ten pilot ma tylko taka obudowe zeby go bylo wygodniej trzymac
w srodku - jest wielkosci pudelka zapalek
zreszta na necie jest opis jak zrobic sobie pilota na atmelu mniejszego niz pudelko zapalek :P
po co przeplacac 10x tyle za cos co jest tylko bajerem ?
za chwile dojdziemy do absurdu ze jak ktos chce miec wezyk spustowy z blokada ekspozycji to bylo kupowac d200 a nie wyrob aparatopodobny dla biedakow
za 50 zl to wole sobie kupic statyw studyjny 250cm albo chocby zarowke blyskowa - zdecydowanie lepiej zainwestowane pieniadze :P
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami