CMOS-y nie nadają się zabardzo do IR - do tego typu zabaw lepsze są CCD. Polecam stronkę Bjorna Rosletta:
http://www.naturfotograf.com/index2.html
w swoim rankingu opisuje Nikkory pod kątem IR/UV, a do zdjęć w IR używa skonwertowanego D200 i fufu S3Pro UVIR.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami