Zobacz pełną wersję : Perly Allegro
http://www.allegro.pl/item718783526_btfoto_nikon_d300_body.html
niby nic śmiesznego ale po co ten trzeci przycisk?
elektronik_tk
20-08-2009, 23:29
no i grip jakoś wygląda na wbudowany :P
A Ten czwarty Tryb auto focusa ( "D" ) to jak działa? :D
tego jak działa możesz się dopiero dowiedzieć po kupnie sprzętu:)
Nie ma to jak foto-reklama z logo Nikona ;)
KLIK (http://allegro.pl/item718246181_poszukiwany_tokina_rmc_doubler_pk_zo bacz_zdjeci.html) <-- tu na samym dole koleś wstawił zdjęcie i jednocześnie przeprosił autora, że je ukradł, ale zobaczcie na wytłumaczenie :)
elektronik_tk
24-08-2009, 15:17
no to nie do końca tak było z tego co widzę :) właściciel zdjęć zauważył o co chodzi. Zobacz na adres zdjęcia z jeżynami, jest z tej strony właśnie, więc autor aukcji nie mógł tego sam napisać na zdjęciu :) no i pod koniec najlepsza gadka o prawach autorskich na jego aukcjach :D
KaleidoStar
24-08-2009, 22:32
Właśnie znalazlam coś takiego...może ktoś się skusi? :)
http://www.allegro.pl/item715159441_kot_kocie_nikon_nie_tylko_dla_fotogr afikow.html
BlackRoger
24-08-2009, 22:40
Właśnie znalazlam coś takiego...może ktoś się skusi? :)
http://www.allegro.pl/item715159441_kot_kocie_nikon_nie_tylko_dla_fotogr afikow.html
Oby nie trafił na psa Canona ;)
Psychotrop
24-08-2009, 22:41
Właśnie znalazlam coś takiego...może ktoś się skusi? :)
http://www.allegro.pl/item715159441_kot_kocie_nikon_nie_tylko_dla_fotogr afikow.html
boski :)
kurde, mam już dwa sierście na 43 metrach ... :/
gdyby nie to .... kolejnego nikona z chęcią bym przygarnął :)
ciekawe jaki to model - zapewne niezły :D
Właśnie znalazlam coś takiego...może ktoś się skusi? :)
http://www.allegro.pl/item715159441_kot_kocie_nikon_nie_tylko_dla_fotogr afikow.html
żółty spray gratis ? ;)
Oby nie trafił na psa Canona ;)
mi sie podoba jeszcze opis
"Nikon może mieszkać z innymi zwierzętami i dziećmi.
Osobę, która chciałaby dać Nikonowi ludzką przyjaźń i opiekę, obowiązuje umowa adopcyjna. Kociak dostanie wyprawkę: paczkę karmy, legowisko, miseczki i ulubioną zabawkę."
może by tak Nikon reklame adoptował?
Oglądam sobie allegro, wciskam ten link http://www.allegro.pl/item722416082_yashica_electro_gsn35.html , i czytam ...
uśmiałem się :P
woytec60
26-08-2009, 10:02
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img199.imageshack.us/i/32554524.jpg/)
Długi jakiś :roll:
Kosztuje też sporo ;)
wersja ślubna... przedłużana ;-)
Właśnie znalazlam coś takiego...może ktoś się skusi? :)
http://www.allegro.pl/item715159441_kot_kocie_nikon_nie_tylko_dla_fotogr afikow.html
się śmiejcie- mój kot wabi się Zorka :P
cóż za opis i pro zdjęcie... d300 (http://allegro.pl/item720948485_nikon_d300_body.html)
Ale jaki światowy aparat, pucha z NY, instrukcja NJ :mrgreen:
Na przesyłce też cfaniak chce zarobić... 100zł "mam go w nosie" :D
Bonthyc masz rację ale piszę do Ciebie z pytaniem czy nie pracujesz czasem dla Policji????
Zobacz swoją ilość postów :D
woytec60
28-08-2009, 22:40
Polska język trudna: Sprzedaż polityka: (http://www.adres-strony.pl)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img30.imageshack.us/i/sprzedaz.jpg/)
Najbardziej zafrapowało mnie to stwierdzenie:
Najwięcej zapłacony rozkazy ładują przez następny dzień powszedn
Kogo oni tak ładują? I w co? :mrgreen:
PS
To z ebaya ale też pasuje ;)
http://allegro.pl/item727417129_siemens_c65_dobry_stan_talizman_pech u_sprawdz.html
Trochę wulgarne, ale i tak świetne :)
alfapasje
30-08-2009, 17:47
ale ile ofert ! :)
http://www.allegro.pl/item728438794_nikon_d200_idealny_jak_d300.html
mistrzostwo świata: "Okazja. W tej cenie nie kupisz nic lepszego. Nowy Nikon D300 ma zaledwie 1,5 mln. pixeli wiecej, a kosztuje ponad 5 tys.!"
no i tytuł: "Nikon D200-IDEALNY (jak D300)"
Czas do szkoły chłopaki ==> http://www.allegro.pl/item714944730_piornik_bad_boy_hwdp_hooligans_acab_ hwdp.html :D
Czas do szkoły chłopaki ==> http://www.allegro.pl/item714944730_piornik_bad_boy_hwdp_hooligans_acab_ hwdp.html :D
i bynajmniej nie chodzi tu o pokolenie Jana Pawła :(
Psychotrop
31-08-2009, 11:54
Czas do szkoły chłopaki ==> http://www.allegro.pl/item714944730_piornik_bad_boy_hwdp_hooligans_acab_ hwdp.html :D
no właśnie - co to JP ?
bo że nie Jan Paweł II to chyba oczywiste, a ja stary jestem i nie w temacie ;)
Boryszuk
31-08-2009, 12:07
to nowa wersja (C)HWDP czyli Je**ć Policje. Żenada.
No to Interfoto ma nowe warunki gwarancji na obiektywy Sigmy: http://www.allegro.pl/item726055107_interfoto_sigma_50_500_apo_dg_hsm_do _nikona_fvat.html
woytec60
31-08-2009, 18:16
No to Interfoto ma nowe warunki gwarancji na obiektywy Sigmy: http://www.allegro.pl/item726055107_interfoto_sigma_50_500_apo_dg_hsm_do _nikona_fvat.html
To u nich normalne.
Sigmy z polskiej dystrybucji mają trzy lata gwarancji, z prywatnego importu rok ale są tańsze.
elektronik_tk
31-08-2009, 19:22
wymyślili nowość ze względu na wątpliwości, jak ten skrót w końcu prawidłowo pisać...
http://allegro.pl/item725119136_fuji_s3_pro_body_uzywany_stan_bdb.ht ml
• Migawka o przebiegu poziomym/pionowym: Podwójne spusty migawki ułatwiają zarówno poziomy jak i pionowy przebieg migawki.
ten s3pro ma chyba jakąś wyjątkową migawkę
• Wyższa rozdzielczość wyświetlacza LCD: Opracowany dwucalowy wyświetlacz o rozdzielczości wizualnej 235,000 pikseli zapewnia ostry, wyraźny obraz, i blisko 100% pole widzenia.
100% pola widzenia i to na LCD !!!
• Wyjście PC-Sync pozwala podłączyć lampę stroboskopową lub inny zewnętrzny system lamp błyskowych do FinePix S3 Pro. Wyładowanie lampy błyskowej następuje z prędkością 1/180sek.
No to Interfoto ma nowe warunki gwarancji na obiektywy Sigmy: http://www.allegro.pl/item726055107_interfoto_sigma_50_500_apo_dg_hsm_do _nikona_fvat.html
I do tego "rok czasu". Aua.
Psychotrop
02-09-2009, 13:06
I do tego "rok czasu". Aua.
właśnie dostałem odpowiedź na pytanie, dlaczego rok gwarancji:
"Witam!
Obiektyw z naszego importu i dlatego rok gwarancji.
Pozdrawiam
Marek Ratkowski
INTERFOTO.eu"
czyli dokładnie tak jak napisał woytec60 :)
może nie foto, ale opis mnie rozłożył
http://www.allegro.pl/item729523069_siemens_c65_dobry_stan_talizman_pech u_sprawdz.html
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://obczaj.net/obrazki/46220.jpg)
może nie foto, ale opis mnie rozłożył
http://www.allegro.pl/item729523069_siemens_c65_dobry_stan_talizman_pech u_sprawdz.html
Masakra.....ludzie jest akcja "pomozmy dresiarzowi"
Polecam opis przedmiotu http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=728711053
jak też przeczytanie strony o mnie http://aukcja.onet.pl/my_page.php?uid=208889
ten pan pisze o nerwusach ale to chyba on jest nerwusem
http://allegro.pl/item731341227_nikon_d70_po_mega_taniej_cenie.html
Na prawdę mega cena!!!!
Może ktoś się skusi?
mad_mark
04-09-2009, 12:47
http://allegro.pl/item731341227_nikon_d70_po_mega_taniej_cenie.html
Na prawdę mega cena!!!!
Może ktoś się skusi?
autor zapomnial dodac ze "aparat jeszcze cieply!" :D
Fajny chopper w dobrej cenie.
http://www.allegro.pl/item730207834_jawa_alla_chopper.html
http://allegro.pl/item731341227_nikon_d70_po_mega_taniej_cenie.html
Na prawdę mega cena!!!!
Może ktoś się skusi?
a może jedno ZERO się odkleiło z body?? ;)
Nie mam do niego nic, sam aparat z obiektywem..... Ciekawa sprawa... ;]
elektronik_tk
06-09-2009, 13:02
ciekawe od kogo pożyczył na wieczne nieoddanie :P
Hehe a ja jestem ciekaw czy w ogole dziala:D Bateria siadla na bank:D Ale szkielko ktos ladne stracil!
woytec60
12-09-2009, 07:42
Zadbany Sony Ericsson W580i od seksownej laski (http://www.allegro.pl/item728598225_zadbany_sony_ericsson_w580i_od_sekso wnej_laski.html)
;)
Tutaj (http://vbeta.pl/2009/09/11/nagie-piersi-metoda-reklamy-na-allegro/) napisali, że aukcja doszła aż do 190 złotych ale to chyba nie była ta.
Znalazłem dwie (http://www.allegro.pl/search.php?from_form=1&sg=0&string=Zadbany+Sony+Ericsson+W580i+od+seksownej+la ski&search_type=1&description=1&shop=0&closed=1&exclude=&location_radio=1&selected_country=1&distance=1&postcode=&state=0&city=&price_from=&price_to=&category=0&order=t&st=gtext&buy=0&listing_sel=2&listing_interval=7) i te drugą Allegro usunęło, pewnie to o niej (http://archi.inosak.org/imgdb/item732210512_1.html) mowa.
Swoją droga szkoda, że usunęli.
Ciekawe za ile by poszedł, taki zagrzany ;)
W poszukiwaniu akumulatorów przypadkowo natknąłem się na takie coś:
http://archi.inosak.org/db/item158714412_1.html
Ale i tak nie zamierzałem tego kupić. ;)
1. http://moto.allegro.pl/item725207418_tt_tka_od_brunetki.html
"Miało być A5 ale jak widać, mój narzeczony pojechał po kosztach ;)
Cóż, ja też będę serwować na obiad mrożone pierogi, zamiast kotlecików De Volaille ;)"
2. http://www.allegro.pl/item740049884_sliczny_zloty_pierscionek_z_brylanta mi.html
do niektorych aukcji powinna byc mozliwosc komentowania aukcji poprostu :D
Nareszcie będzie można jakieś zdjęcia na NK wrzucić:)
http://allegro.pl/item743696578_nasza_klasa_masz_profil_hit_sprzedaz y_wejdz.html
Nareszcie będzie można jakieś zdjęcia na NK wrzucić:)
http://allegro.pl/item743696578_nasza_klasa_masz_profil_hit_sprzedaz y_wejdz.html
Jaaaaa "bledzenie odbicia w oku" BIERE!
alfapasje
17-09-2009, 18:04
Jaaaaa "bledzenie odbicia w oku" BIERE!
ja to preferuje "zmiana pory roku" :)
Co do efektu znaczka pocztowego to co niektórzy na forum sukcesywnie stosuja ten efekt..
ja to preferuje "zmiana pory roku" :)
Co do efektu znaczka pocztowego to co niektórzy na forum sukcesywnie stosuja ten efekt..
Tak zmiany pory roku tez niezle......jak oni to robia:D??
mnie się zdecydowanie bardziej podoba efekt winiety, ja też tak chce:D
alfapasje
18-09-2009, 10:12
Tak zmiany pory roku tez niezle......jak oni to robia:D??
w kopercie masz adres e-mail do Bozi. Dlatego te efekty cieplarniane, wczesne śniegi itp :)
mnie się zdecydowanie bardziej podoba efekt winiety, ja też tak chce:D
No to jest tez niezle! EFEKT WINIETY....;) kiedys mi wyszlo samo ale nie wiem jak:DD::DD::D
stachmuszel
18-09-2009, 14:10
Powiedzcie mi, czy ja czegoś nie wiem? Ta cena...
http://www.allegro.pl/item745872833_nikon_d200_nikkor_af_s_dx_17_55_mm_f _2_8g_if_ed.html
Powiedzcie mi, czy ja czegoś nie wiem? Ta cena...
http://www.allegro.pl/item745872833_nikon_d200_nikkor_af_s_dx_17_55_mm_f _2_8g_if_ed.html
No deczko przegina:D
Ale moze zapytam go o szkielko:D Moze za 2tys pusci:D
Powiedzcie mi, czy ja czegoś nie wiem? Ta cena...
http://www.allegro.pl/item745872833_nikon_d200_nikkor_af_s_dx_17_55_mm_f _2_8g_if_ed.html
Rozumiem, że przez kryzys sprzęt drożeje. Ale bez przesady. Za tyle ma się nowego d300s z takim obiektywem.
Powiedzcie mi, czy ja czegoś nie wiem? Ta cena...
http://www.allegro.pl/item745872833_nikon_d200_nikkor_af_s_dx_17_55_mm_f _2_8g_if_ed.html
np nie wiesz tego, że ... niektórzy ludzie są dziwni ;)
Psychotrop
21-09-2009, 10:50
kolejny "biznesman" reklamujący siebie przy pomocy komentarzy ;)
http://allegro.pl/show_user.php?uid=615347&type=fb_given_all
i to co odpisała mi kumpela polonistka na tego linka :D
"Magda 10:50:27
Co to??Jakaś słowna sraczka.
Magda 10:51:46
Jakiś taki mało składny bełkot."
no i monitor mam zapluty :D
kolejny "biznesman" reklamujący siebie przy pomocy komentarzy ;)
http://allegro.pl/show_user.php?uid=615347&type=fb_given_all
i to co odpisała mi kumpela polonistka na tego linka :D
"Magda 10:50:27
Co to??Jakaś słowna sraczka.
Magda 10:51:46
Jakiś taki mało składny bełkot."
no i monitor mam zapluty :D
"Słowna sraczka" i "mało składny bełkot", to chyba naprawdę najlepszy opis tych komentarzy :mrgreen:
Drożdże turbo (http://www.allegro.pl/item737234385_drozdze_zacier_bimber_alkohol.html)
Megazordon
22-09-2009, 00:05
Drożdże turbo (http://www.allegro.pl/item737234385_drozdze_zacier_bimber_alkohol.html)
Czujem fermęt.
