Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Wątek: Album rodzinny

  1. #11

    Domyślnie

    a jakie szkło? 35? czy 50?
    plastyka, tak zwana bardzo ładna

  2. #12

    Domyślnie

    1, 2, 3 to Canon 35/1.4 L
    4 to Biometar 2,8/80
    pattom


  3. #13

    Domyślnie

    Trójka jest git

    Cytat Zamieszczone przez Paweł Tometczak Zobacz posta
    4 (...) to solidny portret, jeśli tego nie widzisz, może masz czas jeszcze.
    Strasznie jesteś pewny siebie... może to i dobrze... ale najwidoczniej ja też mam jeszcze czas aby dorosnąć do tego portretu... bo jak na razie to wydaje mi się, że świetny bokeh i dobre kolory to nie wszystko... ale mogę się mylić...

    Pozdrawiam

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Archibald Zobacz posta
    Trójka jest git



    Strasznie jesteś pewny siebie... może to i dobrze... ale najwidoczniej ja też mam jeszcze czas aby dorosnąć do tego portretu... bo jak na razie to wydaje mi się, że świetny bokeh i dobre kolory to nie wszystko... ale mogę się mylić...

    Pozdrawiam
    masz rację bokeh i kolory to nie wszystko w tym zdjęciu jest jeszcze historia, emocje, spokój ja to widzę
    pattom


Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •