4 (...) to solidny portret, jeśli tego nie widzisz, może masz czas jeszcze.
Strasznie jesteś pewny siebie... może to i dobrze... ale najwidoczniej ja też mam jeszcze czas aby dorosnąć do tego portretu... bo jak na razie to wydaje mi się, że świetny bokeh i dobre kolory to nie wszystko... ale mogę się mylić...
Strasznie jesteś pewny siebie... może to i dobrze... ale najwidoczniej ja też mam jeszcze czas aby dorosnąć do tego portretu... bo jak na razie to wydaje mi się, że świetny bokeh i dobre kolory to nie wszystko... ale mogę się mylić...
Pozdrawiam
masz rację bokeh i kolory to nie wszystko w tym zdjęciu jest jeszcze historia, emocje, spokój ja to widzę
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl
Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.
Skontaktuj się z nami