Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 21

Wątek: To jest ukraina

  1. #11
    Rozmowny Awatar cialat
    Dołączył
    06 2008
    Miasto
    Reńska Wieś/Kędzierzyn-Koźle
    Posty
    762

    Domyślnie

    kurde dwójeczka się podobywuje w tym kolorze tylko ja bym jeszcze ją ciach tak jak pisałem wcześniej 1 i 3 nadal do mnie nie gadają nawet pokolorkowane na jedynce bym też spód pociął i lekko prawą stronę tak żeby na górze tylko to małe drzewko zostało a na 3 mi się wszystko nie podoba mocne światło i nie wykorzystany motyw

    Nic tak nie niszczy organizmu, jak długotrwała fizyczna bezczynność" - ARYSTOTELES

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cialat Zobacz posta
    kurde dwójeczka się podobywuje w tym kolorze tylko ja bym jeszcze ją ciach tak jak pisałem wcześniej 1 i 3 nadal do mnie nie gadają nawet pokolorkowane na jedynce bym też spód pociął i lekko prawą stronę tak żeby na górze tylko to małe drzewko zostało a na 3 mi się wszystko nie podoba mocne światło i nie wykorzystany motyw
    dzięki za sugestie, no w jedynce to nie głupi pomysł jest, to jest pełny kard więc nic nie stoi na przeszkodzie. W 2 natomiast tak samo to jest pełny kard, ale celowo kadrowałem żeby minimalnie zostawić podłogę aby mieć więcej planów, od najbliższego.
    Dzięki wszystkim za odwiedziny.

  3. #13

    Domyślnie

    1 - dominoje swą "dwubarwnością", zieleń 2ki jest bajeczna, światło-cień na 3ce dał ciekawy efekt. Fajnie. Można minimalnie przygasić na nim światła, ale minimalnie. Bardzo ciekwe kadry. Pozdrawiam.
    Pozdrawiam, Grzegorz.

  4. #14

    Domyślnie

    Nie jestem przekonany co do ekspozycji.
    OMG, I have finally discovered what's wrong with my brain: On the left side, there is nothing right, and on the right side, there is nothing left.

  5. #15

    Domyślnie

    Chyba nr 2 w kolorze ma przeciągnięty zielony, więcej żóltego. Chmury w BW lepsze, a może w kolorze gorsze, IMO daj więcej kontrastu albo deko ciemniej.

  6. #16

    Domyślnie

    kolor zdecydowanie lepszy. 2 wymiata

  7. #17

    Domyślnie

    DWÓJA! Siadaj .

    (dwója w sensie - pikny łobrazek, heeej... )
    Elektryczna klamka od Tippmana zasilona powietrzem o wysokim ciśnieniu, służąca do robienia siniaków w okolicach głowy. A do tego jakiśtam Nikon do dokumentowania dzieła zniszczenia.

  8. #18

    Domyślnie

    No dwójka w kolorze jest w miarę ok...

  9. #19

    Domyślnie

    Dwójka w wersji kolorowej , choć w BW też ładnie wygląda.

    Pozdrawiam
    Marek
    Nikon D3 D300s D500 + dużo chęci i mało czasu.
    Pozdrawiam Marek

    Grupa FOTOKUJAWY

    www.frontera.com.pl

  10. #20
    swiatlo
    Gość

    Domyślnie

    Dwójka w b/w jaka jest, tylko większa, to klasyk. Cudowne b/w.
    Reszta zdjęć przeciętna, ale ta cz/b dwójka to cudo. Świetna kompozycja, świetny rząd drzew na horyzoncie, no i klasyczne adamsowskie chmury. Piękna.

    Kto Ciebie skłonił do pokazania koloru? Zepsułeś cały efekt. Chyba że pokazałeś jako referencję.

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •