Zaloguj się

Zobacz pełną wersję : D 60 i 'EXPEED'



hoody
02-03-2008, 22:42
Witam wszystkich, to jest mój pierwszy post, ale długo tu zaglądam.
Chciałbym spytac CZY procesor EXPEED (prosto z D 300) w nowym mini-Nikonie D 60 to jest jakaś istotna zmiana, czy tylko chłyt marketingowy?

copywriter2000
02-03-2008, 23:40
Dla mnie to chłyt! :D kup lepiej D80 za tę samą kasę.

hoody
03-03-2008, 00:48
135 ludziów przeczytało i nikt nic nie wie, sami fachowcy

mpwt
03-03-2008, 00:52
Bo było o tym wielokrotnie. A ty jako fachowca powinieneś skorzystać z wyszukiwarki. A poza tym jeśli wzrok mnie nie myli to ktoś Ci już odpowiedział...

shaddixx
03-03-2008, 00:56
ten sam. okrojony do mozliwosci puszki. bardziej marketing.