Szukaj
w perzeciwienstwie do ostatniego tutaj jest bardzo uporzadkowany rytm - dopełnieniem sa bardzo ładne ciepłe kolorki co skałada sie na sielski obrazek i dobre zdjecie![]()
Kadr i świtełko robią świetny klimat tej fotografibardzo mnie
się to podoba![]()
Pozdro. Wojtek
świetne, boczne słoneczko zrobiło swoje
Kolega stanął gdzie trzeba i cyk...fotka gotowa - Brawo
Tu jest trochę lepiejI bardziej mi leży ten obrazek
Pozdrawiam Jarosław Stryjewski. blog
No ładnie ,kuda ptice
Wydaje mi się że pole na pierwszym planie leci w prawo ,ale jeżeli taki był Twój zamysł to przepraszam
Pozdr.M
Piotrze widzę, że postarałeś się o bardzo dobrą produkcję.
Zastanawia mnie tylko sens istnienia przepału nieba po prawej stronie...
Ale ogólnie bardzo nice...
pzdr, P.
Piękne światełko i obraz ładnie w kadr ubranypodoba się
![]()
Skontaktuj się z nami