Zobacz pełną wersję : Platforma cyfrowa, co wybrać?
Troszkę ich to będzie kosztowało:
http://wyborcza.pl/1,75248,13825786,Decyzja_UOKiK_w_sprawie_NC____11_ mln_zl_kary_dla_ITI.html
manfred - a jaki miałeś wcześniej pakiet ?
Ja miałem abonament 54 zł za wszystkie tematyczne i nie chcą mi dać więcej niż univerce + 6x C+ za 69zł. Chciałem właśnie jeszcze HBO ale powiedzieli mi, że dają to tylko abonentom którzy mieli wcześniej npremium.
Obecnie płacę 90pln. Za to samo w nc+ muszę zapłacić 144pln (platinum + multiroom + hbo). Nie wdaję się w szczegóły (programy kuchenne, dla dzieci, i inne...), bo mnie to nie interesuje.
Rozmowy z konsultantami, co nic nie mogą i wiedzą lepiej, co dla mnie jest dobre oraz przedstawianie "świetnych" propozycji dobiegło końca. Wysłana rezygnacja.
rychu_cmg
20-05-2013, 15:48
Dzisiaj udało mi się na przedłużenie umowy z NC+ uzyskać pakiet Gold + HBO + Canal +HD i Canal Sport HD za 79 zł. Umowa na rok. Chyba przyzwoita oferta.
Mnie dzisiaj konsultant przekonywał, że nie ma takiej możliwości. Powiedziałem, że dziękuje i czekam na lepszą ofertę.
Mnie dzisiaj konsultant przekonywał, że nie ma takiej możliwości. Powiedziałem, że dziękuje i czekam na lepszą ofertę.
takie oferty tylko z DUK a ci ze zwykłej infolini dają standardowe oferty.
Zbliża się lipiec... montujemy z sąsiadem maszt z anteną do naziemnej :D
Troszkę ich to będzie kosztowało:
http://wyborcza.pl/1,75248,13825786,Decyzja_UOKiK_w_sprawie_NC____11_ mln_zl_kary_dla_ITI.html
Na takie kary przecież użytkownicy się dawno zrzucili korzystając z usług. Każda taka firma ma na takie wypadki/wpadki rezerwy celowe i jest od samego początku wkalkulowane w koszty na poczet przyszłych kar.
co do nc+ dopiszę bo może nie grzebaliście, ale co się okazuje że sporo osób które wynegocjowały po wcześniejszym wypowiedzeniu umowy na podstawowy pakiet (49zł) z gratisowymi canalami + hbo na 6mies obecnie pisze reklamacje bo nagle gratisy wyłączyli itp...
więc problemy z nc+ jak widać będą jeszcze sie pojawiać
Rafał_Sz
21-05-2013, 05:42
Dostałem wczoraj pismo z NC+. że ze względu na decyzję UOKIiK mogę zrobić co chcę. Zostać, zmienić albo wrócić do starej umowy z "n".
Ja wybrałem opcję powrotu do starej umowy,
ponad miesiąc temu i nic się nie dzieje.
rychu_cmg
21-05-2013, 22:50
Poratuje ktoś wzorem rozwiązania umowy z powodu jej zakończenia ?
Rafał_Sz
22-05-2013, 07:25
Poratuje ktoś wzorem rozwiązania umowy z powodu jej zakończenia ?
http://pokazywarka.pl/rezygnacja-telewizja-n/
A ja dostałem Silver plus HBO plus C+ za 69 zeta i jestem zadowolony.
rychu_cmg
22-05-2013, 13:31
A ja dostałem Silver plus HBO plus C+ za 69 zeta i jestem zadowolony.
Z Canal+ Sport ?
Tak wszystkie C+ chyba 6 jest ich
Dnia 13 maja wysłałem rezygnacje z usług N. Potwierdzenie przyjęcia 14 maja. Dziś dzwonię i pytam czy rezygnacja jest zarejestrowana. Po chwili słyszę, że odstąpiłem od rezygnacji w dniu... 10 maja!
I nikt i nic nie może tego zmienić. Pozostaje reklamacja lub wysłanie rezygnacji raz jeszcze. No i pojawia się problem, bo umowa jest do 30 czerwca. Opadają ręce.
Ale to jeszcze nie koniec.
Miła pani proponuje mi pakiet tego co mam ( mniej więcej: gold, 6xC+, HBO, MR) za 124,00. Teraz płacę 90,99. Ale to jeszcze nie koniec. Na moje pytanie, ile będę płacić, jak nie podpiszę umowy z nc+ i pozostanę bez promocji na czas nieokreślony z możliwością miesięcznego wypowiedzenia miła pani odpowiada....:100,99.
rychu_cmg
06-06-2013, 21:50
Jak najszybciej sprawdzić czy wypowiedzenie (Cyfra+) zostało zarejestrowane ?
Mi dzisiaj zaproponowali to co mam teraz tylko za 10zl drozej. Skandal to jest
rychu_cmg
06-06-2013, 22:37
Mi dzisiaj zaproponowali to co mam teraz tylko za 10zl drożej. Skandal to jest
Mi zaproponowali najdroższy pakiet 20 zł taniej niż na ich stronie (kończyła mi się umowa) - powiedziałem, że interesuje mnie tylko i wyłącznie sport, dlatego muszę mieć 6xCanal+. Choć UNIVERSE/SILVER by mi spokojnie wystarczył, ale bez Canal+ Sport jest dla mnie najważniejszym kanałem. Chciałem wymienić też dekodery (rodzice dostają szału z tymi mułowatymi, uruchamiającymi się prawie minutę dekoderami C+), ale ich koszt był taki sam jak dla nowego abonenta czyli drogo. Dzwonili 2 razy i za każdym razem mówili to samo jeszcze chcieli mi wcisnąć dodatkowo HBO.
Z Platinum z multiroomem jest dla mnie zbyt drogi, dodatkowo muszę płacić za multum kanałów których nie potrzebuje bo oglądam tylko 15 kanałów (6xC+, TVP1, TVP2, TVP HD, kanały Discovery, Orange Sport, Eurosport, TVN Turbo)i jak nie zejdą z ceny zostaną mi meczyki.pl i telewizja naziemna.
co do nc+ to zaglądajcie na ich forum, tam najszybciej można zobaczyć co komu oferują i za ile..
ja już od grudnia ciągnę na reklamacji za problemy z dźwiękiem na 2 dekoderze od "n" i ciągle w odpowiedzi że juz zaraz za momencik będzie aktualizacja i problem minie...
Ja jako biedny studencina nie mający telewizora korzystam z weebtv. 20zł miesięcznie a mam wszystko HBO Canal+ kupe sportu discavery i wszystko inne co kosztuje normalnie grubo ponad 100
rychu_cmg
06-06-2013, 23:42
Ja jako biedny studencina nie mający telewizora korzystam z weebtv. 20zł miesięcznie a mam wszystko HBO Canal+ kupe sportu discavery i wszystko inne co kosztuje normalnie grubo ponad 100
z meczykami.pl i weeb.tv jest jedno małe ale
Ja jako biedny studencina nie mający telewizora korzystam z weebtv. 20zł miesięcznie a mam wszystko HBO Canal+ kupe sportu discavery i wszystko inne co kosztuje normalnie grubo ponad 100
Tak tak, wspaniale przebiegły jesteś. Tylko tutaj dorośli rozmawiają o uczciwych sposobach oglądania tego hbo, kanal+ i diskawery.
Mi jest potrzebny dźwięk dd i obraz hd a nie weebtv.
Nie po to zarabiam kasę żeby na telewizji oszczędzać.
Tak że nie każdemu twoja "przebiegła" oferta pasuje.
rychu_cmg
18-06-2013, 19:34
Trzy tygodnie po wypowiedzeniu NC+ się obudziło: mam propozycję Platinum + Mulltiroom + dodatkowo PACE 500GB za 99 zł lub przy wymianie całego sprzętu na nowy z NC+ 119 zł (wtedy nie mam rabatu na multiroom i muszę dopłacić na MediaBOXa). Brać ?
a ile płacisz teraz jak i czy musisz sprzęt zmieniać?
A czy sam sobie nie umiesz skalkulować.
