Madburn ma tego pilota, kupionego z rok temu na allegro za 60,-zł. Dzaiłał dobrze
całą jedną sesję zdjęciową
Szukaj
Madburn ma tego pilota, kupionego z rok temu na allegro za 60,-zł. Dzaiłał dobrze
całą jedną sesję zdjęciową
madburn i co - masz pilota? Napisz jak to to się sprawuje, bo mnie aż palce na myszce świerzbią do zakupu, ale nie lubię kolekcjonować śmieci :P
Dużo sprzętu, mało czasu
odebralem paczke - dzialaja
kod 010201
instrukcja http://www.p4c.philips.com/files/s/s...20%20manual%22
jesli skierowac pilota w obiektyw (czyli stojac przed aparatem ) to cos nie bardzo jest - jesli skierowac w sciane za siebie - dziala zawsze - to zdajsie problem ze stozkiem promieniowania diody IR - zapytam jakiegos speca od RTV
w kazdym razie - pilot dziala - bezproblemu
zamówiłem :]
TOTALNY AMATOR with...
Nikon D50 + Nikkor 18-55/3.5-5.6 + Nikkor 50/1.8 + Tamron 70-300/4-5.6 + Nikon SB-20
www.tordek.ovh.org <== PhotoBlog
Jak najbardziej potwierdzam.
Wspomniany pilot philipsa z kodem podanym przez madburna działa bez zarzutu. Fakt bezpośrednie skierowanie w diodę nie zawsze działa. Może być mały problem w terenie gdzie nie ma ścian do odbicia.
Niby 4,90 a jak cieszy![]()
Jak na razie nowicjusz............... ale z zapałem.......... o tak ..
prawdopodobnie dioda ma zly stozek skupienia - zly dla nikona - pewnie dla TV czy innego szajsu jest super
dzisiaj jak wroce do domu przylutuje inna diode IR - powinno byc lepiej![]()
i jak rezultaty? Bo też już zamówiłem i w razie czego chciałbym wiedzieć jak dalej zadziałaćZamieszczone przez madburn
Dużo sprzętu, mało czasu
dzis cos zrobie - nie mialem czasu - zaliczylem pad komputera (mobo) i dopiero w niedziele udalo mi sie zdobyc czesci zamienne
dzis cos zrobie bo nawet wygrzebalem baterie w szyfladzie coby z pilota TV nie podkradac
dam znac - tak czy siak - rozwiazanie nikona jest do dupy - liczylem na cos w rodzaju wezyka spustowego - tak jak w canonie - czyli jeden guzik do AF (guzik wcisniety do polowy) a drugi wyzowlenie migawki - nikon robi wszystko jednym guzikiem - robiac np fotke za fotka to nie zmieni ostrosci nawet jesli weszlo sie w kadr !
zeby bylo ok to trzeba skadrowac na MF i potem z pilota cykac
zdajsie ze wykombinuje wspornik na gwint statywu przytrzymujacy wezyk spustowy nad guzikiem :P
w ktoryms watku bylo co musi kupic user nikona - faktycznie pilot moze byc na baaardzo dalekim miejscu na liscie "must-have" - zastosowalnosc tego bajeru jest dosyc waska - za to 5zeta za pilot z TV jest calkowicie akceptowalne - a nie 100 jak oryginal czy nawet 50zl za podrobe z chinskiego tandetnego plastiku - jak widac nikon moglby odzalowac 5zl na pilot dodawany w komplecie :/
Opłaca się wam oszczędzić kilka zł i taskac ze sobą taka cegłę?
ML-L3 zajmuje sporo mniej miejsca niz pudełko zapałek. jeśli ktoś foci tylko w studio czy domu to OK ale w plenerze?
N D70S,N D 90 ,Nikkor 18-70+ Sigma 10-20+Nikkor AF-S 300 F4D IF-ED + SB 800+ Nikkor 70-300 VR + sigma 150-500 +TC x2+ Tamron SP AF90mm F/2.8 Macro, M 055XPROB z MIDI 488RC4
A od czego jest torba? Bo nie wyobrażam sobie, żeby pilota nosić w kieszeni a aprat na szyji - wtedy żaden z niego użytek. Statyw waży dużo więcej, a różnice w masach statywów ...![]()
A różnica tych paru gramów jest niezauważalna!
Dużo sprzętu, mało czasu
Skontaktuj się z nami