Zobacz pełną wersję : Jakiego cyfrowego body uzywasz? ankieta otwarta...
Al Bundy
04-07-2007, 21:29
Może ktoś wreszcie zamknie tą ankietę? Ponad rok czekania na wynik to przesada :D I kto odgrzał tak stary wątek???
pablodesign
05-07-2007, 12:59
D40 - i wbrew negatywnym opiniom za brak srubokreta jestem bardzo z niego zadowolony.
D70 + 18-70 + SB 600. Jak dla mnie cudo. Da sie naprawde dużo z tego aparatu wyciągnąć, stworzyć super efekty itd. Tylko trzeba chcieć i się uczyć;) W przyszłości 50/1.8 i może jakieś tele??
Wydaje mi sie ze coolpixy tez powinny miec glos :D
jestem przeciw dyskryminacji
i jestem za coolpixsami :-)
a ja dokupiłem D200:-D
to nie coolpix, no ale juz trudno
Szemhazej
07-07-2007, 16:53
D50
MikkiMix
09-07-2007, 11:46
D80
leny1980
17-07-2007, 10:13
D70s
Może ktoś wreszcie zamknie tą ankietę? Ponad rok czekania na wynik to przesada :D I kto odgrzał tak stary wątek???
Al dobrze prawi. I pewnie wszyscy chętnie zobaczymy wyniki :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
kucharrr
19-07-2007, 12:35
D80
d70
+ jeden aparat analogowy
Jacek5001
23-07-2007, 08:23
D80 + ....
matka997
02-08-2007, 14:20
kiedy bedzie zakonczenie glosowania i wyniki?
Piotr_ek
05-08-2007, 13:51
D 70
wkiniorski
16-08-2007, 15:44
D40
Fuji S2 Pro
(i jeśli Nikon NIC nie zrobi do 1/2 roku to nadal będzie Fuji [S5] albo - o zgrozo - Canon :???: )
do niedawna D70s,od paru dni zdecydowanie D200
w zestawieniu nie ma d2xs :P
humorekgw
17-08-2007, 18:47
d40x :-)
KrzysztofWrocek
20-08-2007, 15:56
D40
D1x
Piotr Spek
21-08-2007, 20:30
Fuji s3 pro
david555
23-08-2007, 20:41
Byłem przekonany, że w rankingu wygra D50 i stało się jak myślałem.
wiktor.bakiewicz
23-08-2007, 20:50
D200 i D50 takiej opcji też niema
Hmm, może nowa ankieta, od początku poprzedniej minął już dobry roczek ;)
zbyszek_btg
30-08-2007, 21:51
D80
Hmm, może nowa ankieta, od początku poprzedniej minął już dobry roczek ;)
o tak, nowa ankieta na następny roczek, z nowymi modelami :idea:
a co juz masz ze chcesz glosowac ?? :)
gibbonek
31-08-2007, 22:10
d40
a co juz masz ze chcesz glosowac ?? :)
no a jak? ;) po 5 sztuk kazdego (cztery jako podstawki pod stół :D)
Wojciech
04-09-2007, 00:58
body d70s
Airacobra
05-09-2007, 10:46
d40x w dual kicie z 55-200 VR
zukowskir
13-09-2007, 17:43
D 80
Jastrząb
16-09-2007, 23:13
D 70
D70->D70s->D7D->D70s->D80->D7D->30D->K100D->30D
d40x
nie ma na liscie :-)
no i chyba sie spoznilem :-/
tomek tychy
30-09-2007, 08:50
D 40
fast_fashion
02-10-2007, 10:00
D40x
coffeeandcigarette
03-10-2007, 16:09
D40 ;p
Andrzej_D
03-10-2007, 19:48
D40
Witam, moim pierwszym postem na forum.
D40x
Jeronimo
09-10-2007, 10:55
Pozdrawiam przy debiucie,
D80 - pełna satysfakcja :)
copywriter2000
19-10-2007, 19:17
D80
pskowronski
29-10-2007, 12:21
D80
cdamian21
01-11-2007, 19:02
D50 i D80
Oscar1967
04-11-2007, 18:29
D80
whatever
04-11-2007, 22:17
D40
KKorzeniowski
06-11-2007, 02:43
D70s
maciekjak
09-11-2007, 13:06
od środy D80
KARROL_C
10-11-2007, 00:35
D 70.
skrzypcowy
13-11-2007, 11:01
D40
Krzysztof-KP
13-11-2007, 11:42
D80
zetorek24
13-11-2007, 12:58
Witam posiadam D50+kit+55-200 Tamron i rozmyślam o nikkorze 50 1.8
a kiedy bedzie wynik tej ankiety ?
grzegorz_75
16-11-2007, 23:17
D50
Marta Baranowska
16-11-2007, 23:50
zagłosowała;]
Nikon D80 + AF-S DX 18-135mm f/3,5-5,6G IF ED
kerry123
21-11-2007, 14:34
d40 i zenit 12XP stoi ;]
wicher123
22-11-2007, 00:35
D80
Marta Baranowska
22-11-2007, 00:47
d70s;))
D50 + N18-55 + T55-200 + M42
yyyyyy co jest??? mam taki komunikat:
peecee, nie masz uprawnień by obejrzeć tę stronę. To może być spowodowane jednym z poniższych:
1. Twoje konto może nie mieć wystarczających uprawnień do oglądania tej strony. Czy próbujesz edytować post innego użytkownika, wejść w panel administracyjny lub zamkniętą część forum?
2. Jeśli usiłujesz wysłać post, administrator mógł zablokować Twoje konto, lub może ono oczekiwać na aktywację.
trochę słabo
velaskez
17-12-2007, 20:06
D80:)
madsurfer
27-12-2007, 00:24
D80 :-)
A u mnie wymiata D50:mrgreen:
40D; 350D; kit 18-55; 1,8/50; 2,8/28; Sigma 70-300; Sigma 18-200 OS; Industar 2,8/50; Tair 2,8/135
slanting_eye
01-01-2008, 21:32
d70s
irek6311
01-01-2008, 21:39
Nikon D80 narazie zaspokaja wszyskie moje potrzeby Fotograficzne ,
jedyne ograniczenie to brak Extra obiektywów > ale to tymczasowy problem .
nie wiem jak jest tego sens skoro na bieżąco nie można wyników oglądać
TeamHANS
03-01-2008, 14:46
D50 - raczej średnio jestem zadowolony, wykłada się na balansie bieli, wyświetlacz LCD to syf - nie odwzorowuje wogóle zrobionych zdjęć.
D200 poszedł w dobre ręce teraz mam D300
D50 - moja pierwsza cyfrowa lustrzanka :)
montylka
29-01-2008, 09:36
Witam ja używam od roku D40
A może po tej serii nowości zrobic nową ankietę...?
Nastąpiła zamiana i zamiast D80 jest teraz D300. Po 10 dniowym teście na drugiej półkuli sądzę, że to był dobry krok.
pozdrawiam 124miko
Co z tego, że zagłosowałem jak nie znam wyników tej ankiety. Co, mam teraz przeglądać kilkadziesiąt postów wstecz, żeby zobaczyć ile osób ma taką i taką puszkę :) ?
Ksiazkiewicz
01-02-2008, 00:49
D70s i D80
Na razie D50 i czasami analoga.
prusmichal
04-02-2008, 14:54
D80:-d
foto-facecik
06-02-2008, 01:23
D40x N18-70 + To Wszystko Co W Stopce Z Wyjądkiem Zenita122
ep09gregory
09-02-2008, 19:15
D80
Slawskip
09-02-2008, 20:10
d80 :D
Przez rok było D40, teraz D80.
bright_orange
14-02-2008, 11:02
d50 od nie całych dwóch lat ;))))
Czy wiadomo kiedy będą wiadome wyniki tej ankiety??
głosowałem już kiedyś z d70s...teraz dołączył d300:)
Witam wszystkich bardzo serdecznie ,doslownie od paru dni jestem wlascicielem D40 to moja 1 lustrzanka i myslałem ze bede mial problemy z opanowaniem tego aparatu ale naszczescie znalazlem wasze forum pozdrawiam.
Fidosanok
17-02-2008, 00:34
hmmm... a jak po zagłosowaniu zobaczyć wyniki ... :-?
hmmm... a jak po zagłosowaniu zobaczyć wyniki ... :-?
...własnie..
puchbeary
23-02-2008, 23:30
Jak w stopce - duecik :D
parterek
01-03-2008, 10:22
Jestem od niedawna posiadaczem D40x, 18-135 DX, SB600.
Wcześniej korzystałem z ZENITH TTL, HP945.
Witam wszystkich
Jestem od miesiąca posiadaczem d80, T17-50, N50/1.8 i N55-200. Na razie poznaję menu, przyciski instrukcję, macam po obiektywach. Póki co jestem zachwycony sprzętem i bawię się jak dziecko - na razie nie mam czasu na sesje i pogoda nie sprzyja...
Pozdrawiam nikonowców - n!
Teraz dołączyłem do kompletu D40 i jestem b. zadowolony.
pozdrawiam 124miko
Wybaczcie, ale jak zaznaczyć 2 opcje na raz, skoro jest "Jednocześnie używam body klasyczne" ?
ponieważ ankieta jacka była terminowa, a ciekawść jak kształtować się dalej będzie stan posiadanych body i zachodzących zmian ciągle jest obecna na forum...zrobiłem ankietę bezterminową...
no i przybywa użytkowników, a preferencje są płynne :D
a gdzie D60 ?
A ja mam pytanie: ankieta trwa prawie dwa lata, przez ten czas - jakby nie patrzeć - sporo się zmieniło na rynku. Więc moje pytanie - jaki jest jej sens oprócz tego, że można sobie wpisać w tym temacie 3-4 literki? Tym bardziej, że jej wynik jest niewidoczny, co w ogóle jest rozbrajające ;)
m_a_j_k_e_l
07-03-2008, 16:36
Popieram... i moje pytanie rowniez to samo.. jak zaznaczyc 2 body? skoro sie uzywa 2? :)
Pzdr.
Władca Pixeli
08-03-2008, 20:10
A ja mam pytanie: ankieta trwa prawie dwa lata, przez ten czas - jakby nie patrzeć - sporo się zmieniło na rynku. Więc moje pytanie - jaki jest jej sens oprócz tego, że można sobie wpisać w tym temacie 3-4 literki? Tym bardziej, że jej wynik jest niewidoczny, co w ogóle jest rozbrajające ;)
Tu nie chodzi o ankietę ale o to aby się pochwalić nowym aparatem. :mrgreen:
nonomnis
17-03-2008, 10:04
d70s
Stradivarius
22-03-2008, 14:01
d 80
daniel3800
28-03-2008, 22:06
D-:-d80
arturpaszkowski
01-04-2008, 10:48
D 70>)
D 80 + N 18-200 VR + SB 800:-D + Extreme III 4Gb SDHC + HOYA HMC Super PRO1 UV
był CoolpiX 8800 VR
od 2 tyg D2x :D na przemian z D80 ;)
jonasz78
17-04-2008, 16:56
Wlasnie do mojej F70 dokupilem D80. W porownaniu do Lumixow Panasonica to jak niebo a ziemia ...poki co testuje mozliwosci ale pierwsze wrazenie zatyka.
mrpawcio
20-04-2008, 00:40
D80 + 18-70 + 50 1.8
D80 + N18-55VR + Sigma 70-300DG APO
D50 ale czaję sie na niedrogie D200 ;)
Dziękujemy za głosowanie w tej ankiecie. Wyniki będą dostępne po zakończeniu głosowania.
Czy można jakoś podglądnąć wyniki? Albo zrobić nową, aktualną. Ewentualnie na podstawie postów zebrać kto co i jak i machnąć wykresik :)
matushita
07-05-2008, 17:28
D80:)
kerry123
07-05-2008, 17:40
ja z D40 zrobilem jump na D200 :D
Olympus E500 i pomocniczo Nikon Coolpix 5700
Oczywiście, że D40 :) to dopiero początek :)
Ja nie wytrzymalem z D40 i przesialem sie na prawie nowiutkie D70 (tylko 1500 klapniec). Teraz jestem happy i mam srubokret.
soltysiak
19-05-2008, 18:06
D80+18-200 nikkor
D70 + N18-70 +Sigma 30F/1.4 +Sigma 70-300APO
Marceli Szpak
20-05-2008, 17:02
D50...
99problems
24-05-2008, 12:37
D40
boromrek
25-05-2008, 20:18
D80 + N18-55 G Vr
d40+d200 i co teraz?
A może zamknijmy juz ankietę i pokażmy wyniki :)
co za problem nowa zrobić ?
SlaWasII
26-05-2008, 01:50
D60
AF-S Nikkor 18-55 1:3.5-5.6 G II ED
AS-S Nikkor 55-200 1:4-5.6 G ED VR
D 40 + 18-55 (kit). Po przesiadce z kompaktu - po prostu kosmos.
2 x D 80 każdy ma na stałe spięty obiektyw ( 12-24 i 18-200 ) i mb 80 + osprzęt (plecak i torba na cały ten sprzet i statyw ), lampa 800 i inne tam drobiazgi.
Rowniez przylacze sie do prosby o wyniki,
Lub podajcie chociaz termin.
Moje to D50 + pakowanie kasy w szkla.
Jak zmienie to na cos z pelna klatka chyba.
D60 plus obiektywy (18-55 i 70-300). Również uważam, że byłoby miło móc zobaczyć wyniki ankiety ;)
Mariusz81
11-06-2008, 10:54
Od ok miesiaca jestem posiadaczem lustrzanki Nikon D80 + kitowy Nikkor AF-S DX VR 18-55 f/3.5-5.6G + karta SanDisk SDHC Extreme III 8 giga. W planach zakup tele i tutaj byłbym bardzo wdzięczny za pomoc w wyborze odnośnie producenta.
dotychczas D50... teraz C... :)
diZaster
11-06-2008, 11:10
ja tak jak vasco, bylo N teraz C :razz:
Arkady_pl
11-06-2008, 14:00
Skoro preferencje są płynne, wypadałoby zrobić ankietę, w której możnaby zmieniać sprzęcicho, bo tak to jeno dowiadujemy się o zmianach preferencji najnowszych forumejros :lol: (to taka mała refleksja, która mnie nawiedziła bo zapomniałem se zaznaczyć w ankiecie, że analoga też posiadam :D)
Tak też właśnie.
Jak mam zaznaczyć dwa aparaciki?
Mogę postawić taka zewnętrzną ankietę i każdy się określi.
Mozna by nawet o szkła popytac.
A kto potem obrobi wyniki?
gringo222
18-06-2008, 22:05
Od dziś użytkownik także Nikon D80 :-D
Od wczoraj Fuji S5 Pro :-)
Ankieta ma juz dwa lata a wyników nie widać :-)
piotr_74
22-06-2008, 10:21
Od marca świadomy ograniczeń i całkowicie zadowolony ze sprzętu posiadacz D40
Jestem w lekkim szoku nie myślałem że 50tka jest najpopularniejsza (nie żebym coś jej zarzucał, robiłem nią to wiem), po prostu myślałem jednak że D70 jest więcej
diZaster
29-06-2008, 09:31
lol, widac ankiete :)
i tak juz sie zmienilo duzo, teraz to nieprawda :razz:
kliknalem d70s, teraz musialbym kliknac canon...
ankieta o rozpietosci czasowej okolo 2lat nie da wynikow rzetelnych raczej :|
tomekudla
01-07-2008, 13:58
Nikon D80
D3, D300, D80, S5Pro.
Nikt jeszcze nie używa D700?
Arkady_pl
01-07-2008, 16:49
Czyżby liczba użytkowników D50 przekroczyła liczbę użytkowników D70?
Na chwilę obecną z ankiety tak wynika...
zobaczymy co będzie dalej
Jak zsumować D70 i D70s to D50 jest mniej.
december
02-07-2008, 16:01
d 50 ciągle rządzi! :) Ale pewnie d80 za chwilę wysunie się na czoło, jednak to niesprawiedliwe, bo ciągle go produkują :):):):)
SlaWasII
05-07-2008, 10:13
D60
misslaline
08-07-2008, 16:57
D40.
domelmel
09-07-2008, 02:51
D80
januszteli
09-07-2008, 10:18
D80 , no i D70 na sprzedaż
Grzegorz kk
09-07-2008, 16:06
D60 :mrgreen:
meledhel
09-07-2008, 21:42
D70 :-d
D60 (chodzi o ten srebrny napis na aparacie?)
Vanitari
09-07-2008, 22:22
D 80 <najwyższa pora sie wpisać w tej ankiecie>
D40 jest dobre ajo pierwsze body, nawet jak ma się jakieś doświadczenie z lutrzanką (analogową)
foto-maniak
12-07-2008, 10:58
D50 :)
D40 i zadowolony na maxa :)
heathclif
13-07-2008, 00:15
D40x wczesniej Zenit
marex2000
16-07-2008, 19:13
D80 wcześniej Canon.
Nie żałuje zamiany.
na razie tylko D40 ale jestem zadowolony!
m_a_j_k_e_l
19-07-2008, 23:55
d300 i d70s
czasem mały shot a560
FlashGordon
24-07-2008, 20:10
Oświadczam, że D40 poszedł w zapomnienie. Nowy król: D80 (tylko koronek trzeba parę dokupić ;)).
avallardi
09-08-2008, 15:46
Bardzo mi się podoba ten wątek.
Tytuł brzmi: "Jakiego cyfrowego body używasz? ankieta otwarta..."
A na dole: Głosowanie zamknięte.
:lol: :lol: :lol:
marmajgabin
10-08-2008, 03:26
Bardzo mi się podoba ten wątek.
Tytuł brzmi: "Jakiego cyfrowego body używasz? ankieta otwarta..."
A na dole: Głosowanie zamknięte.
:lol: :lol: :lol:
też mnie to zdziwiło:P
a używam d40x:)
todominik
10-08-2008, 18:01
D80 oczywiście jestem zadowolony :)
mateo912
13-08-2008, 12:31
D80 i jestem bardzo zadowolony :)
D80 ... jak dla mnie wystarcza zupełnie ...
Jak to ktoś kiedyś powiedział, pstrykaż może każdy, robić zdjęcia - nie ... Ze łzą wspominam mojego starego Zenita ... teraz jest Nikon D80 ... pewnie za parę latek (lub szybciej) będzie coś innego ...
peludito
14-08-2008, 12:08
D50
blackside
17-08-2008, 19:23
D60. :-)
D80. A w przyszłości D3 ;)
D 70S, a przyszłość pokaże ...
D80 A w przyszłości dobry rower:-D
Kilometr
18-08-2008, 18:25
D70
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.