Szukaj
Enno.. muche to mogłes sobie darować, konik zabwny ale te syfki na matrycy..
Ale oko pamiętam - było świetne
Przepraszam. Chciałem tak pojechac prowokacyjnie, że niby coś się tu dzieje
.
. . . - - - . . .
Bla, bla, bla
ale to mucha węgierska a syfki jak zwykle... lenistwo![]()
no to lenistwo pogarsza odbiór Twoich fot...
Qń z dwójki wygląda jakby się smukłej flaszki (ewentualnie bejsbola) ucapił.Wygląda w każdym razie ciekawie.
No a "Kobita z rzęsami" (czy jakoś tak) - fakt, niezapomniana...
(...\/...)
Skontaktuj się z nami