Close

Strona 2904 z 3863 PierwszyPierwszy ... 19042404280428542894290229032904290529062914295430043404 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 29 031 do 29 040 z 38623
  1. #29031

    Domyślnie

    "Ebajki" w górach sławą owiane Oczywiście z przymrużeniem oka. Zerknijcie w ten filmik

  2. #29032

    Domyślnie

    Kulturalny gostek - "przepraszam, dziękuję"...
    Ciekaw jestem, czy to dzisiaj standard na szlaku?

  3. #29033

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ligo Zobacz posta
    Kulturalny gostek - "przepraszam, dziękuję"...
    Ciekaw jestem, czy to dzisiaj standard na szlaku?
    W moim wydaniu, tak. Zawsze dziękuję za ustąpienie drogi i staram się pozdrawiać też i pieszych na szlakach.
    No może nie w Czechach bo tam jest za dużo ludzi i oni się rzadko pozdrawiają.

    Przy okazji, ogłoszenie parafialne.
    Jeżeli wszystko pójdzie dobrze, to tydzień pomiędzy 5-10 września będę nocował na Polanie Jakuszyckiej.
    Jak ktoś będzie miał ochotę na MTB w Izerach w tym czasie, to wpadajcie. Wiem, że to w tygodniu, ale po ostatnim wypadzie tak mnie urzekły te góry, że postanowiłem je zjeździć do imentu. Oczywiście PL/CZ.
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

  4. #29034

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zdyboo Zobacz posta
    W moim wydaniu, tak. Zawsze dziękuję za ustąpienie drogi i staram się pozdrawiać też i pieszych na szlakach.
    Fajnie, bo właśnie tego mi brakuje, kiedy bywam w kraju. Takiej zwykłej bezinteresownej życzliwości na co dzień, która przecież nic nie kosztuje. Nie tylko na szlakach, ale i na chodniku koło sklepu. Lekki uśmiech, skinięcie głową gdy wzrok spotka się z całkiem nieznajomą osobą, u mnie krótkie "Hi" i już świat staje się piękniejszy.

  5. #29035

    Domyślnie

    Popieram życzliwość i używanie słów, które niektórym ubyły z ich słownika. Też zawsze dziękuję, pozdrawiam. Zawsze też, jak jakiś kierowca się zatrzyma i przepuści mnie na przejściu rowerowym czy skrzyżowaniu to dziękuję podnosząc rękę luk skinieniem głowy. Odwracając sytuację, kiedy ja jestem kierowcą i kogoś przepuszczam, to jak ktoś zachowa się podobnie to jest mi po prostu miło

    Cytat Zamieszczone przez zdyboo Zobacz posta

    ...
    Przy okazji, ogłoszenie parafialne.
    Jeżeli wszystko pójdzie dobrze, to tydzień pomiędzy 5-10 września będę nocował na Polanie Jakuszyckiej.
    Jak ktoś będzie miał ochotę na MTB w Izerach w tym czasie, to wpadajcie. Wiem, że to w tygodniu, ale po ostatnim wypadzie tak mnie urzekły te góry, że postanowiłem je zjeździć do imentu. Oczywiście PL/CZ.
    Tomek, dzięki za zaproszenie Chętnie bym wpadł chociaż na jeden dzień. Ale w robocie pewnie nie dadzą mi wolnego. Ten rok pod tym względem jest trudny, ale będę wiercił im dziurę chociaż na piątek 09.09
    Ostatnio edytowane przez siemalysy ; 08-07-2022 o 22:18

  6. #29036

    Domyślnie

    Siema

    Na pewno używa ktoś z Szanownych kolegów kasku z technologią MIPS. A jak nie używa, a ma coś do dodania, to bardzo proszę o opinię i komentarz

    Powiedzcie, warto dopłacać?

    Udanej soboty

  7. #29037

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez siemalysy Zobacz posta
    Siema

    Na pewno używa ktoś z Szanownych kolegów kasku z technologią MIPS. A jak nie używa, a ma coś do dodania, to bardzo proszę o opinię i komentarz

    Powiedzcie, warto dopłacać?

    Udanej soboty
    Kaski temat rzeka. W motosporcie mips jest niezbedny do homologacji w niektorych krajach np USA. Ale za to waga rośnie, nawet około 300 gram. Na rower mam kask z mipsem od Bella. Kupiony w Decathlonie na promce za 299 pln. Dwa razy fajniejszy i wygodniejszy niż daleko nie szukajac Rudy za 500. Wazniejsza jest mz ochrona potylicy, ale jak sie ma dwa w jednym jest to spoko opcja.
    Natomiast niezaprzeczalne jest zabezpieczenie glowy przed wstrzasem mozgu, ktore mips daje. Dla mnie must have jesli juz uzywa sie kasku.

  8. #29038

    Domyślnie

    Ja mam trzy kaski, wszystkie bez MIPS lub podobnych systemów. Może przy jakiejś wymianie się skuszę na taki system, ale niekoniecznie.
    Kask rowerowy to ulamek milimetra plastiku i do półtora centymetra styropianu. To nie jest jakaś szczególnie mocna ochrona. Jak pykniesz bańką przy 50+ to, żaden MIPS cudów nie zdziała.
    MIPS powiększa kask i lubi szarpać za włosy, choć to ostatnie niekoniecznie może Cię Michale dotyczyć, podobnie jak i mnie.
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

  9. #29039

    Domyślnie

    Nie powinno to mieć znaczenia, w dobrym kasku pracuje cała wewnętrzna skorupa oddzielnie od zewnętrznej. Wygląd wkładek to praktycznie to samo co w normalnym. Żeby wkładka pracowała trzeba dość dużej siły.

  10. #29040

    Domyślnie

    Padł mi ostatecznie pulsometr lub sam pasek od pulsometru Garmina. Dziś przez cały dzień odbiornik nie widział pulsometru. Łudziłem się, że może bakteria się wyczerpała, choć o tym powinien być komunikat na ekranie odbiornika. Jednak się okazało, że to nie wyczerpana bateria.

    Pytanie zatem, używacie z Garminem tylko oryginalnych pasków pulsometru czy jakieś zamienniki? Jeżeli zamienniki, to jakie?
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

Strona 2904 z 3863 PierwszyPierwszy ... 19042404280428542894290229032904290529062914295430043404 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •