hoody
02-03-2008, 22:42
Witam wszystkich, to jest mój pierwszy post, ale długo tu zaglądam.
Chciałbym spytac CZY procesor EXPEED (prosto z D 300) w nowym mini-Nikonie D 60 to jest jakaś istotna zmiana, czy tylko chłyt marketingowy?
Chciałbym spytac CZY procesor EXPEED (prosto z D 300) w nowym mini-Nikonie D 60 to jest jakaś istotna zmiana, czy tylko chłyt marketingowy?