Zobacz pełną wersję : Zakup kradzionych aparatów Nikon od RossiElectro
shadowdne
12-04-2012, 11:26
Witam!!
Dwa tygodnie temu wysłałem dokumenty do POK, a dzisiaj już mam zwrot pieniędzy za aukcję.
xxxinmyselfxxx
13-04-2012, 17:02
U mnie też sprawa dobiegła końca, pieniądze na koncie są;)
Pozdrawiam.
Hej Nikoniarze, a jakie macie plany odnośnie zakupu sprzętu za otrzymaną rekompensatę od Allegro?
U mnie wybór padł na d5100 18 - 55; 55 - 300 :-),
pozdrawiam
shadowdne
16-04-2012, 17:07
Ja to chyba będę czekał, aż poprawi się sytuacja w Tajwanie i ceny zaczną spadać. Tylko szkoda tych straconych momentów ;/
Ja to chyba będę czekał, aż poprawi się sytuacja w Tajwanie i ceny zaczną spadać. Tylko szkoda tych straconych momentów ;/
co prawda to prawda, a czy ceny spadną:sad: nie liczyłbym na to.
Simson89
21-04-2012, 16:22
Nie wiem czy mogę to zrobić, ale zaryzykuję. Ja po odzyskaniu pieniędzy nabyłem sprzęt tu: http://www.redcoon.pl/B246623-Nikon-D3100-KIT-18-105-VR_Lustrzanki-dla-pocz%C4%85tkuj%C4%85cych Sklep godny polecenia.
basiabbb
23-04-2012, 14:13
Ja bym znowu chciała mojego nikona d7000:(:(:( Tylko ta cena..Teraz najtańszy zestaw z obiektywem 18-105 kosztuje prawie 5000 zł ( 4950 itd.). I tak trochę staniał bo kosztował ponad 5...Ale jak się kupiło aparat za 3700 zł na allegro to teraz przykro byłoby kupić to samo za 5000:(:(ehhhh..........
Nie wiem czy mogę to zrobić, ale zaryzykuję. Ja po odzyskaniu pieniędzy nabyłem sprzęt tu: http://www.redcoon.pl/B246623-Nikon-D3100-KIT-18-105-VR_Lustrzanki-dla-pocz%C4%85tkuj%C4%85cych Sklep godny polecenia.
redcoon dobry sklep, mam kolegę który regularnie robi tam zakupy i jest zadowolony, więc śmiało:-P, ja zakupiłem w internetowym sklepie eltkom d5100, pozdrawiam
ckbasket
27-04-2012, 15:30
Ja również otrzymałem już pieniądze :) Bardzo fajnie, że tak się to skończyło. D3100 zamieniłem na d5100, układ guzików bardziej pasował mi w d3100 ale odchylany ekranik się przydaje.
U mnie to samo Allegro wypłaciło pieniążki, niestety D7000 w ostatnim czasie bardzo podrożał, więc musiałem pozostać przy D5000
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.