49
Czyżby liczba użytkowników D50 przekroczyła liczbę użytkowników D70?
Na chwilę obecną z ankiety tak wynika...
zobaczymy co będzie dalej

Jak zsumować D70 i D70s to D50 jest mniej.

december
02-07-2008, 16:01
d 50 ciągle rządzi! :) Ale pewnie d80 za chwilę wysunie się na czoło, jednak to niesprawiedliwe, bo ciągle go produkują :):):):)

SlaWasII
05-07-2008, 10:13
D60

misslaline
08-07-2008, 16:57
D40.

domelmel
09-07-2008, 02:51
D80

mhornik
09-07-2008, 10:05
D80

januszteli
09-07-2008, 10:18
D80 , no i D70 na sprzedaż

Grzegorz kk
09-07-2008, 16:06
D60 :mrgreen:

woj111
09-07-2008, 21:22
D 50

meledhel
09-07-2008, 21:42
D70 :-d

wikary
09-07-2008, 21:55
D60 (chodzi o ten srebrny napis na aparacie?)

Vanitari
09-07-2008, 22:22
D 80 <najwyższa pora sie wpisać w tej ankiecie>

Bienias
11-07-2008, 23:04
D40 jest dobre ajo pierwsze body, nawet jak ma się jakieś doświadczenie z lutrzanką (analogową)

foto-maniak
12-07-2008, 10:58
D50 :)

coroner
12-07-2008, 11:36
D40 i zadowolony na maxa :)

vasco5
12-07-2008, 12:06
kiedyś D50
teraz Canon

heathclif
13-07-2008, 00:15
D40x wczesniej Zenit

marex2000
16-07-2008, 19:13
D80 wcześniej Canon.
Nie żałuje zamiany.

wowa1
17-07-2008, 22:39
na razie tylko D40 ale jestem zadowolony!

dudzio
19-07-2008, 23:31
D80 :-)

m_a_j_k_e_l
19-07-2008, 23:55
d300 i d70s

czasem mały shot a560

arri
21-07-2008, 14:25
D80 :)

FlashGordon
24-07-2008, 20:10
Oświadczam, że D40 poszedł w zapomnienie. Nowy król: D80 (tylko koronek trzeba parę dokupić ;)).

sq9gk
09-08-2008, 15:29
D80

avallardi
09-08-2008, 15:46
Bardzo mi się podoba ten wątek.

Tytuł brzmi: "Jakiego cyfrowego body używasz? ankieta otwarta..."

A na dole: Głosowanie zamknięte.

:lol: :lol: :lol:

marmajgabin
10-08-2008, 03:26
Bardzo mi się podoba ten wątek.

Tytuł brzmi: "Jakiego cyfrowego body używasz? ankieta otwarta..."

A na dole: Głosowanie zamknięte.

:lol: :lol: :lol:

też mnie to zdziwiło:P
a używam d40x:)

todominik
10-08-2008, 18:01
D80 oczywiście jestem zadowolony :)

waldi71
11-08-2008, 18:49
D60

mateo912
13-08-2008, 12:31
D80 i jestem bardzo zadowolony :)

hominis
13-08-2008, 18:03
D80 ... jak dla mnie wystarcza zupełnie ...
Jak to ktoś kiedyś powiedział, pstrykaż może każdy, robić zdjęcia - nie ... Ze łzą wspominam mojego starego Zenita ... teraz jest Nikon D80 ... pewnie za parę latek (lub szybciej) będzie coś innego ...

peludito
14-08-2008, 12:08
D50

blackside
17-08-2008, 19:23
D60. :-)

skavi
17-08-2008, 19:32
D80. A w przyszłości D3 ;)

atomant
17-08-2008, 19:42
D 70S, a przyszłość pokaże ...

soten
18-08-2008, 16:45
D80 A w przyszłości dobry rower:-D

Kilometr
18-08-2008, 18:25
D70

yenna
19-08-2008, 14:34
D50 rządzi! ]:->