PDA

Zobacz pełną wersję : Obudowa D300



witold68
24-05-2009, 17:34
Mam takie, dla mnie ważne pytanie...
Czy ktoś może wie, jak zdjąć tylną obudowę, a właściwie tylną sciankę D300 na której jest szybka lcd...?

Wojteksw
24-05-2009, 18:13
Przeszukaj forum, był podawany link do instrukcji serwisowej.

witold68
24-05-2009, 18:50
ok, dzięki sprawdzę...

witold68
24-05-2009, 19:23
d...a, nic nie ma na ten temat.....

triandafilos
24-05-2009, 20:35
Nikon D300 repair manual: http://www.elektroda.pl/rtvforum/viewtopic.php?p=6153335#6153335

witold68
25-05-2009, 00:21
dzięki serdeczne...pozdrawiam