Zobacz pełną wersję : Obudowa D300
witold68
24-05-2009, 17:34
Mam takie, dla mnie ważne pytanie...
Czy ktoś może wie, jak zdjąć tylną obudowę, a właściwie tylną sciankę D300 na której jest szybka lcd...?
Wojteksw
24-05-2009, 18:13
Przeszukaj forum, był podawany link do instrukcji serwisowej.
witold68
24-05-2009, 18:50
ok, dzięki sprawdzę...
witold68
24-05-2009, 19:23
d...a, nic nie ma na ten temat.....
triandafilos
24-05-2009, 20:35
Nikon D300 repair manual: http://www.elektroda.pl/rtvforum/viewtopic.php?p=6153335#6153335
witold68
25-05-2009, 00:21
dzięki serdeczne...pozdrawiam
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.