Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
  1. #1

    Domyślnie Strategie Kosmiczne ;]

    Witam.
    Możecie polecić jakieś dobre strategi kosmiczne?? Najchętniej takie które dzieją się w kosmosie.
    Mam na myśli. Homeworld, Master of Orion, Nexus, Hegemona.
    A nie takie jak Starcraft, Earth 2160 itp.
    Pozdraawiam
    Nikon D300s + MB-D10 + Nikkor 50 + Nikkor 105 + Helios 44/2, Metz 48 + Bilora 1119

  2. #2

    Domyślnie

    byla chyba jakas wersja kosmiczna wersja Cywilizacji z tego co pamietam


    a ze sie podlacze do tematu, jakas strategie morska moze ktos mi polecic? moze byc turowka i ogolnie jakies fajne strategie? z klimatem

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jackrabbit Zobacz posta
    byla chyba jakas wersja kosmiczna wersja Cywilizacji z tego co pamietam


    a ze sie podlacze do tematu, jakas strategie morska moze ktos mi polecic? moze byc turowka i ogolnie jakies fajne strategie? z klimatem

    Co do morskich to się nie wypowiadam bo nie moje klimaty.
    Ale ogólnie to tak:
    Armies of Exigo
    Warcraft 2
    StarCraft
    Age of Empire 1 i 2
    The Settlers 1-3
    Empire At War
    Nikon D300s + MB-D10 + Nikkor 50 + Nikkor 105 + Helios 44/2, Metz 48 + Bilora 1119

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez neos86 Zobacz posta
    Witam.
    Możecie polecić jakieś dobre strategi kosmiczne?? Najchętniej takie które dzieją się w kosmosie.
    Mam na myśli. Homeworld, Master of Orion, Nexus, Hegemona.
    A nie takie jak Starcraft, Earth 2160 itp.
    Pozdraawiam
    Sins Of A Solar Empire wraz z dodatkami i fanowskimi modami. Poza tym zostaja wymienione przez Ciebie starocie, bo posucha w tym gatunku straszna
    D300 | S 10-20 | N 18-200 VR | N50/1.4 AI | T 17-50/2.8 | S 105macro | N 70-300VR | SB600

  5. #5

    Domyślnie

    Imperium Galactica 2 i 3 - masakrycznie rozbudowana gra, zabawa zasadniczo na wieeeeeeele godzin (osobiście prowadziłem roczną kampanię w drugiej częsci) - żadnej nigdy nie udało mi się skończyć .

    Strategia wojenna, ekonomiczna, polityczna. Sojusze wojenne, polityczne, ekonomiczne. Każdą planetą skolonizowaną trza zarządzać, walczyć na niej (oprócz walk w kosmosie), rozbudowywać... A takich planet potrafi być w całej galaktyce sporo - jest nad czym trzymać piecze. Są rózne imperia oprócz twojego, które rozbudowujesz.

    Generalnie - masakrycznie wciągająca gra i na długie godziny.
    |D7100|SB-800|T17-50/2.8|S70-200/2.8|SY8/3.5|nogi GoldPhoto|Manfrotto|SanDisk|
    Pozdrawiam Tomek Kić

  6. #6

    Domyślnie

    Nie wiem czy to się zalicza ale jest EVE

  7. #7

    Domyślnie

    EVE to chyba nie bardzo jest strategia?
    D300 | S 10-20 | N 18-200 VR | N50/1.4 AI | T 17-50/2.8 | S 105macro | N 70-300VR | SB600

  8. #8

    Domyślnie

    Kiedyś mnie Ogame tak wciągnął, że w ogóle z domu nie wychodziłem ale na szczęście dawno mi już przeszło.

  9. #9

    Domyślnie

    Space Empires IV lub ostatnia V , polecam .
    D70s + Grip + Nikkor 80-200/2,8 + Tamron 17-50/2,8 + Vivitar 100/3,5 Macro + Nikkor 50/1,8 + SB-800
    - Całośc skradziona 30/08/2008 w okolicach Płońska

  10. #10

    Domyślnie

    master of orion to było to
    sporo gratów

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •