- D70 potrafi zaskoczyc (pozytywnie rzecz jasna) ;-) (9 odpowiedzi)
- czas dłuższy niż 30" (5 odpowiedzi)
- D70s (14 odpowiedzi)
- Nikon i intuicyjność obsługi (12 odpowiedzi)
- D70 - dylematy i rozterki. (30 odpowiedzi)
- klasyka co wybrac... (24 odpowiedzi)
- miniaturki RAW (2 odpowiedzi)
- Tęcza na zdjęciach z polarem (11 odpowiedzi)
- D70-podgląd głębi ostrości... (20 odpowiedzi)
- puszka czy obiektyw? (10 odpowiedzi)
- Czyszczenie matrycy. (2 odpowiedzi)
- [RAW + Basic...] co za dziwo ? (6 odpowiedzi)
- D70 - niski kontrast zdjęć (23 odpowiedzi)
- Czulosc D70... test? (16 odpowiedzi)
- D70 ERR POMOCY ! (21 odpowiedzi)
- Ostrzenie przy mniejszym swietle. (7 odpowiedzi)
- Matrix na śniegu (18 odpowiedzi)
- Możliwości rozdzielcze matrycy (9 odpowiedzi)
- Używany D70 jak sprawdzić ? (9 odpowiedzi)
- D70 do zdjęć makro (21 odpowiedzi)
- szumy D70 zależą od... (3 odpowiedzi)
- P - tryb automatyki programowej (15 odpowiedzi)
- Matryca w D70 - skala twardości Mohsa (17 odpowiedzi)
- D70 - artefakty..? (34 odpowiedzi)
- Odbitki a szumy przy wysokich ISO (2 odpowiedzi)
- ...i jeszcze 1/15 sekundy... (6 odpowiedzi)
- licznik zdjęć w exifie..gdzie ?? (33 odpowiedzi)
- I znowu balans bieli w D70... (14 odpowiedzi)
- Co z tą szybkostrzelnością??? (12 odpowiedzi)
- D70 - komunikat "for" w najmniej spodziewanym mome (42 odpowiedzi)
- Wywiad z Goto Satoru..Nikon INC (44 odpowiedzi)
- Co jest wadą w Nikonie? (25 odpowiedzi)
- Przycisk AE-L/AF-L (17 odpowiedzi)
- Tryby Manual D70 (28 odpowiedzi)
- Zdjęcia seryjne D70 (15 odpowiedzi)
- D70 czy 20D?? (41 odpowiedzi)
- Balans bieli w D70 (67 odpowiedzi)
- Nikon kontratakuje (17 odpowiedzi)
- Wyświetlacz D70 i jego zabezpieczenie (32 odpowiedzi)
- Spot w D70 - 5%? (22 odpowiedzi)
- TRwałość D70 (16 odpowiedzi)
- Problem z AF D70 :( (5 odpowiedzi)
- neverending story - back focus (5 odpowiedzi)
- Jak rozładować baterie w D70 ? (8 odpowiedzi)
- Nikon D70 a focenie na mrozie (20 odpowiedzi)
- Powiększenia z D70 (4 odpowiedzi)
- d70 vs 300D jakosc zdjeć?? (46 odpowiedzi)
- czas B w nikon D70 (16 odpowiedzi)
- Szumy matrycy D70 (6 odpowiedzi)
- problem ze wskazaniami drabinki (22 odpowiedzi)
- czujnik w d70 (10 odpowiedzi)
- Lampka wspomagania autofocusa - kto uzywa ?? (27 odpowiedzi)
- Pomiar matrycowy vs spot (70 odpowiedzi)
- D70 po miesiacu uzytkowania (30 odpowiedzi)
- Czy warto w D70 stosować tryby Vivid itp ? (9 odpowiedzi)
- Dziwna rzecz... (16 odpowiedzi)
- D70 w trybie Auto i P mam niedoświetlenie 0,7-1,0 EV (260 odpowiedzi)
- Sprawa AF w cyfrach (w porównaniu z analogami) (11 odpowiedzi)
- D70 - luz na bagnecie (5 odpowiedzi)
- Kopiowanie rownowagi bieli z fotografii (6 odpowiedzi)
- problem z transmisja danych z D70 do komputera (9 odpowiedzi)
- (glupie pytanie)AF area illumination (13 odpowiedzi)
- BF/FF i wskaźnik ostrego obrazu w wizjerze? (23 odpowiedzi)
- D70 w trybie PC (8 odpowiedzi)
- Wizjer optyczny Nikona D70 i korekcja dioptryczna (31 odpowiedzi)
- Problemy z migawką? (7 odpowiedzi)
- D2h czy D70 (26 odpowiedzi)
- UDALO SIE! wyczyscilem matryce! (27 odpowiedzi)
- Hot Pixel D70 :( (18 odpowiedzi)
- Wyzwalanie czasowe na stałe - jak? (6 odpowiedzi)
- Co mnie podkusiło (back focus) (9 odpowiedzi)
- kadrowanie na lcd po raz pierwszy.... (18 odpowiedzi)
- Nikon do sportu (16 odpowiedzi)
- Raw a Tif (1 odpowiedzi)
- D70 - front focus zależny od ogniskowej (6 odpowiedzi)
- Działanie sprzętu na mrozie i wnoszenie do pomieszczeń (13 odpowiedzi)
- Rozmiar zdjęcia i kompresja a jakość w D70 (5 odpowiedzi)
- Ile wam trzyma aku w d70 ? (26 odpowiedzi)
- troche niezdjeciowo - D70 a mroz (41 odpowiedzi)
- Nagroda dla D70 (3 odpowiedzi)
- Problem z D70 (12 odpowiedzi)
