Zmień program...każde takie ,a nie co któreś...
Śliczne...![]()
Szukaj
Zmień program...każde takie ,a nie co któreś...
Śliczne...![]()
Pozdrawiam
Andrzej.
Za takie zdjęcia wchodzę sobie czasem na twoją stronkę.
Jest pięknie.
Extra, podoba sie bardzo.
Klasyczne, uporządkowane, ma to COŚ Jak najbardziej za.
Czarny Rycerz zawsze zwycięża !
Skontaktuj się z nami