Na forum się trzeba pytać?
Po wypowiedzeniu umowy: gold + 6xC+ + HBO + Filmbox(6mies) + History + multiroom = 79pln.
Mnie pasuje. Mam więcej za mniej a umowa jest na 12 miesięcy.
widzę że po 3 miesiącach bojów z nimi, w końcu się dogadaliście ;-) w umowie...
Jestem pewien, że podstawą rozmowy jest wysłana i zarejestrowana w systemie rezygnacja
jeśli ktoś miałby pytania odnośnie N a raczej nowego NC+ to służę pomocą na PW :>
Marek, chyba masz racje. Ja nie wyslalem i niestety nie moge ugrac nic. Juz z 4 osobami rozmawialem i nie chca mi dac nic ciekawego. I szlag mnie trafia że z braku alternatywy bede musial zdziercom ulec.
Strus a porównaj do CP bo ja mam jeszcze 10 miesięcy z "n" a potem chyba słoneczko.
Marek, chyba masz racje. Ja nie wyslalem i niestety nie moge ugrac nic. Juz z 4 osobami rozmawialem i nie chca mi dac nic ciekawego. I szlag mnie trafia że z braku alternatywy bede musial zdziercom ulec.
Nie chyba a na pewno. Ja wysłałem rezygnację w maju i się "pogubili" (pisałem o tym wcześniej). Wysłałem reklamację i następnego dnia od uznania reklamacji rozdzwonił się telefony z propozycjami. Były zupełnie inne niż te od zwykłych konsultantów, którzy nic nie mogą. Dzwonią z działu utrzymania klienta. Miły pan chyba z pięć razy znikał i coś konsultował poza rozmową tel.
Powiem Ci też, że pogodziłem się z odejściem i byłem bliski zakupu normalnej anteny, ale propozycja, którą wynegocjowałem jest ok i podpisałem umowę na kolejne 12 miesięcy.
Nie zastanawiaj się tylko ślij wymówienie. U mnie cenę podbija multiroom (20pln/mies) ale jestem tego świadom. Tak więc kwota 79pln (59+20) za praktycznie pełną ofertę w/g mnie jest ok.
Strus a porównaj do CP bo ja mam jeszcze 10 miesięcy z "n" a potem chyba słoneczko.
Uważam, że oferta jest mocno na plus dla nc+. CP ma polską siatkówkę i to jedyny jego plus. Poczytajcie o sprzęcie... Moim zdaniem CP nie jest obecnie konkurencja dla nc+. Oczywiście piszę o porównywalnych kwotach. Nawet nie brałem go pod uwagę w razie rezygnacji z nc+ a byłem na taka ewentualność przygotowany i zdecydowany w razie kiepskiej propozycji nc+.
Jako uzupełnienie do Tv naziemnej wybrałem telewizję na kartę i jestem bardzo zadowolony, zdecydował rozsądek zabrakło mi tylko jednego programu do ideału a cena 10 pln/miesiąc przy doładowaniu na 24 m-ce wręcz jest śmieszna, bardzo polecam tą alternatywę, wręcz jestem ciekawy co by było gdyby więcej osób się na nią zdecydowało, może powstała by platforma w której płaciło by się tylko za wybrane kanały?
Kondziu też brałem pod uwagę TNK, ale że mnie tylko kanały tematyczne (historyczno-geograficzne) interesują wybrałem słoneczko, miałem równolegle z N-ką, ale w marcu się "oswobodziłem".
Marek2004 czy tylko oferta sportowa zaważyła że nadal jesteś w "związku" z NC+ a nie przywitałeś się z pomarańczowymi ?
Pomarańczowi leżą technicznie w stosunku do nc+. Jakość obrazu jest na duuuży + dla nc niestety. Gdyby tak nie było już bym dawno uciekł.
Ale gdzie jest ta różnica w jakości ? Było tak kiedyś, jak CP miał dekodery SD po Eurozłączu a N-ka pod HDMI już miała nboxa białego. W marcu jak porównałem jakość z białego nboxa z HD6000 z CP to ja różnić na FullHD TV nie widzę...
