Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Drzewo

  1. #1

    Domyślnie Drzewo

    Witam wszystkich
    Do dzisiaj trochę bałem się umieszczać swoje zdjęcia na forum, ze względu na moje początki i jeszcze słaby warsztat.
    Ale musi być ten pierwszy raz.
    Chciałbym abyście ocenili moją pracę. A w szczególności kadru i obróbki RAW-a ( dopiero oswajam się z nimi). Wiem, że jeszcze niedomagam, ale dzięki wam nauczę się robić dobre zdjęcia.

    Wiem, że zdjęcie nie jest idealne. Brakuje mu faktury nieba itd. Ale parę porad przydało by się, abym spojrzał na problem z troszeczkę innej perspektywy. No i nie bijcie za nieskalibrowany monitor.

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez RRBM Zobacz posta
    jeszcze słaby warsztat.
    Cytat Zamieszczone przez RRBM Zobacz posta
    Wiem, że jeszcze niedomagam
    Cytat Zamieszczone przez RRBM Zobacz posta
    Wiem, że zdjęcie nie jest idealne.
    Cytat Zamieszczone przez RRBM Zobacz posta
    Brakuje mu faktury nieba itd.
    Cytat Zamieszczone przez RRBM Zobacz posta
    przydało by się, abym spojrzał na problem z troszeczkę innej perspektywy.
    Cytat Zamieszczone przez RRBM Zobacz posta
    nie bijcie za nieskalibrowany monitor.

    I teraz:

    Cytat Zamieszczone przez RRBM Zobacz posta
    Ale parę porad przydało by się
    Powiedz mi jak mam po tym wszystkim dać Ci jakieś rady??


    .

  3. #3

    Domyślnie

    Szuwar - Tak.
    Bo oprócz faktury nieba, na którą nie mam wpływu ( no chyba, że na inny zdjęciu w innych warunkach ). Moje niedobory są mi znane.
    A reszta cytatów jest oceną moich możliwości a nie zdjęcia.
    Proszę powiedz, jak ty byś się zabrał za to.

  4. #4

    Domyślnie

    Ostrości brakuje...
    LED ZEPPELIN

  5. #5
    swiatlo
    Gość

    Domyślnie

    Brakuje ostrości, oryginalności, kolorów, świateł i mnóstwa innych rzeczy.
    Poza tym kompozycyjnie to źle się ustawiłeś, bo drzewo zasłania krawędź zagajnika po prawej, i przez to łamie cały kadr.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •