Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Waterskapes

  1. #1

  2. #2

  3. #3
    Piotr_ek
    Gość

    Domyślnie

    Jedynka całkiem fajna. Podoba mi się ten zafarb.

    Dwójka słabiej a może nie tyle co słabiej co niedokładny PP. Po pierwsze to za bardzo wyostrzyłeś. Po drugie zachodzące słonko wygląda lekko nienaturalnie. Kadrowo jest dobrze lecz dodałbym tej fotografii trochę estetyki poprzez wyeliminowanie zbędnych elementów typu np. wystające gałęzie przy krawędziach kadru. No i w w przypadku dwójki śmiem twierdzić, że jest za ciasno.

    pzdr, P.

  4. #4

    Domyślnie

    Jedynka bardzo mi się podoba, ciekawa kolorystyka.
    Osobiście wywaliłbym te poruszone postacie, wtedy fotografia by się jakoś tak wyciszyła Ale to ja
    Pozdrawiam Marcin
    Galeria

  5. #5

    Domyślnie

    a ja upieram sie za 2)) jakos nie podnieca mnie ta zieleń
    Wystarczy D80 i troche szklarni i jeszcze jakas żarówka

  6. #6

    Domyślnie

    2 całkiem fajna podoba mi się - warto dopracować szczegóły takie jak gałązka w lewym górnym, sprawia wrażenie jakby horyzont leciał w lewo, no i ta ptica w środku jak już ją zobaczyłem to ją widzę - za małe żeby coś dać tej fotografii za duże i w środku żeby nie było widać, na 1 podoba mi się tylko kolorystyka, kadr jakoś mi nie podchodzi.

  7. #7

    Domyślnie

    Jak dla mnie 2ka. I kolor i kompozycja mi pasują, nawet mimo tej wystającej z lewej strony gałązki i trawki z prawej.

  8. #8

    Domyślnie

    tez jestem za nr jeden - ten kadr powoduje iz ma sie wrazenie uporzadkowania w tym zdjeciu - rytmu, kolor mi nie przeszkadza z tym zafarbem jest ciekawie

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •