kurde dwójeczka się podobywuje w tym kolorze tylko ja bym jeszcze ją ciach tak jak pisałem wcześniej1 i 3 nadal do mnie nie gadają nawet pokolorkowane
na jedynce bym też spód pociął i lekko prawą stronę tak żeby na górze tylko to małe drzewko zostało
a na 3 mi się wszystko nie podoba mocne światło i nie wykorzystany motyw
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami