Mam takie, dla mnie ważne pytanie...
Czy ktoś może wie, jak zdjąć tylną obudowę, a właściwie tylną sciankę D300 na której jest szybka lcd...?
Szukaj
Mam takie, dla mnie ważne pytanie...
Czy ktoś może wie, jak zdjąć tylną obudowę, a właściwie tylną sciankę D300 na której jest szybka lcd...?
Przeszukaj forum, był podawany link do instrukcji serwisowej.
Wojtek: Trochę sprzętu jest, ale mało czasu.
Nikon D300 repair manual: http://www.elektroda.pl/rtvforum/vie...153335#6153335
Skontaktuj się z nami