Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Dziki dwa.

  1. #1

  2. #2

    Domyślnie

    fantastyczny młody

  3. #3

    Domyślnie

    nabijamy posty,co ?
    chyba troche za dużo dołu w niostrości ale rozumiem że tak musi być. temat bardzo zręcznie pokazany zdecydowanie na +

  4. #4

    Domyślnie

    Takie dobre zdjęcie i tylko dwa komentarze , dziwne .Świetny moment udało Ci się złapać.Może tylko mniejszy kontrast dać ?

  5. #5

    Domyślnie

    jurek1906 mozna sprobowac zobacze jak wyjdzie

  6. #6
    Rycerz
    Gość

    Domyślnie

    bardzo ładne zdjęcie z klimatem
    brawo!
    i ciekawe ilu malkontentów odważyłoby się na takie spotkanie przecież "świnka pepe" broni młode do upadłego...

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jurek1906 Zobacz posta
    Takie dobre zdjęcie i tylko dwa komentarze , dziwne .Świetny moment udało Ci się złapać. (...)
    bo jeden cos ten tego ze posty nabijaja i sie wystraszyli :P

  8. #8

    Domyślnie

    niezłe niezłe, podoba się
    Nikon D200 + S17-70 2.8-4.5 + N50 1.8 + N70-300Vr
    "Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było."

  9. #9

    Domyślnie

    świetna kolorystyka , niskie słonko ładnie zagrało. Jedyne co to uciąłby trochę tej nieostrości z dołu.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •