Zaloguj się

Zobacz pełną wersję : Strategie Kosmiczne ;]



neos86
23-06-2010, 19:36
Witam.
Możecie polecić jakieś dobre strategi kosmiczne?? Najchętniej takie które dzieją się w kosmosie.
Mam na myśli. Homeworld, Master of Orion, Nexus, Hegemona.
A nie takie jak Starcraft, Earth 2160 itp.
Pozdraawiam

jackrabbit
23-06-2010, 19:38
byla chyba jakas wersja kosmiczna wersja Cywilizacji z tego co pamietam


a ze sie podlacze do tematu, jakas strategie morska moze ktos mi polecic? moze byc turowka :) i ogolnie jakies fajne strategie? z klimatem :)

neos86
23-06-2010, 19:42
byla chyba jakas wersja kosmiczna wersja Cywilizacji z tego co pamietam


a ze sie podlacze do tematu, jakas strategie morska moze ktos mi polecic? moze byc turowka :) i ogolnie jakies fajne strategie? z klimatem :)


Co do morskich to się nie wypowiadam bo nie moje klimaty.
Ale ogólnie to tak:
Armies of Exigo
Warcraft 2
StarCraft
Age of Empire 1 i 2
The Settlers 1-3
Empire At War

costi
23-06-2010, 20:33
Witam.
Możecie polecić jakieś dobre strategi kosmiczne?? Najchętniej takie które dzieją się w kosmosie.
Mam na myśli. Homeworld, Master of Orion, Nexus, Hegemona.
A nie takie jak Starcraft, Earth 2160 itp.
Pozdraawiam

Sins Of A Solar Empire wraz z dodatkami i fanowskimi modami. Poza tym zostaja wymienione przez Ciebie starocie, bo posucha w tym gatunku straszna ;)

kronos28
23-06-2010, 21:35
Imperium Galactica 2 i 3 - masakrycznie rozbudowana gra, zabawa zasadniczo na wieeeeeeele godzin (osobiście prowadziłem roczną kampanię w drugiej częsci) - żadnej nigdy nie udało mi się skończyć :D.

Strategia wojenna, ekonomiczna, polityczna. Sojusze wojenne, polityczne, ekonomiczne. Każdą planetą skolonizowaną trza zarządzać, walczyć na niej (oprócz walk w kosmosie), rozbudowywać... A takich planet potrafi być w całej galaktyce sporo ;) - jest nad czym trzymać piecze. Są rózne imperia oprócz twojego, które rozbudowujesz.

Generalnie - masakrycznie wciągająca gra i na długie godziny.

Andre
23-06-2010, 21:59
Nie wiem czy to się zalicza ale jest EVE

costi
24-06-2010, 01:39
EVE to chyba nie bardzo jest strategia?

tomdoe
24-06-2010, 07:20
Kiedyś mnie Ogame tak wciągnął, że w ogóle z domu nie wychodziłem ale na szczęście dawno mi już przeszło.

Garnett
24-06-2010, 08:03
Space Empires IV lub ostatnia V , polecam .

piom
24-06-2010, 09:58
master of orion to było to :)

kisio
24-06-2010, 10:10
ale tylko II, trzecia część to już nie to ;)