...czy tylko oferta sportowa zaważyła że nadal jesteś w "związku" z NC+ a nie przywitałeś się z pomarańczowymi ?
Nie brałem pod uwagę pomarańczowych. Albo nc+ (wszystko) albo nic (naziemna) :)
Oczywiście nie tylko sport (NBA) decydował. Również programy informacyjne, popularno-naukowe i HBO (np. Rodzina Borgiów). Poukładana infrastruktura w domu na drugi dekoder (brak kabli antenowych) a także dużo lepszy multiroom w nc+. Mam dostęp do dysku i neta na dwóch telewizorach, a także nie aktywuję co jakiś czas drugiego dekodera tak jak jest w CP (chyba jakieś zabezpieczenie, żeby z sąsiadem na spółkę nie kupić - czyli traktują mnie jak oszusta już na "dzień dobry").
Ja widzę to inaczej, dekodery w multiroom aby połączyć kablowo musiałbym znowu przewierty robić i kable ciągnąć. Aby widziały się po wifi, znowu kombinować i dokupywać transmitery.
Raz w tygodniu pomiędzy 2 pokojami na 1 s przekładam kartę miedzy dekoderami (w drodze do klopa), więc nie jest to problem. Familijny MAX HD w multiroom za 59zeta ma tematycznie wszystko a nie jak Nka porozrzucane miedzy pakietami. Mowa oczywiście oprócz sportu, bo z tego nie korzystam. Więc moim zdaniem nie jest tak źle, jakość sygnału po HDMI (biały nbox) dla mnie ta sama...Nikogo nie przekonuję, ale przedstawiam też swój punkt widzenia.
Ale gdzie jest ta różnica w jakości ? Było tak kiedyś, jak CP miał dekodery SD po Eurozłączu a N-ka pod HDMI już miała nboxa białego. W marcu jak porównałem jakość z białego nboxa z HD6000 z CP to ja różnić na FullHD TV nie widzę...
Z tego co pamietam to cp przeznacza na transfer jednego kanalu hd jakies 800kbit/s, a takie nc+ 2mbit/s.
tylko że na rozdziałce 1920x1080 TV 46 cali nie widzę różnicy w tym transferze na ekranie pomiędzy tymi dekoderami ;-) wiec gdzie idzie 1,2mbit/s... ?
odkopuje!
kończy mi się umowa na N, więc czeka mnie migracja do nc+ proponują mi U+ + paczka filmbox lub cinemax warto to brać czy walczyć o kanały premium ?
rychu_cmg
16-01-2014, 00:41
odkopuje!
kończy mi się umowa na N, więc czeka mnie migracja do nc+ proponują mi U+ + paczka filmbox lub cinemax warto to brać czy walczyć o kanały premium ?
Kiedy Ci się dokładnie kończy umowa ? Wysłałeś wypowiedzenie ?
wypowiedzenie napisane dlatego tez dzwoni krakowski numer, umowa wygaśnie na koniec marca gdyż w ostatniej chwili nie zmigrowalem i zostałem z tym co mam na starej umowie w N ale teraz czeka mnie migracja i wszelkie jak to mówią profity czyli nowych 15 kanałów ( chyba sam szmelc ale może się nie znam) i w super specjalnej ofercie do wyboru filmbox lub cinemax ale z tego co widze dają to od ręki w CP a i multiroom dadzą gratis jak przyjde do nich... teraz płacę 68 za to co mam z czego 20 to MR w wersji kulawepremium.
rychu_cmg
16-01-2014, 00:56
No to jesteś w dobrej sytuacji poczytaj sobie na SatKurierze co ludzie dostają, ponarzekaj jak będą Ci przedstawiać nowe warunki umowy, poproś że przemyślisz i niech zadzwonią za kilka godzin i coś ugrasz.
http://forum.satkurier.pl/viewtopic.php?f=174&t=30710&start=19875
Dokładnie - trzeba ich spławić kilka razy. Mój argument był prosty: nie będę płacił więcej niż płaciłem do tej pory za to samo. Za komórkę płacę mniej, za neta też, to za TV też chcę płacić mniej. Dzwonili co kilka dni, w końcu oferta stała się godna uwagi.
Rafał_Sz
20-01-2014, 13:57
Wczoraj wypróbowałem nc+Go. Nawet fajnie to działa, zwłaszcza pilot i przeglądanie EPG.
jak działają dekodery w encpence? chodzi mi o przełączanie kanałów, bo kiedyś miałem cp i dekoder hd5000 i szlag mnie trafiał tak długo zmieniamy się kanały... teraz myślę o zakupie jakiejś platformy i nie chce kupić jakiegoś dziadostwa...
czy do cp albo nc+ można kupić tylko kartę, bez dekodera i osobno jakiś sensowny dekoder? moge miec coś takiego jak hdbox fs-9105+... jakies ustrojstwo z Linuksem na pokładzie...
Rafał_Sz
09-02-2014, 22:12
HD recordery smigaja całkiem dobrze. Zero przyciec czy zawieszeń.
Polecam ex-"n"kowe dekodery. Jakosc obrazu bdb, obsluga duzo lepsza. Szczerze mowiac po rezygnacji z "n" bylem z salonie CP i chwile pobawilem sie ich topowym dekoderem.
Chwile... bo zawiesil sie w ciagu 15 sekund. W stosunku do starych tunerow (pierwszych HD z PVR) spory krok do tylu.
n-kowy Turbo dekoder jest bez porownania lepszy pod kazdym wzgledem.
enka daje mediaboxa ale w dzierżawę za 5zł miesięcznie i sprzęt jest zacny, a te starsze z dyskiem też dają radę jedynie najtańsze mydelniczki są tragiczne...
czyli mediabox+ jest ok?
Lepiej nc+ zamowic przez net czy isc do punktu?
Interesuje mnie umowa (jako nowy klient, nie mam teraz umowy z zadna platforma) na 12 miesiecy.
Mysle o pakiecie universe+ z mediaboxem, czyli w sumie 64zl/mies.
Rafał_Sz
11-02-2014, 21:52
Bierz HDrecorder Turbo (sprzęt byłej enki). To najlepszy wybór. Dokładnie to: http://ncplus.pl/oferta/dekodery/turbobox
rychu_cmg
11-02-2014, 22:17
Lepiej nc+ zamowic przez net czy isc do punktu?
Interesuje mnie umowa (jako nowy klient, nie mam teraz umowy z zadna platforma) na 12 miesiecy.
Internet
Bierz HDrecorder Turbo (sprzęt byłej enki). To najlepszy wybór. Dokładnie to: http://ncplus.pl/oferta/dekodery/turbobox
niestety przez net dostepny jest tylko mediabox+ albo ta biala mydelniczka :(
to zadzwoń !
zerknij w zakładkę : http://ncplus.pl/oferta/dekodery i wybieraj !
szkoda że nie masz jakiegoś rachunku od konkurencji bo wpadło by hbo na 12 miesięcy w gratisie ;)
oki jutro jak znajde chwile to zadzwonie, zobacze co powiedza...
ma ktos mediabox+? chetnie poczytam jak toto dziala
o tu jest dyskusja na ten temat : http://forum.satkurier.pl/viewtopic.php?f=174&t=30664
ale może zerknij też na pozostałe dekodery do wyboru : http://ncplus.pl/oferta/pozostale-dekodery bo za mediaboxa będą pewnie wołać dodatkowe pieniądze co miesiąc sam mam zwykłego czarnego boxa z dyskiem i jest wystarczający.
ale może zerknij też na pozostałe dekodery do wyboru : http://ncplus.pl/oferta/pozostale-dekodery bo za mediaboxa będą pewnie wołać dodatkowe pieniądze co miesiąc sam mam zwykłego czarnego boxa z dyskiem i jest wystarczający.
Własny dysk można podłączyć nawet do "mydelniczki".
I jest to chyba najtańsze i najlepsze rozwiązanie.
rychu_cmg
12-02-2014, 00:29
ale może zerknij też na pozostałe dekodery do wyboru : http://ncplus.pl/oferta/pozostale-dekodery bo za mediaboxa będą pewnie wołać dodatkowe pieniądze co miesiąc sam mam zwykłego czarnego boxa z dyskiem i jest wystarczający.
Z tej listy odradzam BOX+ HD PVR-ready Sagemcom i BOX+ HD Philips - długo się uruchamiają i działają strasznie wolno i topornie. Są to dekodery jeszcze z Cyfry+.
Teraz mam PVR BOX+* HD 500 GB Pace czyli stary "Pace" z C+ i na nowym oprogramowaniu działa on znośnie.
mam mydelniczkę jako MRP i jest słaba, wolna i dość otępiała na pilota....
ale co mnie głównie wqwia to prąd.... nbox żre non stop prąd i to koło 10 złociszy miesięcznie czy to działa czy śpi....
Rafał_Sz
12-02-2014, 07:57
A jak ma działać defragmentowanie dysku i VOD bez prądu? :) I tak dobrze, że w nowszych modelach są ciche dyski. Jak miałem pierwszy HD recorder, to dysk chrobotał niemiłosiernie.
A korzysta ktoś z modułu CAM NC+ wetkniętego w TV? Potrafią się dogadać i nie sprawiają większych problemów? Niby posiadam model z listy zgodnych, jednak to, że obiecują wcale nie musi oznaczać, że nie będzie problemów
rychu_cmg
12-02-2014, 16:14
A korzysta ktoś z modułu CAM NC+ wetkniętego w TV? Potrafią się dogadać i nie sprawiają większych problemów? Niby posiadam model z listy zgodnych, jednak to, że obiecują wcale nie musi oznaczać, że nie będzie problemów
Sąsiad ma moduł jeszcze od C+ i sobie chwali. Telewizor ma z listy zgodnych.
Czy ma podwójny dekoder SAT w TV? Jeśli tak, to jest możliwość jednoczesnego wyświetlenia dwóch kanałów(dowolnych) z satelity w formie (PIP,PAP lub podobnych)?
rychu_cmg
12-02-2014, 16:28
Czy ma podwójny dekoder SAT w TV? Jeśli tak, to jest możliwość jednoczesnego wyświetlenia dwóch kanałów(dowolnych) z satelity w formie (PIP,PAP lub podobnych)?
Musiałbym zapytać, ale wydaje mi się, że nie da rady zrobić czegoś takiego - musiałyby być 2 kable antenowe i dwie głowice w module Tak jak w dekoderach z nagrywaniem.
Niektóre modele mają możliwość podpięcia dwóch kabli antenowych z SAT. Dekodery zewnętrzne z nagrywaniem mają często dwa wejścia umożliwiając oglądać jeden, a nagrywać drugi. Jednak wydaje mi się, że nie potrafią dać dwóch sygnałów do TV (np. dwa niezależne wyjścia HDMI). Wiem, że niektóre dekodery niezależnych dostawców posiadają funkcję PIP w sobie. Nie wiem jak do dokładnie jest, ale pewnie przesyłają po HDMI już połączone obrazy.
To przy okazji zapytaj jeszcze o kolejną rzecz ;) :) Czy ma i korzysta z zapisu programów na zewnętrzny dysk podpięty do TV? Jeśli tak, to czy istnieje jakakolwiek możliwość obejrzenia zapisanych programów na innym TV - np. TV z SAT potrafi działać jako serwer DLNA?
Bierz HDrecorder Turbo (sprzęt byłej enki). To najlepszy wybór. Dokładnie to: http://ncplus.pl/oferta/dekodery/turbobox
niestety, to podobno byle jaka wersja limitowana i teraz ich nie dają w nowych promocjach... Wzialem mediabox+
zobaczymy jak to encpence działa...
Miałem Turbo mam Mediaboxa. Ciszej i szybciej
Panowie, taka sytuacja..... Zaprogramowałęm pilota od mediaboxa aby obsługiwał podstawowe funkcje TV. I niby wszystko OK ale..... Kiedy do włączania TV i mediaboxa używałem 2 pilotów TV odpalał się od razu na HDMI2 pod które jest wpięty mediabox. Przu uruchamianiu TV z pilota od madiaboxa TV włącza się na TV i trzeba wywołać menu AV gdzie można dokonać zmiany na HDMI2. Czy jest opcja aby TV włączał się automatem na HDMI2 ?
ja polecam pilota logitech harmony:-) tam się wszystko da:-)
mediabox obsługuje bez żadnego cudownie tylko model urządzenia to ADB ITI-3740SX
A nie bylo tak ze najpierw odpalales Mediaboxa a pozniej TV? Jesli tak to TV mogl automatycznie przestawiac sie na wejscie na ktorym mial sygnal, moze teraz pilot od Mediaboxa najpierw odpala TV a pozniej Mediaboxa, ewentualnie odpala TV zanim pojawi sie sygnal na wyjsciu z Mediaboxa.
eristoff
16-02-2014, 21:28
U mnie trzeba było ustawić telewizor w "tryb hotelowy" żeby odpalał na odpowiednim wejściu HDMI
Panowie znawcy ;)
da sie zgrac na kompa program nagrany na mediabox+ od nc+?
Rafał_Sz
17-03-2014, 11:02
Tak. Wystarczy mieć kabel i-HDMI i katę potrafiącą przechwycić sygnał HD. Ew. może być sama karta przechwytująca, ale musi potrafić poradzić sobie z protokołem HDCP.
aha
czyli olać temat ;)
znalazlem na vimeo to co wczoraj nagrywalem :)
Witam,
Chcę wysłać wypowiedzenie do NC+, niestety mam umowę do 24 kwietnia, czyli przegapiłem miesięczny okres wypowiedzenia o tydzień- za nieuwagę się płaci (już nie policzę który raz) :/ No ale teraz chcę wysłać i znalazłem wzór wypowiedzenia w internecie, gdzie jest :
"Data i miejscowość}
Rezygnacja z umowy o świadczenie usług
Niniejszym oświadczam, iż rezygnuję z umowy o świadczenie usług nr {numer umowy} zawartej w dniu {data} i wnoszę o jej rozwiązanie z zachowaniem oznaczonego w umowie okresu wypowiedzenia.
Z poważaniem,
{imię i nazwisko}
{adres}
nr abonenta: {numer abonenta}"
Tylko, że za cholerę nie mogę znaleźć numeru umowy... w którym miejscu na umowie jest zapisany ten numer ? Mam nr abonenta, nr konta do wpłat, a tego znaleźć nie mogę :D
wystarczy nr abonenta?
A nie bylo tak ze najpierw odpalales Mediaboxa a pozniej TV? Jesli tak to TV mogl automatycznie przestawiac sie na wejscie na ktorym mial sygnal, moze teraz pilot od Mediaboxa najpierw odpala TV a pozniej Mediaboxa, ewentualnie odpala TV zanim pojawi sie sygnal na wyjsciu z Mediaboxa.
Problem dodatkowy polega na tym że TV i mediabox mają pośrednika w postaci Onkyo 609. I przyznam że czasem kompletnie nie wiem jak one się komunikują i co jest ważniejsze :) Było różnie - raz TV pierwszy, raz mediabox pierwszy choć najczęściej chyba mediabox. Po zaprogramowaniu pilota od mediaboxu na obsługę TV niestety jest opisany wyżej i dużo wcześniej kwiatek
Rafał_Sz
08-07-2014, 07:00
Turbo NC+ ma od wczoraj dostępne nowe oprogramowanie. Sporo fajnych funkcji doszło.
oprócz zmienionej szaty graficznej, która mi osobiście bardziej odpowiada nie zmienili nic rzeczywiście użytecznego :(
Rafał_Sz
08-07-2014, 07:36
Jak to nie? Np. nagrywanie w timeshift, odtwarzanie multimediów z USB.
o co dokładnie chodzi z tym nagrywaniem bo jeśli chodzi o odtwarzanie multimediów z usb to ciężko znaleźć plik, który będzie poprawnie odtworzony czy w ogóle widziany przez tego playera, w tv samsung odtworzy mi wszystko co posiadam a ten player nie dość, że nie widzi 3/4 plików to te widoczne odtwarza bez obrazu, sam dźwięk :(
wybor duzy,przerabialem juz wszystko i tak wszedzie nie ma co ogladac:)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.