Drożdże turbo (http://www.allegro.pl/item737234385_drozdze_zacier_bimber_alkohol.html)
"A gdy dopiero zaczynasz zabawę z fermętacia to ta aukcja jest z pewnoscia dla ciebie !!! "
Co to jest fermętać ?
co to jest samo oseń ?
http://www.allegro.pl/item744540338_shl_wfm_jawa_iz_pannonia_ma_kolanko_ samo_osen.html
kolejny "biznesman" reklamujący siebie przy pomocy komentarzy ;)
ciekawe co się wydarzyło w jego życiu pomiędzy 30.10 a 09.12.2008 roku??
może dostał cegłą? ;)
Burkinafaso
23-09-2009, 21:04
"A gdy dopiero zaczynasz zabawę z fermętacia to ta aukcja jest z pewnoscia dla ciebie !!! "
Co to jest fermętać ?
No jak to co? Widać, że wystawiający przetestował skuteczność działania towaru na sobie... tuż przed wystawieniem aukcji...:mrgreen: To najlepsza rekomędać ;) jest.
A z innej beczki - jeśli ktoś jeszcze nie wie jak wygląda wzorcowy glamuuur, to tutaj można sobie to i owo podpatrzeć http://www.allegro.pl/show_item.php?item=745539251
Vespalock
23-09-2009, 21:31
ciekawe co się wydarzyło w jego życiu pomiędzy 30.10 a 09.12.2008 roku??
może dostał cegłą? ;)
Haha to samo pomyślałem... Też po przeczytaniu kilku pierwszych przejrzałem starsze komentarze tego człowieczka aby sprawdzić czy to "od zawsze tak" :P
A z innej beczki - jeśli ktoś jeszcze nie wie jak wygląda wzorcowy glamuuur, to tutaj można sobie to i owo podpatrzeć http://www.allegro.pl/show_item.php?item=745539251
SPOŁEM zaprasza- wymiękłem!!
hahahahaaaa
co prawda nie allegro ale mnie zwaliło hihihihihi
http://www.cnc.info.pl/album_page.php?pic_id=1624
pomysłowość naszych rodaków nie zna granic :-)
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=752135109
FalkoN.pl
25-09-2009, 14:38
co prawda nie allegro ale mnie zwaliło hihihihihi
http://www.cnc.info.pl/album_page.php?pic_id=1624
pomysłowość naszych rodaków nie zna granic :-)
Całkiem przyzwoita i tania w budowie frezareczka do użytku domowego,
Masa ludzi takie robi, bo podzespoły kosztują grosze w porównaniu do kupna nowej, a programuje się to banalnie prosto...
szkoda, że pod aukcjami w allegro nie można pisać komentarzy :)
http://www.allegro.pl/item748249879_niech_sie_stanie_jasnosc_50_1_8_japa n_z_szybka.html
Oto dlaczego nie warto licytować, w aukcjach w których sprzedawca wypisuje bzdety typu "zastrzegam sobie prawo do zakończenia... bla bla bla": http://www.allegro.pl/item746826453.html
Oto dlaczego nie warto licytować, w aukcjach w których sprzedawca wypisuje bzdety typu "zastrzegam sobie prawo do zakończenia... bla bla bla": http://www.allegro.pl/item746826453.html
W końcu "kradzierz" to powaRZna sprawa. ;oP
http://www.allegro.pl/item753393124_paralizator_od_1_pln.html - sturlałem się, gdy przeczytałem, że "marki Patent Pending".
Kiedyś oglądałem coś w wypożyczalni kaset niedaleko domu, i nagle zastrzygłem uszami, bo facet wyjaśniał klientowi (sprzedawali tam też kasety i baterie), że mają też bardzo dobre baterie francuskiej firmy "reszarże". Nie wytrzymałem i spojrzałem - oczywiście były to akumulatory (rechargeable). Wtrąciłem się i próbowałem wyjaśnić, ale w oczach ujrzałem tylko tęsknotę za rozumem. :)
http://www.allegro.pl/item748249879_niech_sie_stanie_jasnosc_50_1_8_japa n_z_szybka.html
Nie ma co marudzić :) Link do forum jest? Czyli to ktoś z naszych :P
miron19j
28-09-2009, 22:18
czy ja coś przegapiłem i N wykupił K ;-)
http://allegro.pl/item729430565_odbiornik_gps_geo_one_zam_gp_1_nikon _d90_d300_d3.html
(kompatybilne modele aparatów)
czy ja coś przegapiłem i N wykupił K ;-)
http://allegro.pl/item729430565_odbiornik_gps_geo_one_zam_gp_1_nikon _d90_d300_d3.html
(kompatybilne modele aparatów)
O_o, ja chcę kodaka d3x. No, może być marne d3 ;oD
a podobno kodak planuje rzucić na rynek d3s.
miron19j
28-09-2009, 23:14
a podobno kodak planuje rzucić na rynek d3s.
i myśli, że rzuci kogoś na kolana :-D
ten facet jest mocarny!
"Transakcja jak ciepły czworonóg ogrzewający zmarznięte stopy w chłodną noc pozwala uwierzyć w wierność. Ludzką wierność idei uczciwej wymiany towarów."
"Słowa stojąc w gardle nie mogą ujść, wzruszenie blokuje krtań twardą pięścią brutalnie pchając ją w dół zmęczonych od szlochów płuc. Taka transakcja piękna "
"Wystawienie komentarza 'Pozytywny' w przypadku tej transakcji to jak uderzenie w twarz, gniewne oplucie nieskazitelnie uczciwego czlowieka. Wlos z glowy rwac szukam komentarza 'Niesamowity', 'Niebianski', nie moge znalezc, sczezne ze zgryzoty."
"Lubię te zazdrosne spojrzenie z ukosa, zawistne rzuty okiem od ludzi, którzy nigdy nie doświadczyli tak udanej transakcji jak ja tej. Niestety, nie każdy może dotknąć ideału, mi się udało go objąć, przytulić i schować w zakamarki serca."
"Wielokrotnie zastanawiałem się nad treścią komentarza, czytając klasyczną literaturę, odkopując zakurzone tomiki poezji i ciągle nie mogąc znaleźć odpowiednich słów mogących oddać przebieg transakcji. Była pozytywna."
:) :) :)
skulinski
28-09-2009, 23:37
rycerz - rewelacja. masz jego nicka?
:mrgreen::mrgreen::mrgreen: ło żesz w mordę. Rycerz - padłem....
RomanZWrocławia
29-09-2009, 00:06
skulinski:
http://allegro.pl/show_user.php?uid=615347
jeden z jego ostatnich zakupów na Allegro to 7 tomów "W poszukiwaniu straconego czasu" Prousta.
To wiele tłumaczy
Respekt i szacun.
kupię cokolwiek od allegrowicza cytowanego przez Rycerza... cokolwiek! dla takiego komentarza :)
to się nazywa obniżka ceny po nie sprzedaniu przedmiotu:
1. http://allegro.pl/item745872833.html
2. http://allegro.pl/item749509993_nikon_d200_nikkor_af_s_dx_17_55_mm_f _2_8g_if_ed.html
miron19j
29-09-2009, 11:02
to się nazywa obniżka ceny po nie sprzedaniu przedmiotu:
ale tyle to nawet nowy nie kosztował :shock:
to się nazywa obniżka ceny po nie sprzedaniu przedmiotu:
1. http://allegro.pl/item745872833.html
2. http://allegro.pl/item749509993_nikon_d200_nikkor_af_s_dx_17_55_mm_f _2_8g_if_ed.html
on mi na 2krotnie uzywanego nie wyglada...
Michal_C
29-09-2009, 11:06
skarab dziwnie ten aparat wygląda. Tak jakby ostatni kwartał w kurzu specjalnie leżał.
Pozdr
skarab dziwnie ten aparat wygląda. Tak jakby ostatni kwartał w kurzu specjalnie leżał.
Pozdr
yyyy zabrzmiało jakby to był mój aparat:) aczkolwiek też tak pomyślałem, że w kurzu się taplał:D
grzesiok
29-09-2009, 12:11
skulinski:
http://allegro.pl/show_user.php?uid=615347
jeden z jego ostatnich zakupów na Allegro to 7 tomów "W poszukiwaniu straconego czasu" Prousta.
To wiele tłumaczy
Respekt i szacun.
nie no allegrowicz z pasją :) też kiedyś dostałem śmieszny komentarz ale te przebijają wszystko :)
Może bardziej jako ostrzeżenie ----> Nikkor 24-70 (http://www.allegro.pl/item757910364_nikkor_af_s_24_70_2_8g_ed_af_s.html)
Niby z polskiej dystrybucji, a numerek ma US209956. Poza tym na naszym forum kolega ładnie zaznaczył jego pozostałe wady http://www.forum.nikon.org.pl/showpost.php?p=1494548&postcount=107
Może bardziej jako ostrzeżenie ----> Nikkor 24-70 (http://www.allegro.pl/item757910364_nikkor_af_s_24_70_2_8g_ed_af_s.html)
Niby z polskiej dystrybucji, a numerek ma US209956. Poza tym na naszym forum kolega ładnie zaznaczył jego pozostałe wady http://www.forum.nikon.org.pl/showpost.php?p=1494548&postcount=107
no to się posmiałem...
kupię cokolwiek od allegrowicza cytowanego przez Rycerza... cokolwiek! dla takiego komentarza :)
kupuj ! kupuj i sie pochwal komentarzem.
Wszyscy będziemy ci zazdrościc ;) ;)
Może bardziej jako ostrzeżenie ----> Nikkor 24-70 (http://www.allegro.pl/item757910364_nikkor_af_s_24_70_2_8g_ed_af_s.html)
Niby z polskiej dystrybucji, a numerek ma US209956. Poza tym na naszym forum kolega ładnie zaznaczył jego pozostałe wady http://www.forum.nikon.org.pl/showpost.php?p=1494548&postcount=107
ta odklejająca się guma to chyba taka przypadłość tych modeli :D
elektronik_tk
02-10-2009, 12:31
ta odklejająca się guma to chyba taka przypadłość tych modeli :D
zupełnie jak w moim tamronie 17-50 2.8, więc po co przepłacać :D
najt ta guma nie jest klejona do korpusu. W większości przypadków guma ta jest tylko naciągnięta na korpus obiektywu. A to, że tak wygląda jak wygląda może świadczyć o naprawde konkretnej eksploatacji szkła (czyli typowo zarobkowo - kupione dwa lata temu, zrobiło pierdylion klatek i idzie do ludzi), albo - jeżeli guma stanowi maskowanie połączenia dwóch części korpusu obiektywu (wiekszosc tokin, sigm EX), że ktoś tam pchał łapy i gumę nieprofesjonalnie ściągał i nie wiedział jak założyć poprawnie.
Trzecia opcja to lipna guma, ale to tylko w tamronach sie spotkalem.
W dwoch pierwszych przypadkach kupowanie takiego szkła to strzelanie samemu sobie w kolano.
Czy istnieje para w XXI wieku, która zasługuje na taki rabat?
http://allegro.pl/item747222080_zdjecia_slubne_fotografia_slubna_wes ele_plener.html
A swoją drogą, przyznajcie się Koleżanki i Koledzy - które z Was wpadło na taki pomysł?:p
elektronik_tk
02-10-2009, 16:22
Czy istnieje para w XXI wieku, która zasługuje na taki rabat?
http://allegro.pl/item747222080_zdjecia_slubne_fotografia_slubna_wes ele_plener.html
A swoją drogą, przyznajcie się Koleżanki i Koledzy - które z Was wpadło na taki pomysł?:p
ale to już było w tym temacie ;)
polecam opis przeczytać:
http://www.allegro.pl/item758335192_bog_slonce.html
:mrgreen:
polecam opis przeczytać:
http://www.allegro.pl/item758335192_bog_slonce.html
:mrgreen:
dobre zioło musiało być...
Jest też kolejna część:mrgreen:
http://www.allegro.pl/item758302230_utracona_milosc_boga_slonce.html
http://www.allegro.pl/item710695626_710695626.html
:D
http://www.allegro.pl/item710695626_710695626.html
:D
na pewno nie wroci :D
Nie wiem co pił ten gość od heliosa i praktici ale chce to samo. Ostro wali po czerepie :mrgreen:
ja myślę, że on coś palił raczej :D poza tym... dobrze, że u byłej nie zostawiało się gratów foto :D
ja myślę, że on coś palił raczej :D poza tym... dobrze, że u byłej nie zostawiało się gratów foto :D
zostawiało się :/. Do dzisiaj nie wiem jak skończyła moja sb600...
zostawiało się :/. Do dzisiaj nie wiem jak skończyła moja sb600...
ja myślę, że ta lampka czeka tam na Ciebie ;)
ja myślę, że ta lampka czeka tam na Ciebie ;)
...ale bez ochrony po nią nie idź:mrgreen:
Jakieś przejścia były, bo na zdjęciach widać, że N17-55 ma wytłuczoną szybkę nad skala odległości. :)
ja myślę, że ta lampka czeka tam na Ciebie ;)
...ale bez ochrony po nią nie idź:mrgreen:
nie ide, to nie jest warte zadnych pieniedzy, ani tez nerwow :mrgreen:
http://allegro.pl/item757674436_zenit_e_taniej_nie_kupisz_zapraszam. html
No ciekawy chwyt ...
Dodano 2009-09-20 21:40
Nie chcesz kupic nie obserwuj
już dodałem do obserwowanych :D
Co oni tam wiedzą o trawce! :D
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img14.imageshack.us/img14/899/trawka.jpg)
Pomyliłem z Humorem! Sorki. Proszę o przeniesienie gdzie trzeba!
znalazłem fajną ofertę na allegro. Aparat 6 miesięcy i na stukane 46000 zdjęć. Czyli ponad 250 zdjęć dziennie ... gdzie on to zrobił
http://allegro.pl/item778865476_nikon_d300_digital_slr_body_raty_od_ reki_4200zl.html
dominikmiz
13-10-2009, 15:54
Jeżeli to body ze zdjęć to wygląda na stan idealny ale te 46000 to mnie zabiło to nawet w d50 nie mam tyle na trzaskae a był używany dość sporo:D
znalazłem fajną ofertę na allegro. Aparat 6 miesięcy i na stukane 46000 zdjęć. Czyli ponad 250 zdjęć dziennie ... gdzie on to zrobił
http://allegro.pl/item778865476_nikon_d300_digital_slr_body_raty_od_ reki_4200zl.html
moze licznik przekrecili nie w ta strone co trzeba ;) Albo slubniak co w weekend robil z tysiac zdjec. Tylko w takim stanie wizualnym?
Może nie perła ale znalazłem przez przypadek :)
http://allegro.pl/item784055229_krawat_nikon_jedyny_na_allegro_megag ratka.html#gallery
5-taka bym dał a potem przerobił go na szalik dla obiektywu :)
Niestety automat mnie przebił...
walles23
17-10-2009, 13:41
Wołodia zgubił swoje przeznacznie.....
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=786825378
Psychotrop
18-10-2009, 11:54
znalazłem fajną ofertę na allegro. Aparat 6 miesięcy i na stukane 46000 zdjęć. Czyli ponad 250 zdjęć dziennie ... gdzie on to zrobił
w czym problem ? :)
jeden ze świrów lotniczych mówił, że na kilku pokazach lotniczych dowali grubo ponad 20tys. zdjęć ;)
elektronik_tk
18-10-2009, 15:46
no ja mam troszkę ponad rok i 70 tys ;) więc raptem 10tys więcej ma niż ja miałem wtedy :P
http://www.allegro.pl/item767033216_nokia_6300_100_sprawna_od_kobiety_un ikatowa_zobac.html
:D
http://www.allegro.pl/item767033216_nokia_6300_100_sprawna_od_kobiety_un ikatowa_zobac.html
:D
Dobre to jest.
Czy ta pani jest gratis?
Pochewki do aparatów :-)
http://allegro.pl/item789244178_futeraly_etui_pochewki_do_aparatow.h tml
Pochewki do aparatów :-)
http://allegro.pl/item789244178_futeraly_etui_pochewki_do_aparatow.h tml
ciekawy zestaw... można przerobić je na foremki do ciasteczek lub zafundować dziecku oryginalne baby z piasku ;)
Pochewki do aparatów :-)
http://allegro.pl/item789244178_futeraly_etui_pochewki_do_aparatow.h tml
ciekawy zestaw... można przerobić je na foremki do ciasteczek lub zafundować dziecku oryginalne baby z piasku ;)
Dzisus jeszcze sie smieje a minelo 5 min!
wielblad81
20-10-2009, 16:59
ciekawy zestaw... można przerobić je na foremki do ciasteczek lub zafundować dziecku oryginalne baby z piasku ;)
Dobre!! ;) Chyba kupie teściowej.
Pochewki do aparatów :-)
http://allegro.pl/item789244178_futeraly_etui_pochewki_do_aparatow.h tml
tu rozciąć... tam zszyć... i da rade wepchnąć d200 i kilka obiektywów:mrgreen:
Dziwna perła, ale pierwszy raz z czymś takim się spotkałem na allegro...
http://www.allegro.pl/item789244606_czaszka_krowy.html
"Idealna do nauki." ale nauki czego? :D
Dziwna perła, ale pierwszy raz z czymś takim się spotkałem na allegro...
http://www.allegro.pl/item789244606_czaszka_krowy.html
"Idealna do nauki." ale nauki czego? :D
Rozne sa zboczenia:D
"Idealna do nauki." ale nauki czego? :D
Anatomii na weterynarii?
wielblad81
22-10-2009, 00:59
Dziwna perła, ale pierwszy raz z czymś takim się spotkałem na allegro...
http://www.allegro.pl/item789244606_czaszka_krowy.html
"Idealna do nauki." ale nauki czego? :D
OMG czego to ludzie nie sprzedają :) Czaszka bez żuchwy :D
Anatomii na weterynarii?
Da, na wydziałowych tablicach ogłoszeń jest tego więcej.
OMG czego to ludzie nie sprzedają :) Czaszka bez żuchwy :D
Może rozbił zestaw i na innej aukcji sprzedaje żuchwę.
A ja dzisiaj na pewnej aukcji znalazłem tekst:
"Obiektyw jest uszkodzony lecz w dobrym stanie."
;)
nie weim czy było http://www.allegro.pl/item777087551_legendarny_zmywak_michaela_jacksona. html
Najt, wybacz bo nie śmiałbym wątpić w Twoje poczucie humoru (które moim zdaniem masz zaje...ste - zresztą tak jak fryz w avatarze) ale promowanie takich debili, którzy na siłe chcą zabłysnąć, a za bardzo nie mają czym, chyba nie jest zbyt sensowne... Popraw się i zapodaj coś naprawde dobrego - razy 10 oczywiście ;)
dzieki dzieki trostic, ale brat mi zapodał linka to pomyslalem ze moze tu wrzuce :) a ten wątek to rzadko odwiedzam :)
Normalnie jak wino. To musi być doskonały rocznik.
http://moto.allegro.pl/item795405388_volvo_v70_2_5_tdi_navi_jedyna_taka_w ersja.html
Normalnie jak wino. To musi być doskonały rocznik.
http://moto.allegro.pl/item795405388_volvo_v70_2_5_tdi_navi_jedyna_taka_w ersja.html
Hehe....to musi byc w RUPIACH Indyjskich:D
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10252598
;)
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10252598
;)
O kur.... ten to spadl z ksiezyca! Takiego to za dobra flaszke wyrwe! 1650euro wow!
Edit: dopiero widze ze zdjecia sa VW a ogloszenie na fiata:D
Ciekawy pomysł "znak wodny" http://www.allegro.pl/item765123803_traktor_zetor_25_1965.html
Ciekawy pomysł "znak wodny" http://www.allegro.pl/item765123803_traktor_zetor_25_1965.html
Analogowa wersja wygumkowania zbędnych elementów na zdjęciu ;)
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10110541
Zdjęcia 8 i 9 :)
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10110541
Zdjęcia 8 i 9 :)
A to o tę Karolinę chodzi? z 3j? hehe :mrgreen:
http://allegro.pl/item800254260_old_school_nikon_idealny_dla_poczatk ujacych.html
"Aparat w nienagannym stanie technicznym i wizualnym."
no tak tylko obiektyw się nie zamyka :/
Auto w idealnym stanie odpala i jeździ . http://allegro.pl/item796438615_jeep_grand_cherokee_2005_rok_okazja. html
http://www.allegro.pl/item794235243_nikon_d2xs_nowy_f_vat_raty_gwar_od_r eki.html całkiem niedrogo
Przemek Paśnik
01-11-2009, 12:29
http://www.allegro.pl/item794235243_nikon_d2xs_nowy_f_vat_raty_gwar_od_r eki.html całkiem niedrogo
He he i zdjęcie detrójki po drodze. A tak nawiasem mówiąc to w czeladzkim MM jest d2xs w podobnej cenie - wietrzenie magazynwó pełną gębą :mrgreen:
Psychotrop
01-11-2009, 12:33
http://www.allegro.pl/item794235243_nikon_d2xs_nowy_f_vat_raty_gwar_od_r eki.html całkiem niedrogo
zastanawia mnie to:
"Wbudowana lampa błyskowa Tak
Tryby pracy wbudowanej lampy błyskowej " auto
" Redukcja efektu czerwonych oczu
" Błysk wymuszony
" Błysk wyłączony
"
:mrgreen:
Grunt to dobra reklama :-) : http://www.allegro.pl/item799607470_radio.html
Cytat z aukcji D300
"Znalazłem w komputerze zrobionych nim 4600 zdjęć ale zrobiłem trochę więcej kłapnięć bo często robie HDR. Więc śmiało można powiedzieć ze mało używany przez jedenaście miesięcy i przez amatora a nie klepacza !!!
Jest niezawodny!!!
