Szukaj
nabijamy posty,co ?
chyba troche za dużo dołu w niostrości ale rozumiem że tak musi być. temat bardzo zręcznie pokazanyzdecydowanie na +
Takie dobre zdjęcie i tylko dwa komentarze , dziwne .Świetny moment udało Ci się złapać.Może tylko mniejszy kontrast dać ?
jurek1906 mozna sprobowac zobacze jak wyjdzie
bardzo ładne zdjęcie z klimatem![]()
brawo!
i ciekawe ilu malkontentów odważyłoby się na takie spotkanieprzecież "świnka pepe" broni młode do upadłego...
niezłe niezłe, podoba się
Nikon D200 + S17-70 2.8-4.5 + N50 1.8 + N70-300Vr
"Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było."
świetna kolorystyka , niskie słonko ładnie zagrało. Jedyne co to uciąłby trochę tej nieostrości z dołu.
Skontaktuj się z nami