Właśnie nabyłem to urządzonko, wmontowałem dysk 80GB i zacząłem formatować. Oczywiście w FAT32 maksymalna partycja to 32768MB czyli 32GB.
Podziliłem dysk na 3 dyski logiczne, 32GB, 32GB i reszta.
Na wyświetlaczu widoczna jest pierwsza partycja 32GB - co z resztą?
Mam w związku z tym pytanko - jak przejść w zapisie z karty na drugą partycję gdy pierwsza zostaje zapisana. Czy Digimate automatycznie zapisuje na kolejnej partycji po zapełnieniu pierwszej, itd...? Bo przecież maksymalnie obsługuje dyski 120GB !
Jak z tym sobie radzicie?
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami