Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie Przy obiadku ...

    Własnie testowałam moją 60 mm. Jak zawsze poddaje sie Waszej surowej ocenie.

    1. I znów to samo

    2. A ja wole bobovi...

    3. A co na deser?

    4. To ja juz sobie pojde...

  2. #2

    Domyślnie

    Podobaja mi sie Twoje zdjecia, jedyne zastrzezenie, to trzeba wb poprawic w 2 i 3. Przyjemny kadr, ostrosc na oczkach i sliczna modelka.
    A jabluszko i marchewka chyba smakowaly
    Pozdrawiam

  3. #3
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    05 2007
    Miasto
    Mińsk Mazowiecki
    Posty
    116

    Domyślnie

    Ogólnie OK, ale wszytskie zdjecia na jedno kopyto wystarczyo by jedno pokazać.

  4. #4

    Domyślnie

    Nie odpowiada mi kolorystyka i kadry jakieś takie mało ciekawe, na 2 bobovi zupełnie nie pasuje-pozdrawiam

  5. #5

    Domyślnie

    a ja widzę, że za Archibald wszyscy stosują komiksowe opisy
    D700, N35/1.8, N50/1.8, S24-70/2.8, N85/1.8, T70-200/2.8, SB900

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez szelass Zobacz posta
    a ja widzę, że za Archibald wszyscy stosują komiksowe opisy
    He he, no i mam co chciałem - jestem gość od komiksów

    Co do zdjęć - nie podoba mi się płaskie światło i kadry nie za bardzo są "po mojemu"... ale nikt nie mówił, że mają być "po mojemu"

    Pzdr.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •