Close

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 43

Wątek: Zimowa cisza

  1. #1

  2. #2

    Domyślnie

    Fajny motyw, lubię takie foty oglądać, kiedy za oknem szaro-buro. Jedyne co, to wydaje mi się, że ładniej by to mogło wyglądać, gdyby prawa strona też była niezadeptana jak lewa. Poza tym - bez zastrzeżeń.
    D300, T12-24, N50/1.8, SB600
    Jakub Gruchot Price action Gruzja Distance learning

  3. #3

    Domyślnie

    Super ale do pełni szczęścia brakuje (mi osobiście) świeżego śniegu bez śladów.

  4. #4

    Domyślnie

    Uspokaja
    D300 \ D70s \ Zenit 11 \ MB-D10 \ N17-55 f2,8 \ N50 f1.8 \ Takumar 50 f1.4 \ SB-800 \

  5. #5

    Domyślnie

    Bardzo prosty i fajny kadr.

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Shooter Zobacz posta
    Super ale do pełni szczęścia brakuje (mi osobiście) świeżego śniegu bez śladów.
    Mi też

  7. #7

    Domyślnie

    Bardzo ładnie. Ps. Nie da się tego ogrodzić, postawić stróża i poczekać na opad śniegu...? Efekt byłby jeszcze lepszy.

  8. #8

    Domyślnie

    Dobra robota Te ślady zawsze można wystemplować ;p
    How do I do that? I f***ing try. - Gary Vaynerchuk
    !BLOG

  9. #9

    Domyślnie

    To wszystko przez te wrony

  10. #10

    Domyślnie

    Bardzo dobre zdjęcie.
    Ładna symetria.
    .. a śnieg , no wiesz , zawsze można zagrabić

    Pozdrawiam
    Marek
    Nikon D3 D300s D500 + dużo chęci i mało czasu.
    Pozdrawiam Marek

    Grupa FOTOKUJAWY

    www.frontera.com.pl

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •