Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: D 60 i 'EXPEED'

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Lightbulb D 60 i 'EXPEED'

    Witam wszystkich, to jest mój pierwszy post, ale długo tu zaglądam.
    Chciałbym spytac CZY procesor EXPEED (prosto z D 300) w nowym mini-Nikonie D 60 to jest jakaś istotna zmiana, czy tylko chłyt marketingowy?
    Cyfrowy Aparat Fotograficzny z Wymiennymi Obiektywami

  2. #2

    Domyślnie

    Dla mnie to chłyt! kup lepiej D80 za tę samą kasę.
    Nikon D80, Nikon F50, Zenit, Nikkor AF-S 24-85 mm 3,5-4,5 G; Nikkor 28-80 mm 3,5-5,6 D; Nikkor 50 mm 1,8 D; Jupiter 135 mm 3,5; Nikon SB-24 Szukam kolejnego szkła

  3. #3

    Domyślnie fajnie

    135 ludziów przeczytało i nikt nic nie wie, sami fachowcy
    Cyfrowy Aparat Fotograficzny z Wymiennymi Obiektywami

  4. #4

    Domyślnie

    Bo było o tym wielokrotnie. A ty jako fachowca powinieneś skorzystać z wyszukiwarki. A poza tym jeśli wzrok mnie nie myli to ktoś Ci już odpowiedział...
    Pozdrawiam! Marcin fotoblog fotografia
    F100,D700,D80 | N 35/2D 50/1.4D 105/2.8D 24-85G 35-70/2.8D 75-150/3.5AiS | Σ 12-24 70-300 | Sonnar 300/4 | Soligor 135/2.8 | SW 150/750 | SB-800/400 | LS-2000 | HEQ5

  5. #5

    Domyślnie

    ten sam. okrojony do mozliwosci puszki. bardziej marketing.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •