Niestety nie mam innego kadru z tym robakiem ;/
Wstawiam następne.
C2
Szukaj
Niestety nie mam innego kadru z tym robakiem ;/
Wstawiam następne.
C2
Pozdrawiam, Rafał...
Jestem na tak![]()
tutaj c4 Jest "Górą" na c3 brakuje mi ostrości na oczach
Przydała by się większa GO. Ale to max co moge wycisnąć z S6500 ;/
Pozdrawiam, Rafał...
D2 mi sie podoba![]()
Pozdrawiam, Piotrek
www.theonepic.com
D800 | D300 | N17-55 | N24-120VR | N70-200VR | N35 | N50 | N85 | SB900 | pozostała graciarnia
Piotrze dziękuje za odwiedzinki i komentarz.
Czekam na następne![]()
Pozdrawiam, Rafał...
z czlej serii najbardziej podchodzi mi E3, na 1 przepalenie aż boli a 2 sprawia wrażenie nie ostrej i jakiś dziwny układ ma.
Pozdrawiam, Piotrek
www.theonepic.com
D800 | D300 | N17-55 | N24-120VR | N70-200VR | N35 | N50 | N85 | SB900 | pozostała graciarnia
Skontaktuj się z nami