Zobacz pełną wersję : Strategie Kosmiczne ;]
Witam.
Możecie polecić jakieś dobre strategi kosmiczne?? Najchętniej takie które dzieją się w kosmosie.
Mam na myśli. Homeworld, Master of Orion, Nexus, Hegemona.
A nie takie jak Starcraft, Earth 2160 itp.
Pozdraawiam
jackrabbit
23-06-2010, 19:38
byla chyba jakas wersja kosmiczna wersja Cywilizacji z tego co pamietam
a ze sie podlacze do tematu, jakas strategie morska moze ktos mi polecic? moze byc turowka :) i ogolnie jakies fajne strategie? z klimatem :)
byla chyba jakas wersja kosmiczna wersja Cywilizacji z tego co pamietam
a ze sie podlacze do tematu, jakas strategie morska moze ktos mi polecic? moze byc turowka :) i ogolnie jakies fajne strategie? z klimatem :)
Co do morskich to się nie wypowiadam bo nie moje klimaty.
Ale ogólnie to tak:
Armies of Exigo
Warcraft 2
StarCraft
Age of Empire 1 i 2
The Settlers 1-3
Empire At War
Witam.
Możecie polecić jakieś dobre strategi kosmiczne?? Najchętniej takie które dzieją się w kosmosie.
Mam na myśli. Homeworld, Master of Orion, Nexus, Hegemona.
A nie takie jak Starcraft, Earth 2160 itp.
Pozdraawiam
Sins Of A Solar Empire wraz z dodatkami i fanowskimi modami. Poza tym zostaja wymienione przez Ciebie starocie, bo posucha w tym gatunku straszna ;)
kronos28
23-06-2010, 21:35
Imperium Galactica 2 i 3 - masakrycznie rozbudowana gra, zabawa zasadniczo na wieeeeeeele godzin (osobiście prowadziłem roczną kampanię w drugiej częsci) - żadnej nigdy nie udało mi się skończyć :D.
Strategia wojenna, ekonomiczna, polityczna. Sojusze wojenne, polityczne, ekonomiczne. Każdą planetą skolonizowaną trza zarządzać, walczyć na niej (oprócz walk w kosmosie), rozbudowywać... A takich planet potrafi być w całej galaktyce sporo ;) - jest nad czym trzymać piecze. Są rózne imperia oprócz twojego, które rozbudowujesz.
Generalnie - masakrycznie wciągająca gra i na długie godziny.
Nie wiem czy to się zalicza ale jest EVE
EVE to chyba nie bardzo jest strategia?
Kiedyś mnie Ogame tak wciągnął, że w ogóle z domu nie wychodziłem ale na szczęście dawno mi już przeszło.
Space Empires IV lub ostatnia V , polecam .
master of orion to było to :)
ale tylko II, trzecia część to już nie to ;)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.