- Redukcja szumów (7 odpowiedzi)
- D70 - balans bieli (4 odpowiedzi)
- Pole AF? (3 odpowiedzi)
- Back focus (1 odpowiedzi)
- Lampka wspomagająca AF (5 odpowiedzi)
- czyszcenie matrycy (14 odpowiedzi)
- D70 (1 odpowiedzi)
- bulbulbul czyli wodoodpornosc D70 (1 odpowiedzi)
- d70 (5 odpowiedzi)
- guzik wysunięcia lampy / ustaw. siły błysku i lampa zewn. (3 odpowiedzi)
- Lampka wspomagania AF (1 odpowiedzi)
- pomiar center weighted raz jeszcze (9 odpowiedzi)
- d70 - odczyt ISO z EXIFu (11 odpowiedzi)
- pomiar Center Weighted Average.... (12 odpowiedzi)
- Gwarancja na D70 (7 odpowiedzi)
- kombinowana migawka mechaniczna i elektroniczna CCD (1 odpowiedzi)
- D70, ISO i szumy (5 odpowiedzi)
- POMOCY! D70 vs. D100 (28 odpowiedzi)
- numer seryjny D70 (4 odpowiedzi)
- Trwałość D70 (48 odpowiedzi)
- czyszczenie matrycy ;) (24 odpowiedzi)
- kocham forum dpreview.com (9 odpowiedzi)
- Ken Rockwell zostaje przy D70.... (4 odpowiedzi)
- Co siedzi w środku D70 ? (2 odpowiedzi)
- Ustawienie Bieli w D70 (6 odpowiedzi)
- Backfocus (62 odpowiedzi)
- Hybrydy vs DSLR... (115 odpowiedzi)
- D70 i szybka akcja (4 odpowiedzi)
- nikon d70 (18 odpowiedzi)
- Nikon D70 - zapytanie początkującego użytkownika (8 odpowiedzi)
- ustawienie BSS (7 odpowiedzi)
- D70 a wspolpraca z akcesoriami analogowymi. (1 odpowiedzi)
- D70-pomiar światła (moje boje) (9 odpowiedzi)
- D70 i fotografia w podczerwieni (44 odpowiedzi)
- D70 - krotkie czasy - problem z migawka (22 odpowiedzi)
- 1/8000 (24 odpowiedzi)
- podgląd głębi ostrości (13 odpowiedzi)
- Ida zmiany w stajni Nikona! (12 odpowiedzi)
- minimalny czas synchronizacji lampy (5 odpowiedzi)
- Czasy migawki przy współpracy z lampą. (24 odpowiedzi)
- żywotność migawki (5 odpowiedzi)
- Martwe piksele monitorka LCD (17 odpowiedzi)
- drzwiczki od CF... (26 odpowiedzi)
- Co Wam się podoba w naszym D70? (40 odpowiedzi)
- Co Was wkurza w naszym D70 (188 odpowiedzi)
- zdjecia seryjne....jak szybko? (26 odpowiedzi)
- CS 18 AF Area illm (14 odpowiedzi)
- d70 a baterie CR2 (6 odpowiedzi)
- Najdroższe dmuchanie w moim życiu (41 odpowiedzi)
- ubezpieczenie aparatu (13 odpowiedzi)
- Formatowanie w D70... - miał ktoś coś takiego ? (8 odpowiedzi)
- pomiar matrycowy vs. skoncentrowany (6 odpowiedzi)
- kolorowe syfity, kolorowe ściany (4 odpowiedzi)
- Problem wspolpracy D70 i SB 80 DX (4 odpowiedzi)
- Test D70 na www.kenrockwell.com (42 odpowiedzi)
- Problem z ciągłym nastawianiem ostrości (7 odpowiedzi)
- D70 i wbudowana lampa (11 odpowiedzi)
- Wyczytane na prfc - focus trap (4 odpowiedzi)
- D70 i informacja o ISO w JPEGu. (12 odpowiedzi)
- Zdjęcia pionowe (2 odpowiedzi)
- Jeszcze pare upierdliwych pytan apropo D70 i SB-800 :-) (5 odpowiedzi)
- Krzywo wklejone matryce (112 odpowiedzi)
- Trudne pytania o D70 :-) (2 odpowiedzi)
- D70 i zasilanie (1 odpowiedzi)
- wbudowana lampa D70 (4 odpowiedzi)
- Przygoda z MORĄ (9 odpowiedzi)
- przeniesione: sprzet MACRO i D70 (1 odpowiedzi)
- Aberacja chromatyczna (8 odpowiedzi)
- Mydełko - jak obiecałem :) (47 odpowiedzi)
- D70 i współpraca z SB-80DX (1 odpowiedzi)
- D 70 + niededykowane lampy (14 odpowiedzi)
- single area vs. dynamic area (15 odpowiedzi)
- Nokia Symbian + D70 (28 odpowiedzi)
- Instrukcje nie tylko do aparatów (18 odpowiedzi)
- D70 i dresy (225 odpowiedzi)
- Zmylka na LCD - kolory (7 odpowiedzi)
- Czyszczenie obiektywu, lustra, matowki i matrycy CCD. (3 odpowiedzi)
- Przybłęda na matówce (16 odpowiedzi)
- Auto Focus W D70 (5 odpowiedzi)
- Preset balansu bieli - jak? (7 odpowiedzi)
- EXIF - autor (3 odpowiedzi)
- USB 2.0 czy 1.1? (5 odpowiedzi)
- D70 i formatowanie karty (2 odpowiedzi)
- Niedociągnięcia w naświetlaniu wg. "FOTO" (37 odpowiedzi)
- D 70 jest super (33 odpowiedzi)