Close

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 42

Wątek: Wiosna...

  1. #21

    Domyślnie

    Niestety nie mam innego kadru z tym robakiem ;/
    Wstawiam następne.

    C2
    Pozdrawiam, Rafał...

  2. #22

    Domyślnie

    Jestem na tak
    Sabinki dwie, Nikony dwa ,nikkory dwa ,tamrony dwa i ryba

    WWW-makro widoki itd [/COLOR]

  3. #23

    Domyślnie

    Lordzie dziękuje za odwiedziny. E..tam się będę cackał wstawię resztę teraz

    C3

    C4

    Zapraszam do komentowania.
    Pozdrawiam, Rafał...

  4. #24

    Domyślnie

    tutaj c4 Jest "Górą" na c3 brakuje mi ostrości na oczach
    Sabinki dwie, Nikony dwa ,nikkory dwa ,tamrony dwa i ryba

    WWW-makro widoki itd [/COLOR]

  5. #25

    Domyślnie

    Przydała by się większa GO. Ale to max co moge wycisnąć z S6500 ;/
    Pozdrawiam, Rafał...

  6. #26

    Domyślnie Aktualizacja [22.05]

    Dorzucam następne.

    Zapraszam do komentowania.


    D1

    D2
    Pozdrawiam, Rafał...

  7. #27

    Domyślnie

    D2 mi sie podoba
    Pozdrawiam, Piotrek
    www.theonepic.com
    D800 | D300 | N17-55 | N24-120VR | N70-200VR | N35 | N50 | N85 | SB900 | pozostała graciarnia

  8. #28

    Domyślnie

    Piotrze dziękuje za odwiedzinki i komentarz.
    Czekam na następne
    Pozdrawiam, Rafał...

  9. #29

    Domyślnie

    Noowe:

    Wstawiam nowe zdjęcia.

    E1
    Kapelusz specjalnie przepalony.

    E2

    E3

    Zapraszam do komentowania.
    Pozdrawiam, Rafał...

  10. #30

    Domyślnie

    z czlej serii najbardziej podchodzi mi E3, na 1 przepalenie aż boli a 2 sprawia wrażenie nie ostrej i jakiś dziwny układ ma.
    Pozdrawiam, Piotrek
    www.theonepic.com
    D800 | D300 | N17-55 | N24-120VR | N70-200VR | N35 | N50 | N85 | SB900 | pozostała graciarnia

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •