Można to też zrobić automatycznie jeśli drzewa blisko siebie. Robisz pierwsze zdjęcie z osoba pod jednym drzewem, następnie ten ktoś przechodzi pod drugie drzewo i robisz drugie ujęcie pokrywające się z pierwszym ca 20% fragmentem (ale osoba nie może być w tej wspólnej części). I dalej działasz jak w przypadku składania panoramy np. w Photoshopie.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami