piekna ta zieleń![]()
Szukaj
piekna ta zieleń![]()
Poznałbym Twoją rękę po tych kadrach.
Świetny motyw
niezłe!!
Piotrze dobre ! W sumie to podziw należy się za to, że stojąc z aparatem w ręku po raz setny w tym samym miejscu udało Ci się stworzyć coś innego.
Do tego kadr bardzo pozytywny w odbiorze. Dobrze oprawiony poprzez Twój PP. Jestem na TAK.
pzdr, P.
wracasz do wysokiej formy
Podoba się i to bardzo! Klimat, kolory, światło jak na fotografiach Roztocza u Marka Piotrowskiego.Trafiłeś o "złotą godzinę".
Skontaktuj się z nami