Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: Przed wieczorem

  1. #1

  2. #2

    Domyślnie

    Oj bardzo ładne!! Bardzo fajne światełko i przyjemny kadr

  3. #3

    Domyślnie

    w perzeciwienstwie do ostatniego tutaj jest bardzo uporzadkowany rytm - dopełnieniem sa bardzo ładne ciepłe kolorki co skałada sie na sielski obrazek i dobre zdjecie

  4. #4
    kulten
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez harb Zobacz posta
    w perzeciwienstwie do ostatniego tutaj jest bardzo uporzadkowany rytm - dopełnieniem sa bardzo ładne ciepłe kolorki co skałada sie na sielski obrazek i dobre zdjecie
    Podpisuję się .

  5. #5

    Domyślnie

    Kadr i świtełko robią świetny klimat tej fotografi bardzo mnie
    się to podoba
    Pozdro. Wojtek

  6. #6

    Domyślnie

    świetne, boczne słoneczko zrobiło swoje
    Kolega stanął gdzie trzeba i cyk...fotka gotowa - Brawo

  7. #7

    Domyślnie

    Tu jest trochę lepiej I bardziej mi leży ten obrazek

    Pozdrawiam Jarosław Stryjewski. blog

  8. #8

    Domyślnie

    No ładnie ,kuda ptice
    Wydaje mi się że pole na pierwszym planie leci w prawo ,ale jeżeli taki był Twój zamysł to przepraszam
    Pozdr.M

  9. #9
    Piotr_ek
    Gość

    Domyślnie

    Piotrze widzę, że postarałeś się o bardzo dobrą produkcję.

    Zastanawia mnie tylko sens istnienia przepału nieba po prawej stronie...

    Ale ogólnie bardzo nice...

    pzdr, P.

  10. #10

    Domyślnie

    Piękne światełko i obraz ładnie w kadr ubrany podoba się

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •