Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie turystyczne makro

    Słyszałem że orać mają ten wątek więc dokładam turystyczne makro

    1.


    2.


    3.


  2. #2

    Domyślnie

    Enno.. muche to mogłes sobie darować, konik zabwny ale te syfki na matrycy..

    Ale oko pamiętam - było świetne

    Przepraszam. Chciałem tak pojechac prowokacyjnie, że niby coś się tu dzieje

    .
    . . . - - - . . .

    Bla, bla, bla

  3. #3

    Domyślnie

    ale to mucha węgierska a syfki jak zwykle... lenistwo

  4. #4

    Domyślnie

    no to lenistwo pogarsza odbiór Twoich fot...

    pozdr. arachiusz
    arachiusz.pl

  5. #5

    Domyślnie

    Qń z dwójki wygląda jakby się smukłej flaszki (ewentualnie bejsbola) ucapił. Wygląda w każdym razie ciekawie.
    No a "Kobita z rzęsami" (czy jakoś tak ) - fakt, niezapomniana...
    (...\/...)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •