Zobacz pełną wersję : Perly Allegro
A ja chciałbym wiedzieć, jak się wkleja zdjęcia artystycznie ;)
o kurcze, ten watek jest mega dobry :-)
może nie Allegro ale firma "po sąsiedzku" z bannera, czyli INFOTO:
http://www.infoto.pl/pl/Products/880/nikkor_af_s_18_55_f_3_5_5_6_g_ed_dx/Show/
Kiedy NIKKOR AF-S 18-55 f/3.5-5.6 G ED DX stał się klasykiem?
No skoro kosztuje 1 520,00 zł to chyba już jest ;)
Megazordon
16-12-2009, 19:28
może nie Allegro ale firma "po sąsiedzku" z bannera, czyli INFOTO:
http://www.infoto.pl/pl/Products/880/nikkor_af_s_18_55_f_3_5_5_6_g_ed_dx/Show/
Kiedy NIKKOR AF-S 18-55 f/3.5-5.6 G ED DX stał się klasykiem?
No skoro kosztuje 1 520,00 zł to chyba już jest ;)
To w takim razie, jak wystawię na Allegro używanego 18 - 55 za 7oo - 8oo zł, to nikt się śmiać nie będzie i mojej aukcji tutaj nie zaprezentuje.
To w takim razie, jak wystawię na Allegro używanego 18 - 55 za 7oo - 8oo zł, to nikt się śmiać nie będzie i mojej aukcji tutaj nie zaprezentuje.
No tak będzie, ale pamiętaj: tylko GII ;)
Coś dla Ekoneta:
http://allegro.pl/item850583909_klamka_wewneczna_honda_accord_91_93r _warszawa.html
Coś dla Ekoneta:
http://allegro.pl/item850583909_klamka_wewneczna_honda_accord_91_93r _warszawa.html
Och, nie takie rzeczy się widziało. Osobiście znałem do niedawna barana, który pisał "przeczkole" (przedszkole), "Masterling" (Masterlink) czy "szczypionka" (szczepionka).
W każdym razie dziękuję za dedykację. :)
miron19j
17-12-2009, 00:56
Coś dla Ekoneta:
http://allegro.pl/item850583909_klamka_wewneczna_honda_accord_91_93r _warszawa.html
"Warszawa ul. Nowy Zjazd 1a." to nie jest adres kliniki stomatologicznej? Ktoś nie chciał do dentysty i go siłą doprowadzili? A klamka została.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://forum.nikon.org.pl/images/icons/icon10.gif)
"Warszawa ul. Nowy Zjazd 1a." to nie jest adres kliniki stomatologicznej? Ktoś nie chciał do dentysty i go siłą doprowadzili? A klamka została.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://forum.nikon.org.pl/images/icons/icon10.gif)
"klamka została" w nocnej szafce?
To duży błąd! Jak ja idę do dentysty, zawsze mam ją za paskiem ;)
A niech tylko zaboli....
http://allegro.pl/item842671584_dfi_laparty_nf4_ultra_d_box_najlepsz a_939_oc.html
Aukcja sama w sobie może niezbyt ciekawa, choć cena "Kup teraz" za tak "popsutą" płytę moim zdaniem wygórowana.
Uwagę moją zwrócił natomiast ostatni obrazek. To chyba pulpit z aktywnymi widgetami :-)
http://allegro.pl/item842671584_dfi_laparty_nf4_ultra_d_box_najlepsz a_939_oc.html
Aukcja sama w sobie może niezbyt ciekawa, choć cena "Kup teraz" za tak "popsutą" płytę moim zdaniem wygórowana.
Uwagę moją zwrócił natomiast ostatni obrazek. To chyba pulpit z aktywnymi widgetami :-)
Oj, teraz dopiero zauważyłem, że to nie pulpit tylko przeglądarka. Ale zastanawia sam cel robienia screenów z takim tłem. Czy to dodaje im animuszu?
Megazordon
18-12-2009, 08:03
Ciekawe, co na to Anita?
Ciekawe, co na to Anita?
Aaaa, ta Anita z GG...
Myślałem, że poznałes którąś z "modelek" po jakimś szczególe ;)
PLANATAGINIS
19-12-2009, 09:58
>>> UWAGA NA FAKE !!! <<<
Może "perła" cenowa ale w negatywnym sensie...
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img20.imageshack.us/img20/7717/fakesandisk1.jpg)
Znajomy kupował pamięci na tej aukcji:
http://www.allegro.pl/item850651736_sandisk_extreme_iv_8gb_bcm_bcm_bcm.h tml
http://www.allegro.pl/item843184948_sandisk_extreme_iv_8gb_bcm_bcm_bcm.h tml
Karty Sandisk EXTREME IV i porównał parametry do takiej samej karty, którą kupił wcześniej w sklepie.
Okazja cenowa sprawiła, że zaryzykował :(
Bardzo szybko zrobił test na prędkość i oto wyniki:
TEST:1
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img19.imageshack.us/img19/3643/extremeivfake1.png)
TEST:2
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img691.imageshack.us/img691/6381/extremeivfake2.png)
TEST ORYGINALNEJ KARTY:
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img121.imageshack.us/img121/4723/extremeivoryg.png)
Tak więc czasami warto przemyśleć takie "okazje"!
Polecam również lekturę: KLICK! (http://reviews.ebay.com/FAKE-SanDisk-Extreme-Compact-Flash-Cards-Exposed_W0QQugidZ10000000001456539)
Megazordon
20-12-2009, 17:52
Myślałem, że poznałes którąś z "modelek" po jakimś szczególe ;)
Dżentelmeni o takich sprawach nie mówią :)
tomek20stencel5
20-12-2009, 20:02
http://www.allegro.pl/item845715559_45x22x25cm_ogromniasta_torba_foto_na _wszystko.html - zobaczcie do czego pasuje. Wejdzie w nią nawet nikon D5 :D
woytec60
20-12-2009, 22:56
Nikkorkami wysypało: http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=2572807&gr_id=50604&showing_type=gtext&order=p&buy=0&listing_sel=2&listing_interval=7&price_from=&price_to=
Dwie sztuki 180/2.8, dwie sztuki 20-35/2.8, 80-200 AF-S, Sigma 14/2.8...
tylko skąd u tej "pani" nagle tyle szkieł ??
Ech, mogłaby mieć 105/2.5
tylko skąd u tej "pani" nagle tyle szkieł ??
Może ta pani na Mikołaja dostała tyle "nietrafionych" prezentów? :D
Albo rozstała się z małżonkiem i w ramach wyrównania strat zgarnęła wielką torbę fotograficzną:D
No, Koledzy Forumowicze przyznać się - kto ostatnio się rozwodził?;)
http://www.allegrofun.pl/show/2828
no to nie wiem co mam napisać ??
Marcin_krk
23-12-2009, 22:10
Brak strony tytulowej, siedemnastej i ostatniej (http://allegro.pl/item853278691_kroniki_majipooru_silveberg_tanio.ht ml)
Fajnie sie musi czytac taka ksiazke.
http://www.allegrofun.pl/show/2828
no to nie wiem co mam napisać ??
:mrgreen:LOL
może nie Allegro ale firma "po sąsiedzku" z bannera, czyli INFOTO:
http://www.infoto.pl/pl/Products/880/nikkor_af_s_18_55_f_3_5_5_6_g_ed_dx/Show/
Kiedy NIKKOR AF-S 18-55 f/3.5-5.6 G ED DX stał się klasykiem?
No skoro kosztuje 1 520,00 zł to chyba już jest ;)
Odgrzebane ale musze zauwazyc ze to jakis inny model chyba.......soczewka nieruchoma!!!!!!
Pewnie jakis nowy na 2010:D
a tak zupełnie na serio, to i w naszym rodzimym kraju znajdują się rarytasy....
http://www.allegro.pl/item856063747_klasyk_nikon_f3_af_3x_nikkor_carl_ze iss_sonnar.html
a tak zupełnie na serio, to i w naszym rodzimym kraju znajdują się rarytasy....
http://www.allegro.pl/item856063747_klasyk_nikon_f3_af_3x_nikkor_carl_ze iss_sonnar.html
Piękny zestawik.
Zawsze chcialem miec takie cos (http://allegro.pl/item854259611_oryginalny_pasek_do_nikona.html).... ..wlasnie po to by......lalalala
http://www.allegro.pl/item830360561_playstation_3_60_gb_nowa_sklep_wawa. html
przypominam ze obecna cena za wersje slim 250gb oscyluje przy 1200 ;p
A tutaj napisze CI dlaczego taka cena...
PS3 60 GB ktora nie jest juz produkowana, byla konsolka ktora nie tak latwo bylo dostac. DLaczego? Bo tylko ta wersja miala wiecej portow USB niz jej siostry 40 i 80 GB i TYLKO ta wersja potrafi uruchamiac gry ze starszej PS2. Zadna inna tego nie robi. DLatego taka cena. I uwierz mi, ze byli ludzie ktorzy za ten model placili znacznie wiecej niz to, co na allegro.
Gdyby ktos z kolegów i koleżanek mial chec zaopatrywac sie w Photoshopa po atrakcyjnych cenach allegro, uwazac na podrobki ze Stanów. Czasem kusząca cena nie jest warta podejmowania ryzyka. Niestety pudla sa tak podrobione , ze na pierwszy rzut oka trudno odroznic od oryginalow, nawet po rozpakowaniu. Jako , ze sam sie kiedys nacialem, nie zostawilem sprawy ot tak sobie- kase odzyskalem a i przy okazji doszedlem do kilku wnioskow i spostrzezen.
Pierwsza rzecz to klucz seryjny ktory w oryginalnych produktach Photoshopa zawsze zaczyna sie na 1045. Niezaleznie od tego czy byl to Photoshop 4 czy Cs3 czy 4. W podrobkach numery zwykle zaczynaja sie na 1038 czy 33... Oczywiscie program taki zainstaluje sie i numer zostanie zaakceptowany ale napewno nie na serwerze Adobe. Wystarczy na ich stronie skorzystac z opcji SPRAWDZ PO NUMERZE i wpisac numer z bubla - serwer grzecznie odpowie , ze numer taki jest błędnie wprowadzony. Jak ktos ma watpliwosc co do legalnosci - prosic sprzedajacego o numer. Do tego pudla Cs4 jak tez CS4 Extended maja dokladnie te sme informacje na pudłach, lacznie z kodem fabrycznym
Niestety nie podam linkow do Allegro, bo sprzedajacy wlasnie wycofal programy. Sprzedawal PS CS4 Extended za cene 1300 zl, jak napisal - kupione w zaufanym sklepie w NY. Napisalem mu, ze jesli numery zaczynaja sie na 1045 to biore wszystkie 3, odpisal , ze z ciekawosci otworzyl pudlo i numer co prawda zaczyna sie na 1033 ale to napewno nowa partia .... ciekawe ze potem wycofal cala aukcje!
Podobne sprzedaze prowadzila firma z trojmiast (ba wystawiala fakture na programy z dystrybucji US co do konca tez nie jest legalne). Mieli MEGA PROMOCJE CS4 za 999 zl.Full komercyjna wersja. Na moje pytanie jak to jest ze u nich cena 1000 zl podczas gdy program kosztuje ponad 2, pani przez telefon oswiadczyla mi, ze Adobe specjalnie dla nich produkuje zestawy po nieiwele wiecej niz koszt produkcji, dlatego maja takie promocje. (Oczywiscie na wysylke trzeba czekac 14 dni). Na moje pytanie czy jeszcze zdarzy sie taka promocja jak te kopie wyprzedadza, pani oswiadczyla ze musza napisac zamowienie do Adobe zeby im doprodukowalo programy i napewno sie pojawia, ale zeby pospieszyc sie z zakupem bo ona nie jest pewna ile jeszcze beda mogli tak zrobic.
Wiem, ze post nosi nazwe perly z Allegro ale mysle ze takie wałki z programami to tez perly...
Acha..i zwracac uwage na rzeczy typu naklejka - Made in USA & Printed in Singapoure. Zaoszczedzi Wam to rozczarowania.
nie wiedzilalem czy tu, czy do humoru :D wiec tu i tu bo warto :p
moze ktos z Panow sie skusi ;) :D :p
100dniowka (http://allegro.pl/show_item.php?item=867376282)
pozdr.
nie wiedzilalem czy tu, czy do humoru :D wiec tu i tu bo warto :p
moze ktos z Panow sie skusi ;) :D :p
100dniowka (http://allegro.pl/show_item.php?item=867376282)
pozdr.
Na kobita poczucie humoru, już za to ją lubię... :D
Edit: Do tego jakaś modelina z niej;)
Psychotrop
28-12-2009, 23:52
Na kobita poczucie humoru, już za to ją lubię... :D
Edit: Do tego jakaś modelina z niej;)
o ile to nie koledzy z klasy jaj sobie nie robią :)
bo i tak bywa :)
o ile to nie koledzy z klasy jaj sobie nie robią :)
bo i tak bywa :)
wątpię, żeby koledzy z klasy mieli na tyle zaparcia i determinacji żeby "uwiarygodniać" konto na nick "paula702" robiąc już dwa lata temu zakupy;)
Psychotrop
29-12-2009, 15:27
wątpię, żeby koledzy z klasy mieli na tyle zaparcia i determinacji żeby "uwiarygodniać" konto na nick "paula702" robiąc już dwa lata temu zakupy;)
zawsze to może być konto wrednej koleżanki, lub kobitki jednego z kolegów ;)
co nie oznacza, że mi się nie podoba ta aukcja :D
Psychotrop
29-12-2009, 16:33
Kupujesz? ;oD
żeby mnie moja przechrzciła ? :D
wolę nie ryzykować - bo z kobietami nigdy nie wie się, oj nie wie się ... lalalalala
zawsze można jedną taką zaadoptować...
tylko czy ta faktycznie się odda??
do adopcji rzecz jasna!
Można dziewczynie pogratulować poczucia humoru i umiejętnego połączenia męskich zainteresowań:D
nie wiedzilalem czy tu, czy do humoru :D wiec tu i tu bo warto :p
moze ktos z Panow sie skusi ;) :D :p
100dniowka (http://allegro.pl/show_item.php?item=867376282)
pozdr.
To nie PERLA allegro to prawdziwa PERELKA:D
http://www.allegro.pl/item868535482_kultowy_zenit_ttl_z_obiektywem_super _okazja.html
310 zł, tanio, kto chętny? ;)
woytec60
03-01-2010, 10:56
http://www.allegro.pl/item868535482_kultowy_zenit_ttl_z_obiektywem_super _okazja.html
310 zł, tanio, kto chętny? ;)
Śmiej się...
Stałem pod sklepem prawie sześć godzin żeby kupić to cudo, takie były czasy...
Ja mam Zenita TTL z serii olimpijskiej, z ładnym logo olimpijskim na pryzmacie, ale ta cena dzisiaj jest powiedzmy sobie wygórowana. Zenity chodzą po 50 - 100 zł. Jednak czasy się trochę zmieniły, i nie mówię tu o mimimalnym 1/500 w Zenicie. Mój TTL niestety ma jedną wadę konstrukcyjna, usuniętą później, lubi się sam otwierać. Dlatego korzystałem później z XP12, jedyna różnica to diody, zamiast wskazówki i inne zamknięcie. Mam jeszcze jakiegoś 122, ale to już jest plastikowa tandeta.
Nie wiem, co widzicie fajnego w Zenitach - miałem dwa czy trzy i wcale za nimi nie tęsknię. Zaczynałem od Zenita E, jakiś czas później kupiłem Zenita XP, którego po pół roku udało mi się sprzedać. Każda Practica była w każdym calu lepsza od Zenita. Nieprzyjazne, nieporęczne, toporne i zawodne aparaty.
Zawodne? Mój Zenit E wciąż działa.
Zawodne - nie trzymają czasów, zrywają się szmaciane migawki...
Mój 30 letni TTL nadal działa. W PRL to była jedyna, "powszechnie" dostępna lustrzanka. Wywożona na zgniły, imperialistyczny zachód osiągała ceny rzędu 150$. Zenit był aparatem, który zlustrzankował nasz kraj.
Właśnie. Od Zenita zaczynałem jako pierwszego lustra. I jakoś zdjęcia robiłem, a jak się o niego dbało, to nie zawodził. Mój mimo że od 7 lat leży w szafie to nadal jest w pełni sprawny.
Mój TTL też się ma dobrze - cały czas dzielnie foci.
Hehe ja mam dwa Zenki, a to tylko dlatego, ze nie warto bylo sprzedawac;)
ekonet zgodze sie z toba co do Praktiki.....tez mialem!
woytec60
03-01-2010, 17:59
Nie wiem, co widzicie fajnego w Zenitach - miałem dwa czy trzy i wcale za nimi nie tęsknię. Zaczynałem od Zenita E, jakiś czas później kupiłem Zenita XP, którego po pół roku udało mi się sprzedać. Każda Practica była w każdym calu lepsza od Zenita. Nieprzyjazne, nieporęczne, toporne i zawodne aparaty.
True.
Jednak na Praktiki zarobiłem sobie później, pracując w tzw. NRD (DDR).
Kupiłem MTL 5b a potem B200 i szkiełka Zeissa z Jeny.
Na początku (po Smienie, Druhu itp) były właśnie dwa Zenity, TTL i 12XP.
Ten pierwszy miał inną wadę typową dla tych aparatów, rysował mi film.
Mój 30 letni TTL nadal działa. W PRL to była jedyna, "powszechnie" dostępna lustrzanka. Wywożona na zgniły, imperialistyczny zachód osiągała ceny rzędu 150$. Zenit był aparatem, który zlustrzankował nasz kraj.
Dokładnie.
Nie to, zebym za nim tęsknił ale wtedy, w naszych realiach to była bardzo fajna maszynka.
I w dodatku pierwsza lustrzanka Zenita z pomiarem przez obiektyw.
Pełen szpan ;)
Kolejna perełka http://www.allegro.pl/item871446611_3d_wysoki_statyw_zlozony_tylko_35cm_ szybkozlaczka.html
Popatrzcie na zdjęcia na dole, nie wiedziałem, że w ten sposób mocuje się aparat do statywu, ale allegro uczy, bawi i posiada walory kształcące.
A widziales zeby aparat na owych zdjeciach mial gwint w jakims innym miejscu? Ja tu nic zabawnego nie widze
Stach2008
06-01-2010, 19:35
jakby ktoś chciał zobaczyć jak wygląda profesjonalny retusz skory twarzy to proszę:
http://moda.allegro.pl/item864027808_univia_nowosc_kaszkiet_czapka_2565.h tml ;)
Antonioo
06-01-2010, 19:44
jakby ktoś chciał zobaczyć jak wygląda profesjonalny retusz skory twarzy to proszę:
http://moda.allegro.pl/item864027808_univia_nowosc_kaszkiet_czapka_2565.h tml ;)
to nie retusz.....to rzeczywistość :P
jakby ktoś chciał zobaczyć jak wygląda profesjonalny retusz skory twarzy to proszę:
http://moda.allegro.pl/item864027808_univia_nowosc_kaszkiet_czapka_2565.h tml ;)
ŁOOOOOOOJAAAA co to za technika!!!! :mrgreen:
Autor jest chory na BLURA:D
Paweł Kania
07-01-2010, 10:59
Ta laska chyba pół allegro 'obsługuje', ale ona chyba jest w realu taka zblurwana bo wszędzie tak wygląda :P
grzesiok
09-01-2010, 21:36
lol jaki solar :D
Nie dotykac, swiezo malowane? :P
Strach się bać taką szturchnąć, bo jak ta plastikowa maska spadnie, to pod spodem może być tylko brud i zgnilizna :D
A swoją drogą, ciekawe, czy uważa, że jest "piękna" :D:D
Kolejna perełka http://www.allegro.pl/item871446611_3d_wysoki_statyw_zlozony_tylko_35cm_ szybkozlaczka.html
Popatrzcie na zdjęcia na dole, nie wiedziałem, że w ten sposób mocuje się aparat do statywu, ale allegro uczy, bawi i posiada walory kształcące.
posiadałem taki statyw, ale jak robiłem zdjecia na mrozie (-15 chyba bylo) to mi głowica pękła :) wiec jakosc wykonania super :)
Redskull
12-01-2010, 13:23
http://www.allegro.pl/item874826214_btfoto_nikkor_af_s_dx_17_55_f_2_8g_i f_ed.html pocztyjacie dane techniczne.... 17-55 najnowsza wersja z VR!!
http://www.allegro.pl/item874826214_btfoto_nikkor_af_s_dx_17_55_f_2_8g_i f_ed.html pocztyjacie dane techniczne.... 17-55 najnowsza wersja z VR!!
Wysłałem do nich zapytanie, może sami zamontowali ;oD
http://allegro.pl/item884039933_doskonaly_profesjonalny_nikon_f5_z_m f28_stan_bdb.html
(Uwaga nie jestem zawodowcem- pracuję jako ksiądz fotografia to moje hobby)
Praca jak każda inna ...
Szczególnie powaliła mnie informacja:
B) PROFESJONALNY ZESTAW OŚWIETLENIOWY - dużej mocy:
2 x LAMPA BŁYSKOWA 180WS.............
http://www.allegro.pl/item866875138_studio_fotograficzne_wynajem_poznan_ 50_pln.html
http://allegro.pl/item884039933_doskonaly_profesjonalny_nikon_f5_z_m f28_stan_bdb.html
Praca jak każda inna ...
i z Torunia :)
KUBEK Nikkor 18 105 VR! SPRAWDŹ KONIECZNIE! (http://www.allegro.pl/item873706684_kubek_nikkor_18_105_vr_sprawdz_konie cznie.html)
KUBEK Nikkor 18 105 VR! SPRAWDŹ KONIECZNIE! (http://www.allegro.pl/item873706684_kubek_nikkor_18_105_vr_sprawdz_konie cznie.html)
Przegrałem.... Ale na podium jestem ;)
Ciekawe czy zgarnął go ktoś od nas...
WSPANIAŁY NABYTEK LUB PREZENT DLA OSOBY, KTÓRA MA APARAT MARKI NIKON :), lub też dowolnej innej marki... przecież cóż może być piękniejszego od zniszczenie tego obiektu pożądania NIKON-owcow ;).
taaa... wkrótce na allegro "Potłuczony kubek Nikkor 18 105 VR! " ,
a w odwecie potnę na kawałki jakiś pasek od C :P .
http://allegro.pl/item888152113_agfa_isolatte_i_futeral_uszlachetni_ kolekcje.html swietny opis....zwlaszcza fragment dotyczacy obiektywu...nowa nieznana dotad technologia;)
Może ktoś chciałby poszerzyć ofertę?|:
http://www.allegro.pl/item879963546_aparat_fotografia_aura_czlowieka_now osc.html
Może ktoś chciałby poszerzyć ofertę?|:
http://www.allegro.pl/item879963546_aparat_fotografia_aura_czlowieka_now osc.html
Wow.....tylko skad te klisze przeterminowane ciagle brac??
http://allegro.pl/item893703024_farel_suszarka_1982.html - jakby ktoś chciał symbolicznie wysuszyć włosy :lol:
Rafał_Sz
21-01-2010, 20:22
http://allegro.pl/item893703024_farel_suszarka_1982.html - jakby ktoś chciał symbolicznie wysuszyć włosy :lol:
Tutaj opis też wymiata :) :
http://allegro.pl/item888817236_samochodowy_odmrazacz_do_szyb.html
Może ktoś chciałby poszerzyć ofertę?|:
http://www.allegro.pl/item879963546_aparat_fotografia_aura_czlowieka_now osc.html
Naiwność ludzka jest wielka, ale to już przesada. :)
http://allegro.pl/item893703024_farel_suszarka_1982.html - jakby ktoś chciał symbolicznie wysuszyć włosy :lol:
Może SAILOR się zdecyduje! Zapytaj go...
To będzie artystyczne dopełnienie symboliki rzeczonego sprzętu ;)
http://allegro.pl/item867376282_bal_studniowkowy.html#gallery
Było? Nie było?
http://allegro.pl/item867376282_bal_studniowkowy.html#gallery
Było? Nie było?
Było, dosyć szeroko omówione :)
Widzę że nikt nie kupił...
sztefanek
25-01-2010, 11:22
Może ktoś chciałby poszerzyć ofertę?|:
http://www.allegro.pl/item879963546_aparat_fotografia_aura_czlowieka_now osc.htmlDobre.Uwaga,cena spada i może lepiej się wstrzymać jeszcze z zakupem.Czy może ktoś mnie oświecić w tym temacie:http://www.allegro.pl/item898323481_punkty_karne.html?
Kiedy na zdjęciu z fotoradaru nie widać wyraźnie kierowcy, policja wzywa właściciela samochodu, aby podał jego dane celem przywalenia kilku punktów karnych. Facet z aukcji chce się podać za kierującego, aby przyjąć na siebie owe punkty. Znacznie taniej jest powiedzieć na policji, że nie pamięta się kto prowadził.
prosty temat
Facet dostał kolejny mandat (fotoradar strzelił i właśnie przyszło pocztą) i boi się że za chwile straci prawko.
Szuka więc chętnego, który kupi od niego kilka punktów (zgłosi się na policję, że to akurat on prowadził auto feralnego dnia - warunek: niezbyt czytelna fotka lub fizyczne podobieństwo)
No chyba, że to on proponuje komuś pomoc - bo akurat ma czyste konto.... Troche 2-znaczne sformowanie
sztefanek
25-01-2010, 13:04
Dzięki za wyjaśnienie.150 za punkt to chyba nie jest mało.Zresztą nie jestem w temacie i być nie chcę.Jednak ciekawi mnie jeszcze fakt jak na ten proceder patrzą sami policjanci.Może im wszystko jedno kogo zapunktują i bardziej dbają o ogólny bilans.
miron19j
25-01-2010, 14:26
Dzięki za wyjaśnienie.150 za punkt to chyba nie jest mało.Zresztą nie jestem w temacie i być nie chcę.Jednak ciekawi mnie jeszcze fakt jak na ten proceder patrzą sami policjanci.Może im wszystko jedno kogo zapunktują i bardziej dbają o ogólny bilans.
ale co policja ma do tego? Fotoradar robi Ci zdjęcie, policja wzywa Cię do siebie na "pertraktacje". Mówisz, że to nie Ty prowadziłeś tego dnia, tylko kolega. Podajesz dane kolegi (tego z aukcji). Płacisz gościowi za mandat i punkty a on bierze winę na siebie.
No cóż, nie zawsze jest o co się spierać.
Słyszałem, że te zdjęcia mają coraz lepszej jakości i za bardzo nie ma o czym rozmawiać o podobieństwie osoby na zdjęciu do wzywanego. Sam ostatnio to sprawdziłem ;-)
@nem
Policja zawsze wzywa właściciela i ustala się, kto siedzi za kierownicą. Delikwent dostaje mandat i punkty. Jeżeli natomiast nie można ustalić kto to jest i właściciel nie jest w stanie podać, kim jest ta osoba, to właściciel otrzymuje tylko mandat. Finansowo wychodzi tak samo, ale nie ma punktów. Warunkiem jest jednak brak mozliwości ustalenia, co to za osoba za kółkiem.
Taką interpretację usłyszałem od miłej pani z tego wiadomego budynku w Katowicach, w którym prowadzi sie owe "wesołe" rozmowy o ludziach zupełnie podobnych do nikogo ...
woytec60
25-01-2010, 14:44
ale co policja ma do tego? Fotoradar robi Ci zdjęcie, policja wzywa Cię do siebie na "pertraktacje". Mówisz, że to nie Ty prowadziłeś tego dnia, tylko kolega. Podajesz dane kolegi (tego z aukcji). Płacisz gościowi za mandat i punkty a on bierze winę na siebie.
No cóż, policja "ma do tego" to, że jej zadaniem jest ustalenie sprawcy wykroczenia a nie tylko wystawienie mandatu i zainkasowanie pieniędzy.
Takie postępowanie, chociaż dość w Polsce popularne jest niezgodne z prawem i karane wyżej niż głupie przekroczenie prędkości.
Poza tym wcale nie trzeba szukać "zmiennika".
Jeśli fotografia jest niewyraźna to policja wzywa właściciela auta w w/w celu.
Właściciel może nie pamiętać komu tego dnia użyczył auta, ma takie prawo.
Wtedy sprawa kierowana jest do sądu grodzkiego który również usiłuje ustalić kto w danym momencie prowadził auto.
Jeśli właściciel nadal nie pamięta, zostaje ukarany mandatem bez przyznawania punktów karnych.
I wcale nie trzeba w tym celu łamać prawa i nikogo postawiać nie dość, że nielegalnie, to jeszcze za ciężkie pieniądze.
Warto pamiętać, że w razie pecha obaj kierowcy, podstawiony i prawdziwy, mogą beknąć za poświadczenie nieprawdy.
Nie lepiej zapłacić po męsku i z tym żyć? Przecież to nie jest niezasłużona kara...
jackrabbit
25-01-2010, 14:57
no niestety wlasciciel auta ma obowiazek pamietania "komu uzyczyl auto" wiec nie moze powiedziec ze "nie pamieta"
woytec60
25-01-2010, 15:01
no niestety wlasciciel auta ma obowiazek pamietania "komu uzyczyl auto" wiec nie moze powiedziec ze "nie pamieta"
Jak najbardziej może.
jackrabbit
25-01-2010, 15:05
Jak najbardziej może.
Moze. Ale musi wtedy dostarczyc policji/strazy miejskiej liste osob ktore w danym dniu mogly prowadzic pojazd. Wiec wychodzi na to samo.
cheyenne
25-01-2010, 15:05
to ewidentne oszustwo i powinno być piętnowane
woytec60
25-01-2010, 15:20
Moze. Ale musi wtedy dostarczyc policji/strazy miejskiej liste osob ktore w danym dniu mogly prowadzic pojazd. Wiec wychodzi na to samo.
Nie musi, powinien. To różnica.
Nikt nie udowodni czegoś takiego jak zapomnienie faktu.
Mogą udowodnić Ci, że to Ty prowadziłeś ale nie to, że to pamiętasz bądź nie.
To ewidentna furtka do nadużyć i pamiętam, że mówiło się o wprowadzeniu przepisów umożliwiających obligatoryjne karanie posiadacza auta bez potrzeby potwierdzania jego tożsamości za kierownicą.
Chyba póki co to nie przeszło bo byłoby słychać ale może o czymś nie wiem? :roll:
PS
Jakies trzy miesiące temu moja małzonka dostała zaproszenie na komendę.
Tam pokazano jej fotkę z pieknie widocznym numerem rejestracyjnym auta i równie pięknie odbitym słoneczkiem w przedniej szybie.
Oboje jesteśmy właścicelami autka ale ona figuruje na pierwszej stronie dowodu rejestracyjnego a ja na ostatniej jako wpółwłaściciel. Do niej więc skierowano pismo.
Gdy podano miejsce, datę i godzinę zajścia żona stwierdziła, że nie jest pewna kto wtedy jechał samochodem.
Policjant, tak "po przyjacielsku" doradził żonie, żeby "wzięła sprawę na siebie" bo to mniej kłopotów niż na sprawie w sądzie grodzkim.
Tak tez zrobiła, zapłaciła dwieście złotych i zainkasowała te trzy punkty.
Później próbowaliśmy ustalić kto tego dnia jechał naprawdę autem i mimo najszczerszych chęci (bo i tak to już nie miało znaczenia) nie byliśmy do końca pewni.
Zdarzenie nastąpiło w miejscu, gdzie często jeździmy oboje a od jego daty upłynęło już z miesiąc.
Dziwi tylko postawa stróża prawa. On najwyraźniej chciał "odfajkować" sprawę a nie dochodzić prawdy.
PS
Czytałem jeszcze gdzieś, że jeśli właściciel nie wskaże sprawcy to sąd grodzki może ukarać go grzywną w wysokości 500 złotych.
No to byłyby dodatkowe koszty ale i tak nie będzie punktów a to czasem jest najważniejsze dla sprawcy.
PPS
Sorki za kompletne OT :oops:
Niewinnie się zaczęło a potem już samo poleciało...
jackrabbit
25-01-2010, 15:50
no ok, wierze na slowo, ja opieralem na sie art 78 pkt 4 :)
koniec offtopu :)
Aukcja:
http://www.allegrofun.pl/show/3554
Opis transakcji:
http://charlienaallegro.blogspot.com/
jackrabbit
26-01-2010, 15:24
Aukcja:
http://www.allegrofun.pl/show/3554
Opis transakcji:
http://charlienaallegro.blogspot.com/
uaaaaa
> Charlie dziś doszedł.
Ciesze sie ze Charlie dzisiaj doszedl. Ostatnio zdarzalo mu się mieć z tym problemy, ale wierze że to co Pan do niego czuje pomogło.
:mrgreen:
Aukcja:
http://www.allegrofun.pl/show/3554
Opis transakcji:
http://charlienaallegro.blogspot.com/
transakcja niesamowita :mrgreen:
woytec60
26-01-2010, 15:32
Aukcja:
http://www.allegrofun.pl/show/3554
Opis transakcji:
http://charlienaallegro.blogspot.com/
Wypas :mrgreen:
Ciężko uwierzyć, żeby "korespondencja" była oryginalna (bo ciężko wyobrazić sobie istniejącego naprawdę kogoś takiego jak "Bardzo Miły Pan Co..." ) niemniej jest fajnie napisana ;)
Do Humoru" jak znalazł.
woytec60 uwierz :) Całą akcję przeprowadzili moi znajomi :)
Oczywiście "Bardzo Miły Pan Co Kupił Charliego" nazywał się nieco inaczej, ale nie o to tu chodzi ;)
Bardzo Miły Pan, to podmieniony nick, żeby nie ujawnić prawdziwego kupującego:P
woytec60
26-01-2010, 16:15
woytec60 uwierz :) Całą akcję przeprowadzili moi znajomi :)
Oczywiście "Bardzo Miły Pan Co Kupił Charliego" nazywał się nieco inaczej, ale nie o to tu chodzi ;)
Oczywiście.
Trudno mi jednak uwierzyć, ze ktoś najpierw wylicytował kukłę z gazety za 300 złotych a potem wdał się durną utarczkę, ze świetnie się bawiącymi całym zajściem chłopakami :roll:
No ale są różne typy...
co do charliego to bardzo dobrze, że koledzy nie popuścili i nie odwołali oferty miłego pana... nie ma nic gorszego na allegro jak ludzie, którzy licytują dla żartów(zresztą całe allegro traktują jak plac zabaw) a potem odwołują oferty. brawo
Redskull
26-01-2010, 18:16
A moim zdaniem studenciaki-cwaniaki zaprezentowali sie jak typowy (*@#$%^&**#@!%#%&^$&@%@^%#@%@*#@*(#(@#&@(*#^@^#%@^) i tak bym ich określił. A Pan co kupil jednorozca zamiast prosic cwela o wycofanie aukcji powinien zrobic to odgornie z allegro. Da sie, bo mialem podobny przypadek, gdy z mojego konta ktos zalicytowal auta z TURBO za 1 mln zł.
Redskull wg mnie trzeba rozgraniczyć 2 sytuacje:
1-gdy ktoś włamuje się tobie na konto i z niego dokonuje zakupów - oczywiście to nie podlega dyskusji i wiadomym jest, że aukcję powinno się odwołać, jeśli dotyczyłoby to tego przypadku to studenci zachowaliby się jak #@#$^@^
2-gdy ktoś ma niezły ubaw, licytuje różne rzeczy "dla jaj", daje największe oferty a potem nie płaci/wycofuje się, wtedy wystawiający traci opłaty za wystawienie aukcji jak i również zainteresowanych/obserwujących, itp. Pomijając fakt, że akurat aukcja sama w sobie jest żartem, przynajmniej wg mnie.
Redskull
27-01-2010, 00:20
Redskull wg mnie trzeba rozgraniczyć 2 sytuacje:
1-gdy ktoś włamuje się tobie na konto i z niego dokonuje zakupów - oczywiście to nie podlega dyskusji i wiadomym jest, że aukcję powinno się odwołać, jeśli dotyczyłoby to tego przypadku to studenci zachowaliby się jak #@#$^@^
2-gdy ktoś ma niezły ubaw, licytuje różne rzeczy "dla jaj", daje największe oferty a potem nie płaci/wycofuje się, wtedy wystawiający traci opłaty za wystawienie aukcji jak i również zainteresowanych/obserwujących, itp. Pomijając fakt, że akurat aukcja sama w sobie jest żartem, przynajmniej wg mnie.
Przeciez kupujący tłumaczył się własnie wtargnięciam na konto, wiec tylko bezczelnosc i zachlannosc pseudoprawnikow zaognila sytuacje. To ze gosc wyskoczyl z formulka z wikipedii, to tez jakas komedia, ale tak sie takich spraw nie zalatwia
i jeśli faktycznie za kupującego się ktoś podszył to tak jak mówiłem, zachowali się beznadziejnie, ale moim zdaniem z rozmowy to nie wynika, gdyż:
-gościu zaczął mówić, że ktoś za niego zalicytował dopiero gdy dostał linka z punktem regulaminu allegro, że bez ważnego powodu sprzedający nie musi wycofać aukcji
-jeśli ktoś za niego by zalicytował to w pierwszej wiadomości nie napisałby "proszę wycofać moją ofertę-pomyłka" tylko myślę, że osoba której włamano się na konto wyjaśniła by całą sytuację od razu
-jeśli nie byłoby w tym jego winy i byłby tego świadomy to raczej nie wpłaciłby pieniędzy
-zwróciłby się do allegro o wycofanie jego oferty i o pomoc, skoro tego nie zrobił śmiem twierdzić, że taki fakt nie zaistniał.
Jednak każdy inaczej może zinterpretować tą rozmowę i fakty, ja zinterpretowałem tak, ty inaczej. Nie ma o co walczyć :) i tak już się mały OT zrobił
Pozdrawiam
Generalnie palenia nie polecam ale jeżeli jest ktoś kto lubi i ma trochę grosza to niech rzuci okiem na to :mrgreen:
http://www.allegro.pl/item895637122_tylko_dla_koneserow_rpapierosy_popul arne_z_1981.html
oj skarbusy sie do niego przyczepia
jak moze handlowac petami ktore nie maja banderoli????
paka dla niego murowana
Wiecie co można założyć na Canona? Ja się dziś dowiedziałem ze zdjęcia:
http://allegro.pl/item904024401_canon_eos_1n_hs_profesjonalny_w_swie tnym_stanie_1.html
--
A tutaj aparat Kanon: http://allegro.pl/item897728361_aparat_kanon.html
Ciekawe kiedy na allegro pojawią się aparaty Nicon:D
Okazja ;) http://allegro.pl/item897049350_okazja_skrzypiacy_snieg_sprzed_garaz u_bcm.html
Okazja ;) http://allegro.pl/item897049350_okazja_skrzypiacy_snieg_sprzed_garaz u_bcm.html
Szkoda, że coraz to więcej idiotyzmów pojawia sie na allegro, powinni to jakos ukrócić.
Tu kolejny przykład
http://www.allegro.pl/item906522914_sluchawki_nokia_w_100_bezprzewodowe_ odjazd.html
Marta Baranowska
03-02-2010, 19:13
słuchawki mocne! :D
Okazja ;) http://allegro.pl/item897049350_okazja_skrzypiacy_snieg_sprzed_garaz u_bcm.html
no i cel osiągnięty - ta aukcja trafiła do Teleexpresu! ;)
stecarlos
05-02-2010, 10:44
http://allegro.pl/item907740968_nikon_f75_obiektyw_af_nikkor_28_88mm _gratisy.html
Nie ma to jak dobrze założony obiektyw.
"Pochodzi z Niemiec, zakupiony w Polsce, " :D
http://allegro.pl/item907740968_nikon_f75_obiektyw_af_nikkor_28_88mm _gratisy.html
Nie ma to jak dobrze założony obiektyw.
czepiacie się, przecież to jest AF-Nikkor 28-88mm/3.3-5.6G :-D
czepiacie się, przecież to jest AF-Nikkor 28-88mm/3.3-5.6G :-D
Tajne szkło Nikona ;oD
http://www.allegro.pl/item909063574_nikon_d70.html
kolejne ciekawe szkiełko Nikkor AF, 35-800mm, 1:4-5,6 D
Szkło wypas. Jak to się mówi zoom 23. Trochę wąsko na początku, ale koniec imponujący. I te kompaktowe wymiary. Rewelacja.
panchoo77
06-02-2010, 12:10
sprzedam grę z drobną wadą (http://allegro.pl/item912423351_call_of_duty_modern_warfare_2_najtan iej_40zl.html)
sprzedam grę z drobną wadą (http://allegro.pl/item912423351_call_of_duty_modern_warfare_2_najtan iej_40zl.html)
Ech, już szukałem na allegro "Raportuj zły post" ;oP
stecarlos
06-02-2010, 12:50
http://allegro.pl/item907740968_nikon_f75_obiektyw_af_nikkor_28_88mm _gratisy.html
Nie ma to jak dobrze założony obiektyw.
Tego 88mm nie zauważyłem, zobaczcie na zdjęcia aparatu z założonym obiektywem.
downunder
07-02-2010, 00:18
Znakomita_okazja!!! (http://www.allegro.pl/item909579535_rewelacja_nowy_teleobiektyw_vivitar_ 500mm_z_usa.html) Może ktoś z canonierów się pokusi? :mrgreen:
sprzedam grę z drobną wadą (http://allegro.pl/item912423351_call_of_duty_modern_warfare_2_najtan iej_40zl.html)
Odważny allegrowicz wystawiać kopie na internecie:) napewno CBA lub ABW już się nim interesuje:)
sztefanek
08-02-2010, 19:45
Może coś dla ukochanej? http://www.allegro.pl/item909254248_trofeum_szczupak_okazja_na_walentynk i.html :-D
Bardzo mi się spodobał ten koment do aukcji:
cyt:"Wszystko bardzo sprawnie, szybko, miło, bezpiecznie, bezproblemowo, zgodnie z planem, zgodnie z logiką ,zgodnie z ogólnie przyjętymi zasadami, zgodnie z Biblią, Koranem, Torą i komiksami "Kajko i Kokosz" Po prostu BARDZO POZYTYWNIE !!!"
http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=10380405
woytec60
09-02-2010, 04:44
Bardzo mi się spodobał ten koment do aukcji:
cyt:"Wszystko bardzo sprawnie, szybko, miło, bezpiecznie, bezproblemowo, zgodnie z planem, zgodnie z logiką ,zgodnie z ogólnie przyjętymi zasadami, zgodnie z Biblią, Koranem, Torą i komiksami "Kajko i Kokosz" Po prostu BARDZO POZYTYWNIE !!!"
http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=10380405
Dostałem kiedyś identyczny ale od innego allegrowicza.
Jakiś modny tekst? :roll:
woytec60
10-02-2010, 15:19
Nie z Allegro a z ebayu ale perła to niewątpliwa i rzadka nad wyraz: Nikon 2,8/6mm Fisheye-Nikkor Auto non-AI (http://cgi.ebay.com/Nikon-2-8-6mm-Fisheye-Nikkor-Auto-non-AI_W0QQitemZ370326200599QQcmdZViewItemQQptZCamera_ Lenses?hash=item5639296117)
Są chętni? ;)
jurasss1
10-02-2010, 17:02
Dostałem kiedyś identyczny ale od innego allegrowicza.
Jakiś modny tekst? :roll:
Też taki dostałem, jakieś 2 lata temu ;)
Celeborn
13-02-2010, 21:42
http://allegro.pl/item922813722_obiektyw_do_tworzenia_panoramy_360.h tml
ktoś wie co to za cudo?
ktoś wie co to za cudo?
Wygląda na to, że to jest to: http://eggsolution.pl/technologia.php
Kuba1985
14-02-2010, 13:44
http://allegro.pl/item907931070_ty_spisz_a_on_ci_ciagnie_juz_od_zlot owki_bcm.html fajny tyt. aukcji :D
http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=19658&page=62
półautomatyczne urządzenie eksponometryczne z pomiarem natężenia światła przechodzącego przez obiektyw
nie wiedziałem, ze od ćwierćwiecza mam w domu takie cudo :)
andrzej_laskowski
18-02-2010, 10:33
A mnie to rozłożyło. Samej tylnej soczewki zdjęć 12.
Jak na mój gust wystarczyłoby kilka stówek mniej a nie kilkadziesiąt zdjęć więcej aby szkiełko sprzedać, bo cena lekko wygórowana.
http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=133219
no to wychodzą nam z tego Perły Forum ;)
andrzej_laskowski
18-02-2010, 13:12
no to wychodzą nam z tego Perły Forum ;)
Sa tez trzy zdjęcia pudełka i, UWAGA, osobne zdjęcie styropianu. :))
Akby kto chciał tanio monitor do obrabiania zdjęć, to jest tu:
http://allegro.pl/item930352184_dedykacja_oszustom_monitor_lcd_19_us zkodzony.html
Aukcja dedykowana dla naciągaczy na allegro:D
Co prawda e-bay a nie alledrogo ale ubawiłem się setnie patrząc na cenę :D
KLIK (http://cgi.ebay.co.uk/Nikon-D700-Including-Charger-Lithium-battery_W0QQitemZ260556245750QQcmdZViewItemQQptZUK _CamerasPhoto_DigitalCameras_DigitalCameras_JN?has h=item3caa5ccaf6)
Iii tam, nie widziałeś promocji?
BUY NOW AND GET £200 OFF THIS PRICE (ONLY UNTILL 21ST FEB 2010)
To mnie jeszcze bardziej rozbawiło :D
http://allegro.pl/item935592513_kudlata_cipa_z_dziura_nigdy_nie_odma wia.html
Nie chcę wiedzieć czego szukałeś ;oD
Tak poważnie to trafiłem na to na innym forum w dziale "Hity z Allegro"
http://allegro.pl/item937117719_kodak_dcs_pro14n_dcs14n_nikon_d3_14m px_zestaw.html
Nie wiedziałem, że DCS pro14n to poprzednik D3 :)
Garnett (http://forum.nikon.org.pl/member.php?u=10476) - winny sie tlumaczy hehehe ;-)
My nie wnikamy ... hahahah :P
to sie nazywa PERŁA
7 minut do końca aukcji, ktoś jest na 1 miejscu z 400 zł a poniżej komunikat sprzedającego sprzed 3 dni:
"Dodano 2010-02-23 12:32
Przepraszam wszystkich licytujących ,ale nokia już została sprzedana"
http://allegro.pl/show_item.php?item=930840798&msg=Aukcja+zosta%C5%82a+dodana+do+obserwowanych.%0 D%0A++++%3C%2Fp%3E%3Cp%3EAby+przed+zako%C5%84czeni em+otrzyma%C4%87+e-mail+lub+wiadomo%C5%9B%C4%87+Gadu-Gadu+z+przypomnieniem%2C%3Cbr+%2F%3Ezmie%C5%84+ust awienia+w+zak%C5%82adce%0D%0A++++%3Ci%3EAllegro+%E 2%80%BA+Moje+Allegro+%E2%80%BA+Moje+zakupy+%E2%80% BA+Obserwowane+oferty%3A+%3Ca+href%3D%22%2Fmyaccou nt%2Fwatch.php%22%3ETrwaj%C4%85ce%3C%2Fa%3E.%3C%2F i%3E
EDIT: Koniec aukcji. Sprzedaż zakończona. Ktoś wylicytował. Ciekawe co będzie?? ;)
Przy okazji, na minutę przed końcem pojawił się ciekawy czas do zakończenia - 125 dni. Po sekundzie wszystko wróciło do normy:
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img96.imageshack.us/i/nokia640x480.jpg/)
Nie ma to jak GRATIS ;);)
http://allegro.pl/item925646321_nokia_6500_slide_aparat_fotograficzn y_gratis.html
Mam dokładnie taki sam aparat. Nie ma się co śmiać, hardcore jest nieziemski :)
Celeborn
27-02-2010, 22:03
zmasakrowane szkło
http://allegro.pl/item929279762_samyang_fisheye_8mm_f_3_5_skalp.html
Art Erie
27-02-2010, 22:06
zmasakrowane szkło
http://allegro.pl/item929279762_samyang_fisheye_8mm_f_3_5_skalp.html
"...jeszce na gwarancji..." :mrgreen:
zmasakrowane szkło
http://allegro.pl/item929279762_samyang_fisheye_8mm_f_3_5_skalp.html
A ja z czystej Ciekawości poprosiłem o sample na FX z tego szkiełka;)
Btw, gdzie dają taką gwarancje, że nawet po takim masakrowaniu jest ważna?:mrgreen:
A ja z czystej Ciekawości poprosiłem o sample na FX z tego szkiełka;)
Btw, gdzie dają taką gwarancje, że nawet po takim masakrowaniu jest ważna?:mrgreen:
Teraz to już chyba zostanie gwarancja honorowa klubowicza Adama Słodowego ;)
zmasakrowane szkło
http://allegro.pl/item929279762_samyang_fisheye_8mm_f_3_5_skalp.html A ja z czystej Ciekawości poprosiłem o sample na FX z tego szkiełka;)
Btw, gdzie dają taką gwarancje, że nawet po takim masakrowaniu jest ważna?:mrgreen:
No to i są sample:
http://www.myga.net.pl/fullframe/
Redskull
28-02-2010, 11:51
Dzięki tym samplom juz wiem, że nie kupię BMW :)Tak gówniane otwieranie szyb widziałem ostatnio w volvo 850 z 94 roku :(
nietypowa perła :)
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=942050125
jurasss1
04-03-2010, 15:54
Zdjęcie przedmiotu- gdyby nie tytuł aukcji chyba nie zgadłbym co to :P
klik (http://allegro.pl/item945381517_dioda_led_mocy_5w_cieply_bialy_170lm _140st.html)
http://allegro.pl/item937117719_kodak_dcs_pro14n_dcs14n_nikon_d3_14m px_zestaw.html
Nie wiedziałem, że DCS pro14n to poprzednik D3 :)
Nie wiedziałem, że znajdzie się ktoś, kto zaoferuje aparat FX w komplecie ze szkłem DX:D
Chce ktoś nr telefonu do Miss Polski?
http://www.moto.allegro.pl/item928517794_miss_polonia.html
Chce ktoś nr telefonu do Miss Polski?
http://www.moto.allegro.pl/item928517794_miss_polonia.html
Piękna Joasia...
Znajoma z klasy mojej żony zajęła wtedy 2 miejsce ;)
Albo jestem jakiś niedowidzący, albo nigdzie nie pada nazwa marki samochodu...
Tylko że "Miss Polonia" i "auto".
A mówią, że tylko blondynki.... ;)
miron19j
06-03-2010, 00:06
Albo jestem jakiś niedowidzący, albo nigdzie nie pada nazwa marki samochodu...
Tylko że "Miss Polonia" i "auto".
A mówią, że tylko blondynki.... ;)
na górze masz kategorię: motoAllegro - Samochody - Osobowe - Hynday - Coupe :-)
na górze masz kategorię: motoAllegro - Samochody - Osobowe - Hynday - Coupe :-)
to wiem - ale w samym ogłoszeniu tej, jak widać mniej ważnej, informacji brak ;)
Art Erie
06-03-2010, 00:28
Chce ktoś nr telefonu do Miss Polski?
http://www.moto.allegro.pl/item928517794_miss_polonia.html
O ile pamiętam jeszcze gramatykę, to sprzedającym jest facet :mrgreen:
A swoją drogą, to fajne nagrody w takim konkursie - kredens, który 2,5 roku zalegał w salonie :)
http://allegro.pl/item938210477_masz_konto_na_nasza_klasa_musisz_to_ zobaczyc.html#gallery
http://allegro.pl/item938210477_masz_konto_na_nasza_klasa_musisz_to_ zobaczyc.html#gallery
hehe, nie chwaląc się , ja bym to trochę lepiej zrobił, no ale nie będę psuł rynku za 5pln:D
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.wedkowanie.w.tkb.pl/photoshop/colour_separate.jpg)
Co to znaczy rozkminka?
Robson_87
07-03-2010, 22:34
chyba, ze mysli ale ciezko myslec jak czlowiek spi
Ps. jak on to robi, ze mu ogien nawet na zdjeciach czarnobialych wychodzi, czary jakies haha
Psychotrop
07-03-2010, 22:55
Co to znaczy rozkminka?
oj, no gościowi spację wcięło :)
nie zamawiałeś nigdy w restauracji "Roz kminka ... poproszę" ? :)
http://pl.wikipedia.org/wiki/Kminek_zwyczajny
Ej, ktoś to kupił:D i to dwie sztuki, czyli może wysłać sześć fotek. Ciekaw jestem jak sobie gościo poradzi jak dostanie zdjęcia z komórki 2mpix robione w nocy:D Np takie:
"Proszę zrobić, żebym wyglądał rześko w pracy w fabryce na dwunastogodzinnej nocnej zmianie no i żeby dużo ludzi wchodziło na mój profil. Fajnie jakby wyglądały na zrobione lustrzankom, bo sąsiad ma i fajne obrazki robi:
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img192.imageshack.us/my.php?image=image004ie.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img43.imageshack.us/my.php?image=image022gs.jpg)
"
(ps.: a to rzeczywiście ja na nocnej zmianie w fabryce:D )
skulinski
08-03-2010, 00:46
Co to znaczy rozkminka?
to skrót od "rozpalanie kominka"
grzesiok
08-03-2010, 15:53
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=897049350 :D
gregory_21
08-03-2010, 17:13
to sie nazywa PERŁA
7 minut do końca aukcji, ktoś jest na 1 miejscu z 400 zł a poniżej komunikat sprzedającego sprzed 3 dni:
"Dodano 2010-02-23 12:32
Przepraszam wszystkich licytujących ,ale nokia już została sprzedana"
http://allegro.pl/show_item.php?item=930840798&msg=Aukcja+zosta%C5%82a+dodana+do+obserwowanych.%0 D%0A++++%3C%2Fp%3E%3Cp%3EAby+przed+zako%C5%84czeni em+otrzyma%C4%87+e-mail+lub+wiadomo%C5%9B%C4%87+Gadu-Gadu+z+przypomnieniem%2C%3Cbr+%2F%3Ezmie%C5%84+ust awienia+w+zak%C5%82adce%0D%0A++++%3Ci%3EAllegro+%E 2%80%BA+Moje+Allegro+%E2%80%BA+Moje+zakupy+%E2%80% BA+Obserwowane+oferty%3A+%3Ca+href%3D%22%2Fmyaccou nt%2Fwatch.php%22%3ETrwaj%C4%85ce%3C%2Fa%3E.%3C%2F i%3E
EDIT: Koniec aukcji. Sprzedaż zakończona. Ktoś wylicytował. Ciekawe co będzie?? ;)
Przy okazji, na minutę przed końcem pojawił się ciekawy czas do zakończenia - 125 dni. Po sekundzie wszystko wróciło do normy:
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img96.imageshack.us/i/nokia640x480.jpg/)
Chyba się jednak "dogadali" ;)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img22.imageshack.us/img22/3672/dogadani.jpg)
może nie allegro ale też perła :)
http://www.stuff.co.nz/oddstuff/3421048/Ghosts-reach-5000-at-auction
i artykuł po polsku:
http://wiadomosci.onet.pl/2138759,12,osobliwa_aukcja_sprzedano_duchy_w_butel ce,item.html
http://www.allegro.pl/item945869516_torba_na_zwloki_oliv_oryginal.html
drhardware
11-03-2010, 19:32
Witam,
aukcja : http://allegro.pl/item945347646_nikon_f_70_piekny_stan.html
i opis (bo aukcja zniknie)
Analogowa, znakomita wyposażona lustrzanka Nikona - model F 70. Wiele pożytecznych funkcji i programów (m.in. kolorowy wyświetlacz LCD). Stan BDB - minimalne ślady użytkowania.
Kolorowy wyświetlacz LCD :)
miron19j
11-03-2010, 23:13
Kolorowy wyświetlacz LCD :)
no jak nie jak tak. Przecież są tam kolorki. OIDP zielony jest.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://forum.nikoniarze.pl/images/icons/icon10.gif)
nie wiem czy było, http://www.allegro.pl/item958213842_bardzo_fajny_jedyny_na_allegro_zobac z_warto.html
koleś robił na weselu i wyszły zarąbiście :)
Art Erie
18-03-2010, 16:55
Cyt: "ałtomatyczne ustawianie obiektywu " -cudne :)
Cyt: "ałtomatyczne ustawianie obiektywu " -cudne :)
A bo Wam się w dupach przewraca, szanowni koledzy, od dobrobytu NIKONEM zwanego!
Okazuje się, że zarąbista ałtomatyczna NOKINA na paluszki z lampasem błyskowym też daje rade.
Oczywiście przypięta do stojaka. Jakiegoś stojaka!
I takie śliczne diody ma... czerwone!
jurasss1
19-03-2010, 15:08
Przypadkowo wkleiłem nie to co chciałem :P
http://www.allegro.pl/item956265081_zestaw_fotoreporterski.html
I tak z ciekawości zapytam:
W jakim celu coś takiego zostało skonstruowane? Jakie to daje (dawało) możliwości?
http://www.allegro.pl/item962898063_fed_stereo_unikat.html
woytec60
20-03-2010, 18:16
I tak z ciekawości zapytam:
W jakim celu coś takiego zostało skonstruowane? Jakie to daje (dawało) możliwości?
http://www.allegro.pl/item962898063_fed_stereo_unikat.html
To aparat robiący na klatce filmu małoobrazkowego 21 podwójnych fotografii.
Przesunięte są względem siebie osie obu obiektywów mniej więcej odpowiadają rozstawowi ludzkich oczu.
Robiło się z tego specjalne slajdy wyświetlane na ekranie a uzyskanie efektu 3D pozwalały specjalne okulary.
http://www.rmm3d.com/3d.encyclopedia/manuals/fed/fed.boy.html
Co to znaczy rozkminka?
Jakby ktoś się nad tym na serio zastanawiał to rozkminka = rozmyślanie (rozkmiń to = przemyśl to).
sztefanek
22-03-2010, 18:39
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=969393642 Jednak można trafić na okazję.Wielkie gratulacje dla kupującego.
elektronik_tk
22-03-2010, 19:41
o ile aukcja bcm a o tym ani słowa chyba ;) więc może nie sprzedać ;)
Może się z kimś dogadał i odwołał aukcję, żeby prowizji nie było dużej? :) Różni są chachmęciarze.
Może się z kimś dogadał i odwołał aukcję, żeby prowizji nie było dużej? :) Różni są chachmęciarze.
Dokładnie, sam nie raz tak kupiłem o np 100pln taniej(pod warunkiem, że paczka za pobraniem).
andrstac
23-03-2010, 10:13
Akumulatory czasu - super wynalazek dla wiecznie spieszących się:)
ostatni akapit: Ile czasu zmieści się w akumulatorku MAXXCELL? (http://allegro.pl/item956846055_4_akumulatorki_aa_3800_mah_maxxcell_ ladowarka.html)
drhardware
25-03-2010, 23:51
Kamień za 100 000:
http://allegro.pl/item974013711_kamien_narzedzie_nawet_ludzi_pierwot nych.html (http://allegro.pl/item974013711_kamien_narzedzie_nawet_ludzi_pierwot nych.html)
"Kamień ten mógł byc narzędziem nawet ludzi pierwotnych."
jackrabbit
26-03-2010, 00:43
"Kamień ten mógł byc narzędziem nawet ludzi pierwotnych."
chyba Sprzedajacy uzywal go do podcierania tylka ;)
http://www.allegro.pl/item975075859_nikon.html
Jaka porządna aukcja:)
elektronik_tk
28-03-2010, 19:07
Nie rozumiem dowcipu?
A no bo wcześniej było jedynie w tytule chyba "NIKON" a w opisie: "Na razie proszę nie licytować!"
:)
Proszę Państwa o uwagę:D
Aparat Revueflex AC 1. Jest to nazwa dla niemieckich sieci Revue, a oryginalna konstrukcja nazywa się Chinon CE-3 Memotron, znana też jako najbardziej zaawansowany manualny korpus z gwintem m42. Średnia cena 150-350zł za sam korpus. A tutaj, po dokładnej analizie strategii licytowania kupiłem ja:
http://nowe.allegro.pl/show_item.php?item=967316545
Aparat moich marzeń:D Dziękuję za uwagę:D
Yeeeah!
Megazordon
29-03-2010, 23:18
Proszę Państwa o uwagę:D
Aparat Revueflex AC 1. Jest to nazwa dla niemieckich sieci Revue, a oryginalna konstrukcja nazywa się Chinon CE-3 Memotron, znana też jako najbardziej zaawansowany manualny korpus z gwintem m42. Średnia cena 150-350zł za sam korpus. A tutaj, po dokładnej analizie strategii licytowania kupiłem ja:
http://nowe.allegro.pl/show_item.php?item=967316545
Aparat moich marzeń:D Dziękuję za uwagę:D
Yeeeah!
To dowiesz się, co pokazuje światłomierz, bo autor licytacji nie napisał.
Sprawdziłem. W każdej aukcji z aparatami (bo było ich kilka) gość pisał, że "światłomierz pokazuje". A chodziło mu o to, że działa i wskazuje poprawne wartośći.
Nie dasz się nacieszyć, nie? :P
Sprawdziłem. W każdej aukcji z aparatami (bo było ich kilka) gość pisał, że "światłomierz pokazuje". A chodziło mu o to, że działa i wskazuje poprawne wartośći.
Nie dasz się nacieszyć, nie? :P
ok, a jak on to sprawdził? napisał coś o tym jak się przekonał,że światłomierz "pokazuje"?
Nie to, że się czepiam, ale na samochód na lawecie też można powiedzieć, że "jedzie"...:mrgreen:
http://cgi.ebay.co.uk/Big-Early-Brass-1860s-Dallmeyer-Petzval-Lens_W0QQitemZ250604102650QQcategoryZ101642QQcmdZV iewItemQQ_trksidZp4340.m8QQ_trkparmsZalgo%3DMW%26i ts%3DC%26itu%3DUCC%26otn%3D5%26ps%3D63%26clkid%3D8 876062811856546503
Proszę Państwa o uwagę:D
Dziękuję za uwagę:D
Phi, z Quelle było sobie zamówić :mrgreen:
Ja poluję na takie: http://www.cameraquest.com/olyrc.htm
Jacek S.
31-03-2010, 11:49
http://www.allegro.pl/item975809356_chinski_nowy.html
"aparat chyba z lat 80 ,,made in china , wszystko nowe"
I ta taśma klejąca...
http://www.allegro.pl/item975809356_chinski_nowy.html
"aparat chyba z lat 80 ,,made in china , wszystko nowe"
I ta taśma klejąca...
To nie jest taśma klejąca. Mam takie samo govno w domu, to jest taka folia zabezpieczająca(?) kabel od flasha. Po prostu cudo nie jest rozpakowane jeszcze :)
Zabawne, że 80% tych aparatów widuję zapakowanych, po co je ludzie kupowali?
Związek radziecki za darmo dawał, żebyśmy tylko nie wykupywali całej produkcji Zenitów;)
hehe
http://allegro.pl/item983010642_nikon_dx_af_s_nikkor_18_55mm_1_3_5_5 _6gii_ed.html
"obiektyw został trochę za mocno pociagniety no i wszystko wyleciało z niego" :mrgreen::mrgreen::mrgreen:
Jacek S.
02-04-2010, 21:56
hehe
http://allegro.pl/item983010642_nikon_dx_af_s_nikkor_18_55mm_1_3_5_5 _6gii_ed.html
"obiektyw został trochę za mocno pociagniety no i wszystko wyleciało z niego" :mrgreen::mrgreen::mrgreen:
Na popielniczkę się nada :)
Psychotrop
02-04-2010, 21:57
uszczelnić i będzie kubeczek na espresso, albo "banieczka" :D
może na spółke ty zrobisz sobie kubeczek, ja judasza do drzwi :)
Glupie pytanie: czemu wszedzie w tym watku slowo "a llegro" jest zamienione na gwiazdki?
Piotruś coś dzisiaj dłubał w słowniku słów zakazanych. :)
Glupie pytanie: czemu wszedzie w tym watku slowo "a llegro" jest zamienione na gwiazdki?
Z tego samego, co Ty zamieniłeś to słowo na dwa :P.
SlaWasII
05-04-2010, 19:16
Czyżby pkt.7 regulaminu...?
Zakrawa to na lekką komedię...
No to mamy chyba najprawdziwszą Perłę ******* w historii ;)
( o... tu też się wykropkowało ;) )
Rafał_Sz
05-04-2010, 21:18
( o... tu też się wykropkowało ;) )
Ebay działa? O działa! ;)
Może ******* nie przeszło testu koszerności. :)
Alledrogo działa?
Działa :D
Ale teraz się linki nie otwierają... ;P
"Letka" przesada z tym "gwiazdkowaniem"...
Co to zmieni?? i tak wszyscy wiedza o co chodzi.
Taka dziecinna zabawa: "Teraz ja obrażę się na Ciebie, pff..."
Czyli to automatycznie się "gwiazdkuje"...
A ja myślałem, że to moderatorzy szaleją z jakiegoś powodu ;)
A tak serio to o co biega?
Bo chyba coś mi umknęło przez te Święta...
jackrabbit
05-04-2010, 22:03
Cierpliwości. Naprawimy.
bylo nie psuc :)
Czyli to automatycznie się "gwiazdkuje"...
A ja myślałem, że to moderatorzy szaleją z jakiegoś powodu ;)
Zaraz tam "szaleją". Po jednym Martini się nie szaleje. :)
Zaraz tam "szaleją". Po jednym Martini się nie szaleje. :)
Mam tylko nadzieje, że z wódką... Tak po męsku ;)
Mam tylko nadzieje, że z wódką... Tak po męsku ;)
A gdzie tam! Ja wielbiciel babskich trunków. ;)
Mam tylko nadzieje, że z wódką... Tak po męsku ;)
Taaa, "shaken not stirred" ;oD
Psychotrop
05-04-2010, 23:50
Taaa, "shaken not stirred" ;oD
a to jakiś klingoński ?
bo nie rozumiem :D
Taaa, "shaken not stirred" ;oD
a to jakiś klingoński ?
bo nie rozumiem :D
Domniemywam, że chodzi o słynne powiedzenie Bonda. :)
a to jakiś klingoński?
Nie-e, po klingońsku nie ma ani "shaken" ani "stirred" ;oP
A gdzie tam! Ja wielbiciel babskich trunków. ;)
Oj Ekonet, do dzisiaj myślałem, że zmiana avatara to tylko zabieg marketingowo-graficzny.
Teraz widzę, że wzięło Cię na całego i nie tylko o włosy biega ;)
Bylo ostatnio troche naduzyc w zakresie wulgaryzmow i doszlismy do wniosku ze na jakis czas, do meomentu uspokojienia sytuacji zastapimy je znacznikami. Allegro znalazlo sie na starej liscie. Moja blad ze nie wylaczylem tego slowa. Juz jest naprawione. Przepraszam. Niektore slowa moga zawierac w czesci znaki znajdujace sie na liscie, nie pomine tego. Musimy wybrac mmniejsze zlo.
Allegro - to brzydkie słowo i też powinno być wygwiazdkowane :D
Allegro - to brzydkie słowo i też powinno być wygwiazdkowane :D
A adagio, andante, vivo, presto, itp ? ;-)
A adagio, andante, vivo, presto, itp ? ;-)
Allegro moderato.
Widzisz, jak pasuje?
:)
marcin_G
06-04-2010, 19:57
Ja dla odmiany w temacie:
"Nikon prosto ze Związku Radzieckiego"
http://www.allegro.pl/item990269237_aparat_fotogr_nikon_ab_dla_kolekcjon era_tanio.html
woytec60
06-04-2010, 20:00
ELIKON.
Kiedyś to młodzież umiała czytać i pisać cyrylicą ;)
A adagio, andante, vivo, presto, itp ? ;-)
A co ma jedno do drugiego? ;)
Allegro, to nawa własna...i jak każe pisać nasz forumowy poprawiacz, piszemy z dużej litery, a ww tempa piszemy z małej...łącznie a allegro, również moderato ;) :D
A co ma jedno do drugiego? ;)
Allegro, to nawa własna...i jak każe pisać nasz forumowy poprawiacz, piszemy z dużej litery, a ww tempa piszemy z małej...łącznie a allegro, również moderato ;) :D
W kwestii poprawności: piszemy dużą literą, ale nie "z dużej litery" (http://poradnia.pwn.pl/lista.php?id=443) ;-)
A tak w ogole, to chyba wielka, a nie duza ;)
Chyba... nie masz racji :)
http://poradnia.pwn.pl/lista.php?id=443
Szanowni Państwo. Razi mnie obecnie mówienie piszemy coś wielką literą. Nie może być dużą literą? Z mojej edukacji w szkole podstawowej, a było to około 30 lat temu, zapamiętałem właśnie to drugie określenie, którego teraz praktycznie w szkołach się nie używa. Będę wdzięczny za odpowiedź.
Pozdrowienia,
Paweł Gosk
Jedni wolą pisać dużą literą, inni wielką literą – to kwestia wyłącznie upodobań, żadnych zakazów ani nakazów tu nie ma. Trzeba tylko pamiętać, aby nie pisać z dużej (wielkiej) litery, gdyż wyrażenia te mają złą opinię w wydawnictwach poprawnościowych, mimo że ich frekwencja w tekstach jest duża. Ciekawe, że wydawnictwa normatywne akceptują rzadko spotykany wariant od dużej (wielkiej) litery. Zazwyczaj wyrażenie to spotykamy w innej funkcji, np. „Od dużej litery E w nazwie pochodzi właśnie nazwa serii: Big – E” (CKM).
— Mirosław Bańko
Pumexior
09-04-2010, 18:24
Znalazłem dziś taki oto rewolucyjny filtr ND:
http://allegro.pl/item988742859_filtr_szary_slim_52mm_nd_0_6_sh_pmc_ 52_heliopan.html
chroni przed prześwietleniem jasnych partii obrazu oraz wydłuża czas naświetlenia partii ciemniejszych
Inaczej mówiąc - jest to inteligentny filtr. :)
Pozwala też uzyskać małą głębię ostrości przy silnym oświetleniu, dzięki maksymalnemu otwarciu migawki.
No i wiemy jak uzyskać małą GO. ;)
Proszę Państwa o uwagę:D
Aparat Revueflex AC 1. Jest to nazwa dla niemieckich sieci Revue, a oryginalna konstrukcja nazywa się Chinon CE-3 Memotron, znana też jako najbardziej zaawansowany manualny korpus z gwintem m42. Średnia cena 150-350zł za sam korpus. A tutaj, po dokładnej analizie strategii licytowania kupiłem ja:
http://nowe.allegro.pl/show_item.php?item=967316545
Aparat moich marzeń:D Dziękuję za uwagę:D
Yeeeah!
To dowiesz się, co pokazuje światłomierz, bo autor licytacji nie napisał.
Sprawdziłem. W każdej aukcji z aparatami (bo było ich kilka) gość pisał, że "światłomierz pokazuje". A chodziło mu o to, że działa i wskazuje poprawne wartośći.
Nie dasz się nacieszyć, nie? :P
ok, a jak on to sprawdził? napisał coś o tym jak się przekonał,że światłomierz "pokazuje"?
Nie to, że się czepiam, ale na samochód na lawecie też można powiedzieć, że "jedzie"...:mrgreen:
Aparacik już u mnie. Działa wyśmienicie. Światłomierz porównałem z Zenkiem i Nikonem - praktycznie tak samo pokazują. Lustro chodzi cudownie, acz trzeba gąbkę wygłuszającą nową założyć, bo stara się sypie. A ten dźwięk klapnięcia - normalnie cudny. Czasy "na ucho" brzmią poprawnie. Już mam rolkę w środku i niedługo będą wyniki.
Pomimo, że szukacie dziury w całym, ja się cieszę i mam w końcu mojego wymarzonego analoga:D
miron19j
12-04-2010, 11:16
Pomimo, że szukacie dziury w całym, ja się cieszę i mam w końcu mojego wymarzonego analoga:D
nie śledziłem całego wątku
jeżeli wracasz do analoga, to Cię rozumiem
jeżeli próbujesz, to Cię podziwiam, że Ci się chce
w obu przypadkach kibicuję Ci z całego serca :-)
Wojtek_sl
12-04-2010, 12:09
Znalazłem dziś taki oto rewolucyjny filtr ND:
http://allegro.pl/item988742859_filtr_szary_slim_52mm_nd_0_6_sh_pmc_ 52_heliopan.html
Inaczej mówiąc - jest to inteligentny filtr. :)
No i wiemy jak uzyskać małą GO. ;)
Polecam lekturę http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=2343
Pumexior
12-04-2010, 14:44
Moim zdaniem jest to totalna nieprawda, filtr ND nie zwiększa rozpiętości tonalnej zdjęcia (tak wynika z opisu - przyciemnia jasne partie i wydłuża czas naświetlania dla ciemnych). Czas naświetlania jest jednakowy dla każdej części zdjęcia. Stosując ND 6.0 odniosłem wręcz odwrotne wrażenie, że szczegóły w cieniach po prostu giną (szumy, minimalne poruszenia itp).
ooo.. humor zamknięty, dobrze że przynajmniej perły się ostały:)
Zwłaszcza tytuł jest ciekawy.
Nowy i pachnie... szkoda, że starością:
http://allegro.pl/item987862569_nowy_lubitel_166b_pachnie_staroscia_ okazja.html
gregory_21
18-04-2010, 18:24
Nie mam czasu sprawdzać dokładnie a chciałbym pomóc, więc wklejam link do serwisu, który pozwala na oglądnięcie aukcji, które trafiły do archiwum:
http://paa.pl/szukaj/
Procedura jest taka:
1. klikamy w podany tutaj link
2. wyskakuje okienko z informacją, że aukcja została przeniesiona do archiwum
3. z paska adresu w przeglądarce kopiujemy numer przedmiotu
4. wklejamy w pole na podanej wyżej stronie i dusimy w Szukaj
5. po chwili zostanie wyświetlona treść aukcji.
Pozdrawiam
http://allegro.pl/item1018896624_pierwsi_w_polsce_nikon_d3000_obiekt yw_18_55mm_ii.html
obudzili się.
http://allegro.pl/item1018896624_pierwsi_w_polsce_nikon_d3000_obiekt yw_18_55mm_ii.html
obudzili się.
hmm no fakt... pierwsi może i są, ale w czym?
może to samozwańcza interpretacja "ostatni będą pierwszymi" -czy jakoś tak.
edit: a jednak nie "Jako pierwsi w Polsce dajemy Ci możliwość wyboru - kupujesz lub licytujesz!" hmm czy ja już tego gdzieś nie widziałem?
http://moto.allegro.pl/item1012729639_nexia_the_jaszczomb.html
Okazja!
http://www.allegro.pl/item1024748377_pyl_popiol_wulkaniczny_znad_islandi i.html
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.