Witam.
Możecie polecić jakieś dobre strategi kosmiczne?? Najchętniej takie które dzieją się w kosmosie.
Mam na myśli. Homeworld, Master of Orion, Nexus, Hegemona.
A nie takie jak Starcraft, Earth 2160 itp.
Pozdraawiam
Szukaj
Witam.
Możecie polecić jakieś dobre strategi kosmiczne?? Najchętniej takie które dzieją się w kosmosie.
Mam na myśli. Homeworld, Master of Orion, Nexus, Hegemona.
A nie takie jak Starcraft, Earth 2160 itp.
Pozdraawiam
Nikon D300s + MB-D10 + Nikkor 50 + Nikkor 105 + Helios 44/2, Metz 48 + Bilora 1119
byla chyba jakas wersja kosmiczna wersja Cywilizacji z tego co pamietam
a ze sie podlacze do tematu, jakas strategie morska moze ktos mi polecic? moze byc turowkai ogolnie jakies fajne strategie? z klimatem
![]()
Imperium Galactica 2 i 3 - masakrycznie rozbudowana gra, zabawa zasadniczo na wieeeeeeele godzin (osobiście prowadziłem roczną kampanię w drugiej częsci) - żadnej nigdy nie udało mi się skończyć.
Strategia wojenna, ekonomiczna, polityczna. Sojusze wojenne, polityczne, ekonomiczne. Każdą planetą skolonizowaną trza zarządzać, walczyć na niej (oprócz walk w kosmosie), rozbudowywać... A takich planet potrafi być w całej galaktyce sporo- jest nad czym trzymać piecze. Są rózne imperia oprócz twojego, które rozbudowujesz.
Generalnie - masakrycznie wciągająca gra i na długie godziny.
|D7100|SB-800|T17-50/2.8|S70-200/2.8|SY8/3.5|nogi GoldPhoto|Manfrotto|SanDisk|
Pozdrawiam Tomek Kić
EVE to chyba nie bardzo jest strategia?
D300 | S 10-20 | N 18-200 VR | N50/1.4 AI | T 17-50/2.8 | S 105macro | N 70-300VR | SB600
Kiedyś mnie Ogame tak wciągnął, że w ogóle z domu nie wychodziłem ale na szczęście dawno mi już przeszło.
Space Empires IV lub ostatnia V , polecam .
D70s + Grip + Nikkor 80-200/2,8 + Tamron 17-50/2,8 + Vivitar 100/3,5 Macro + Nikkor 50/1,8 + SB-800
- Całośc skradziona 30/08/2008 w okolicach Płońska
master of orion to było to![]()
sporo gratów
Skontaktuj się z nami