Szukaj
Fajny motyw, lubię takie foty oglądać, kiedy za oknem szaro-buro. Jedyne co, to wydaje mi się, że ładniej by to mogło wyglądać, gdyby prawa strona też była niezadeptana jak lewa. Poza tym - bez zastrzeżeń.
Super ale do pełni szczęścia brakuje (mi osobiście) świeżego śniegu bez śladów.
Uspokaja![]()
D300 \ D70s \ Zenit 11 \ MB-D10 \ N17-55 f2,8 \ N50 f1.8 \ Takumar 50 f1.4 \ SB-800 \
Bardzo prosty i fajny kadr.
J.D.
ejd.superhost.pl
Bardzo ładnie. Ps. Nie da się tego ogrodzić, postawić stróża i poczekać na opad śniegu...?Efekt byłby jeszcze lepszy.
Dobra robotaTe ślady zawsze można wystemplować ;p
How do I do that? I f***ing try. - Gary Vaynerchuk
!BLOG
To wszystko przez te wrony![]()
Bardzo dobre zdjęcie.
Ładna symetria.
.. a śnieg , no wiesz , zawsze można zagrabić
Pozdrawiam
Marek
Nikon D3 D300s D500 + dużo chęci i mało czasu.
Pozdrawiam Marek
Grupa FOTOKUJAWY
www.frontera.com.pl
Skontaktuj się z nami