Uwaga!!! Nie miałem pojęcia jak się poprawnie sprawdza przebieg (miałem wcześniej Canona 20d) w Nikonie, dopiero jeden z allegrowiczów pokazał mi sposób odczytu tej informacji...okazało się, że aparat ma 81 tyś klapnięć. Bardzo przepraszam za wprowadzenie Was w błąd."
hehhehe to tylko 20x więcej ;) dobrze, że się wyjaśniło http://allegro.pl/item798141383_nikon_d300_super_stan_dodatkowo_drug a_bateria.html
nie weim czy było;)
http://www.allegro.pl/item729523069_siemens_c65_dobry_stan_talizman_pech u_sprawdz.html
nie weim czy było;)
http://www.allegro.pl/item729523069_siemens_c65_dobry_stan_talizman_pech u_sprawdz.html
Bylo!
pech...
akurat tym razem, jakoś wyjątkowo nie sprawdziłem ostatnich 40 stron:)
elektronik_tk
02-11-2009, 00:54
było:)
ze 2 razy chyba :P
Grunt to dobra reklama :-) : http://www.allegro.pl/item799607470_radio.html
Prawie mnie namówił:mrgreen:
szkoda, że wcześniej zakupiłem już podobne radio:-D
może kogoś zainteresuje:) http://www.allegro.pl/item799566677_heineken_aparat_fotograficzny.html
hahaha :D dobry aparat na imprezy :D
Shexbeer
04-11-2009, 20:18
Nie wiem gdzie to wrzucić więc zapodam tutaj. Moim zdaniem szykuje się kolejny wałek więc radzę uważać i zapanować nad emocjami oglądając "super ceny" ;) Żeby brać udział w aukcji gdzie koleś ma kilka komentarzy za zdrapki doładowujące komórki i stawia warunki typu
"Nie ma możliwości odbioru osobistego.PŁATNOŚĆ:
Na moich aukcjach obowiązuje płatność z góry.
Prosze nie dzwonić i pytać o wysyłke pobraniową !"
http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=14400105http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=14400105
Nie wiem gdzie to wrzucić więc zapodam tutaj. Moim zdaniem szykuje się kolejny wałek więc radzę uważać i zapanować nad emocjami oglądając "super ceny" ;) Żeby brać udział w aukcji gdzie koleś ma kilka komentarzy za zdrapki doładowujące komórki i stawia warunki typu
"Nie ma możliwości odbioru osobistego.PŁATNOŚĆ:
Na moich aukcjach obowiązuje płatność z góry.
Prosze nie dzwonić i pytać o wysyłke pobraniową !"
http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=14400105http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=14400105
Smierdzi!
Nie wiem gdzie to wrzucić więc zapodam tutaj. Moim zdaniem szykuje się kolejny wałek więc radzę uważać i zapanować nad emocjami oglądając "super ceny" ;) Żeby brać udział w aukcji gdzie koleś ma kilka komentarzy za zdrapki doładowujące komórki i stawia warunki typu
"Nie ma możliwości odbioru osobistego.PŁATNOŚĆ:
Na moich aukcjach obowiązuje płatność z góry.
Prosze nie dzwonić i pytać o wysyłke pobraniową !"
http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=14400105http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=14400105
Gostek już skasowany. http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=14400105
Widać włodarze Allegro czytają forum Nikona ;)
Co to było?
Shexbeer
05-11-2009, 14:20
Widać włodarze Allegro czytają forum Nikona ;)
Co to było?
Stary jak sklep "Wszystko po 5zł" ;) Canony, Nikony... aukcje na 3 dni BCM, taniej niż w Zjednoczonych Emiratach Arabskich :D
szukam biurka a znalazłem takie coś:
http://www.allegro.pl/item796841547_biurko_w_biurko_z_jelopem_sztuka_prz etrwania_w.html
szukam biurka a znalazłem takie coś:
http://www.allegro.pl/item796841547_biurko_w_biurko_z_jelopem_sztuka_prz etrwania_w.html
No ale to jest książka :P o to chodzi?: )
No ale to jest książka :P o to chodzi?: )
To, że to książka to wiadomo ;)
Bardziej dowalił mi jej tytuł i treść:
Rozdział 1. Jełop w pracy, czyli jak to działa i dlaczego dzieje się aż tak często? (13)
Rozdział 2. Wyrządzane szkody i ponoszone straty, czyli dlaczego w każdym miejscu pracy musicie mieć się na baczności (33)
Rozdział 3. Jak wprowadzić w życie, egzekwować i utrzymać w mocy zasadę unikania jełopów (59)
Rozdział 4. Jak powstrzymać drzemiącego w Tobie samym drania od ujawniania się (101)
Rozdział 5. Dranie u władzy: jak przetrwać wśród okropnych ludzi i w okropnych miejscach pracy (131)
Rozdział 6. Zalety jełopów (157)
Rozdział 7. Reguła unikania jełopów jako sposób na życie (179)
Gdyby sprzedawali ją na rozdziały to już słałbym kasę za nr. 7 ;)
http://allegro.pl/item810730756_t1000i_2xsim_mp3_mp4_tuner_fm_tv_zoo m_flesz.html produkt pierwsza klasa :D
cavalieres
09-11-2009, 13:55
http://allegro.pl/item810730756_t1000i_2xsim_mp3_mp4_tuner_fm_tv_zoo m_flesz.html produkt pierwsza klasa :D
Niezłe komentarze ma ten "chińczyk" :mrgreen:
heh... niech mi ktos wytłumaczy dlaczego w takim badziewiu potrafia zrobić dualSim a Nokia czy SE nie robi...
heh... niech mi ktos wytłumaczy dlaczego w takim badziewiu potrafia zrobić dualSim a Nokia czy SE nie robi...
Bo do badziewia upchać można wszystko, nie martwiąc się czy to będzie działać na dłuższą metę czy nie...
A ponadto Nokii się już nie chce! Bo kto bogatemu zabroni??
Dodam tylko, że ta marka z linka pracuje podobno nad modelem telefonu z kosiarką do trawy i zbędnego owłosienia, z opcją cięcia w serduszko, z jednoczesnym farbowaniem na różowo!
woytec60
10-11-2009, 14:15
http://www.allegro.pl/item812126898_nikon_af_nikkor_24_85mm_f_2_8_4d_if. html
Podżipalo ich? :o
Jesli sprzedadzą za tę cenę to wypada tylko pogratulować upolowania jelenia ;)
miron19j
10-11-2009, 14:34
http://www.allegro.pl/item812126898_nikon_af_nikkor_24_85mm_f_2_8_4d_if. html
Podżipalo ich? :o
Jesli sprzedadzą za tę cenę to wypada tylko pogratulować upolowania jelenia ;)
Ceneo podaje ceny od 2550 do 4999. Czyli wstrzelili się w środek zakresu.
najważniejsze to dobry opis
najpierw ta licytacja - zobaczcie kto sprzedaje i jaki piękny opis
http://www.allegro.pl/item804751259_nikon_d200_body_bcm.html
a teraz zobaczcie kto kupił w następnej aukcji i znów będzie chyba piękny opis
http://www.allegro.pl/item806722965_nikon_d200_bcm_od_1_zl.html
villemo117
12-11-2009, 01:20
http://www.allegro.pl/item802036926_acer_5010_plyta_gluwna.html
a tutaj jaki opis!!!
trzeba patrzeć pod odpowiednim kątem,
żeby się potem nie zdziwić,że zwrotów nie przyjmują...
:))
najważniejsze to dobry opis
najpierw ta licytacja - zobaczcie kto sprzedaje i jaki piękny opis
http://www.allegro.pl/item804751259_nikon_d200_body_bcm.html
a teraz zobaczcie kto kupił w następnej aukcji i znów będzie chyba piękny opis
http://www.allegro.pl/item806722965_nikon_d200_bcm_od_1_zl.html
No co... Każdemu wolno kochać... dzieci lub aparaty... i niekoniecznie swoje ;)
Ale te linki świadczą jeszcze o jednym: na Allegro naprawdę jest taniej niż na Forum. Lub raczej na AlleTanio
Rok temu, nie do pomyślenia!
Ale te linki świadczą jeszcze o jednym: na Allegro naprawdę jest taniej niż na Forum. Lub raczej na AlleTanio
Rok temu, nie do pomyślenia!
przykro to slyszec :(
a ja co raz częściej mam wrażenie, że część sprzętu kupionego na ALL.... trafia tu lub sprzętu którego nie udało się tam sprzedać
andrzej_laskowski
13-11-2009, 10:20
Ciekawe dlaczego rozbił? ;) Może zapomniał ściszyć?
http://allegro.pl/item807206432_earthquake_2000w_hifonics_brutus_bxi _1200rms.html
Piotrek Charchuła
13-11-2009, 14:18
http://allegro.pl/item801171230_najtaniej_komplet_sita_8_kursow_angi elski_gratis.html
Zobaczcie jaki dają gratis do kursu języka angielskiego :mrgreen:
nonameuser1
13-11-2009, 15:44
Piekna polszczyzna ;) http://www.allegro.pl/item810984891_nikon_d70s.html
http://www.allegro.pl/item802222784_sluchawki_sennheiser_hd_555_megagrat is.html
Fajny gratis :D
elektronik_tk
13-11-2009, 16:12
Piekna polszczyzna ;) http://www.allegro.pl/item810984891_nikon_d70s.html
no to może nasiedział się w tej Hiszpanii tyle, że polskiego już trochę zapomniał. Zdarzają się takie przypadki ;)
Robson_87
13-11-2009, 17:05
http://www.allegro.pl/item802222784_sluchawki_sennheiser_hd_555_megagrat is.html
Fajny gratis :D
Widzialem juz kiedys haha
Dziwna rozbieżność pomiędzy: tytułem - zdjęciami - treścią....
http://www.allegro.pl/item817969717_nikon_d50_plus_lampa_sb600.html
"Oferowany przeze mnie zestaw zawiera: - Body Nikon D50 - dekielek - karta Kingston 4 GB - ładowarka - akumulator oryginalny plus gryf - kabel do podłączenia do komputera USB - kabel video - Pudełko z programami i instrukcjami - pasek Nikon"
W opisie nie ma słowa o szkle i lampie....
Pewnie telefon czy mail pewnie wszystko wyjaśni ale jednak na Allegro lepiej jak wsio jest czarno na białym...
............... - akumulator oryginalny plus gryf -..................
Hehehe ten GRYF to grip mam rozumiec:D
Gryf to gryf :D nie wiesz co to jest gryf do aparatu? :mrgreen: ;)
Robson_87
14-11-2009, 22:02
Na takie albumy trafilem przegadajac ksiazki o fotografii
http://www.allegro.pl/item804100280_asian_pussy_foto.html
http://www.allegro.pl/item803861569_pussy_power_2_foto_erotica.html
http://www.allegro.pl/item803861476_the_big_penis_book_taschen.html
Robson_87
16-11-2009, 20:19
http://www.allegro.pl/item809717422_profesjonalne_rekawiczki_dla_fotogra fa.html
:-D
woytec60
16-11-2009, 21:16
http://www.allegro.pl/item809717422_profesjonalne_rekawiczki_dla_fotogra fa.html
:-D
Bardzo przydatne przy pracy z negatywami :roll:
http://www.allegro.pl/item820475499_nikon_d700_obiektyw.html
bo inteligentny pisze mało a konkretnie
woytec60
17-11-2009, 11:55
Komentarz (http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=397799&type=fb_all&feedback_type=fb_recvd_neu)
Nie zabardzo wiem o co Panu chodziło ale:
"przelew doszedł, tylko banktnoty były troche pogniecione".
Gość ma jakieś problemy ze soba.....
Pozdrawiam.
jurasss1
17-11-2009, 14:19
Patrząc na cenę, to niezła okazja tylko brać:)
http://allegro.pl/item821064086_nikon_f80_nikor_28_80_orginal_papier y.html
romanescou
17-11-2009, 14:58
najważniejsze to dobry opis
najpierw ta licytacja - zobaczcie kto sprzedaje i jaki piękny opis
http://www.allegro.pl/item804751259_nikon_d200_body_bcm.html
A poczytaj jaki piękny negatywik :)
http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=10178005
...może D700 z palety się trafi? http://www.allegro.pl/show_item.php?item=818067665
http://www.allegro.pl/item819776386_oslona_gumowo_metalowa_52mm_wilde_an gle.html
niby tylko literówka, a ile nowych znaczeń :mrgreen:
marcin_G
21-11-2009, 16:17
A tu unikalny zestaw, dający MANUALNY AUTO FOCUS :D :D
http://www.allegro.pl/item825626459_nikon_f50_maginon_serie_g_80_200mm.h tml
woytec60
22-11-2009, 12:20
http://www.allegro.pl/item824019656_kupie_obiektyw_nikkor_24_70_f_2_8g_e d_af_s.html
Niby facet chce kupić, rozumiem.
Ale co ma znaczyć ta oferta za 2k? :roll:
marcin_G
22-11-2009, 12:45
A tu oferta w której zwracam uwagę na trzy rzeczy:
- UNIKAT
- TANIO
- stan bez śladów użytkowania (popatrzcie na stan pierscienia zooma w obiektywie)
http://www.allegro.pl/item826467587_nikon_n80_okazja_tanio_unikat_z_usa. html
http://www.allegro.pl/item822691819_lens_armor_gumowa_oslona_do_obiektyw u.html
Oto najnowsza perła http://www.allegro.pl/show_item.php?item=828751738 zeszczałem się gdy zobaczyłem cenę, a brzuch mnie boli od śmiechu.
Włóczykij
24-11-2009, 18:33
Masakra.
http://www.allegro.pl/item829030280_fotografia_slubna_obrobka_fotomontaz _tylko_zoba.html
masakry cd :)
http://www.allegro.pl/item814580707_zdjecia_slubne_i_nie_tylko_obrobka_f otomontaz.html
Fortaigne
24-11-2009, 19:02
masakry cd :)
http://www.allegro.pl/item814580707_zdjecia_slubne_i_nie_tylko_obrobka_f otomontaz.html
masakra to mało powiedziane...nie wiem czy się śmiać czy płakać, żeby w ojczystym języku nie napisać kilku zdań poprawnie...
masakra to mało powiedziane...nie wiem czy się śmiać czy płakać, żeby w ojczystym języku nie napisać kilku zdań poprawnie...
wszystko zależy od Ojczyzny...
w DebiloGrodzie, z którego pewnie pochodzi autor ogłoszenia, nie takie chwyty są dozwolone ;)
a kraj to potężny i ludny...
matyjasz
24-11-2009, 20:16
To chyba żart jakiś jest... mam nadzieję :|
Masakra.
http://www.allegro.pl/item829030280_fotografia_slubna_obrobka_fotomontaz _tylko_zoba.html
Aukcja została usunięta przez pracownika Allegro.
http://www.allegro.pl/item830360561_playstation_3_60_gb_nowa_sklep_wawa. html
przypominam ze obecna cena za wersje slim 250gb oscyluje przy 1200 ;p
tgollob_jamessuchar
25-11-2009, 18:41
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10578558 - a oto znalezione na allegro oferta do otomoto, podczas poszukiwania auta ;D
widział ktoś kiedyś auto w takim stanie po przebiegu 208 000 000 km ? VW is the best
matyjasz
25-11-2009, 19:32
http://www.allegro.pl/item830360561_playstation_3_60_gb_nowa_sklep_wawa. html
przypominam ze obecna cena za wersje slim 250gb oscyluje przy 1200 ;p
To jest strzał
KONSOLA 60 GB RÓŻNI SIĘ OD 40 i 80 GB NASTĘUJĄCYMI CECHAMI :
- DYSKIEM O POJEMNOŚCI 60 GB
...
- CZĘŚCI UŻYTE W TEJ KONSOLI SĄ WYŻSZEJ JAKOŚCI I POCHODZĄ Z LEPSZYCH FABRYK
:mrgreen: dlatego Sony wypuściło 60 dla koneserów tylko, stąd cena
http://www.allegro.pl/item826786120_pentax_k10d.html - OSTATNIE ZDJĘCIE!
Kobietom brylanty a Pentax-om... no właśnie ;)
Zbigniew
27-11-2009, 23:55
Wyprawa w poszukiwaniu transformatora doprowadziła mnie tutaj - http://www.allegro.pl/item834124684_transformator_halogenowy_12v_80_va.h tml
Jakość zdjęcia, odwzorowanie detali i praca w świetle zastanym, a do tego gustowny napis.
Wyprawa w poszukiwaniu transformatora doprowadziła mnie tutaj - http://www.allegro.pl/item834124684_transformator_halogenowy_12v_80_va.h tml
Jakość zdjęcia, odwzorowanie detali i praca w świetle zastanym, a do tego gustowny napis.
Frontfocus :-P Pewnie fotografowane jakimś Nikonem ;)
Archibald
28-11-2009, 14:57
Frontfocus :-P
Backfocus :-P
;-)
co wy gadacie, przecież widać, że ostrość poszła na datę i godzinę ;)
http://www.allegro.pl/item829488536_nikon_d2x_body.html hmm jak nowy :) klapnięcia migawki dosłownie miód, cud i orzeszki.. :) Cena ...prawie jak za darmo :)
Robson_87
29-11-2009, 01:17
widac, ze dobra pancerna sztuka;)
TataOliwki
29-11-2009, 01:55
Można również i tak: http://www.allegro.pl/item818942976_fotomontaz_kolaz_slubny.html
marcin_G
30-11-2009, 23:37
Czy znacie Nikona F-106? Nie? No to poznajcie :D
http://www.allegro.pl/item837111207_aparat_lustrzanka_nikon_f_106_nr_w30 6.html
jacek.gold
30-11-2009, 23:56
Można również i tak: http://www.allegro.pl/item818942976_fotomontaz_kolaz_slubny.html
ożesz
grubo pojechane
stachu321
01-12-2009, 00:15
Można również i tak: http://www.allegro.pl/item818942976_fotomontaz_kolaz_slubny.html
Maaaaasakra, ale jaka ciężka :mrgreen:
efekt końcowy gotowego projektu jest niezwykły
Tutaj koleś popłynął aż miło :D
Wyprawa w poszukiwaniu transformatora doprowadziła mnie tutaj - http://www.allegro.pl/item834124684_transformator_halogenowy_12v_80_va.h tml
Jakość zdjęcia, odwzorowanie detali i praca w świetle zastanym, a do tego gustowny napis.
A poza tym jest to, o ile dokładnie przeczytałeś, "trasformator teroidalny". :)
Można również i tak: http://www.allegro.pl/item818942976_fotomontaz_kolaz_slubny.html
Nooo... ale zdolnosci graficznych, gustu, oryginalnego patrzenia na swiat i obeznania w temacie Photoshop'a nie mozna gosciowi odmowic — jest miszcz :mrgreen:
http://www.allegro.pl/item830360561_playstation_3_60_gb_nowa_sklep_wawa. html
przypominam ze obecna cena za wersje slim 250gb oscyluje przy 1200 ;p
Przypominam, ze wersja 60GB jako jedyna ma w srodku w pelni funkcjonalna PS2 (Emotion Engine + Graphic Synthesizer), obslugujaca kompatybilnosc wsteczna. O takich *******ach jak czytnik kart czy 4 USB nie wspominam, bo to nie one winduja cene.
I te konsole tak kosztuja, nie tylko na allegro, ale tez na ebayu. Juz dawno przestalo mnie to dziwic. Najlepsze jest to, ze w ogole z ceny nie schodza.
Odbiur osobisty i Ukryta cena KUP TERAS http://www.allegro.pl/item827060748_syrena_czesci.html
Odbiur osobisty i Ukryta cena KUP TERAS http://www.allegro.pl/item827060748_syrena_czesci.html
rowniesz dokumety do syreny bosto(sprzedam od dzielnie)!!!
:D
Można również i tak: http://www.allegro.pl/item818942976_fotomontaz_kolaz_slubny.html
"Proszę o zdjęcia cyfrowe o możliwie dużej rozdzielczości
albowiem od tego będzie zależała jakość fotomontażu."
z tego wynika, że do tej pory ludziska przesyłali mu zdjęcia marnej jakości...
a Wy się czepiacie artysty!
wilki! ;)
Oj artysta widać ,klasa sama dla siebie po ilości zamówień , ami się to z gęśmi najbardziej podobało norm wymiękałem
Co najlepsze, artysta jest tak zakręcony, że walnął literówkę w cytacie z JP2: "...wszyTSkiemu wierzy..."
Może tapetkę?:mrgreen:
http://allegro.pl/item830495194_zestaw_8_tapet_z_kurami_super_prezen t_na_swieta.html
Tylko się komuś święta pomyliły ;oP
Za taki prezent to bym dopadł mikołaja.
Za taki prezent to bym dopadł mikołaja.
Chętnych mimo wszystko ma, więc może niektórzy chcą taki prezent :P.
http://www.allegro.pl/item843788088_nikkor_50_1_8_made_in_japan_z_szybka .html
od fachowcy dla fachowców, tylko po co ten pierścień ?
http://allegro.pl/item845065545_odtwarzacz_dvd_060_manta_wi_fi_cente r_w_carrefour.html
Kup teraz 369 ale za to jaki raty 0 5 ... 10 x 379 hehehe
Uratujmy R2D2 (http://www.allegro.pl/item847041708_imc_star_wars_operacja_r2d2_720039.h tml)!
shaddixx
12-12-2009, 14:56
Grunt to dobry opis (http://allegro.pl/item844535900_macbook_pro_15_4_2_20ghz_4gb_ram.htm l) do macbooka:)
"Do sprzedania MacBook Pro, matryca 15,4", procesor 2,20GHz Intel Core Duo, 4 GB RAM,160 HDD, karta graficzna GeForce 8600M GT Używany od roku, w bardzo dobrym stanie, kilka rys na spodzie obudowy oraz muszka owocówka na matrycy, która weszła jakoś pod jedną z jej warstw i tam zginęła. Brzmi bardzo zabawnie, ale ten niecodzienny fakt tłumaczę, że był to środek lata, a "owocówki" lgną wtedy do "jabłek" :-)"
Jak wam się podoba nowa Sabinka (patrz zdjęcia): http://www.allegro.pl/item851504743_nikon_sb_24_do_cyfry_i_analoga_okazj a.html
?? - takiej to jeszcze nie widziałem - to chyba jakiś model na USA
Jak wam się podoba nowa Sabinka (patrz zdjęcia): http://www.allegro.pl/item851504743_nikon_sb_24_do_cyfry_i_analoga_okazj a.html
kolesiowi pochrzaniły sie zdjęcia- stąd całe zamieszanie. Wystarczy spojżeć na jego inne aukcje :)
Diabelska ta bestia (http://allegro.pl/item836196396_body_nikon_f4.html) :)
niezarejestrowany
14-12-2009, 14:03
ciut taka droga ta usługa http://allegro.pl/item838162144_fotografia_imprez.html
miron19j
14-12-2009, 14:38
ciut taka droga ta usługa http://allegro.pl/item838162144_fotografia_imprez.html
może celuje w "bardzo wysoki target"?
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://forum.nikon.org.pl/images/icons/icon10.gif)
niezarejestrowany
14-12-2009, 14:44
przynajmniej nie mozna go oskarzyc o psucie rynku niskimi cenami ;-)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.