Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Wątek: Bajkowo

  1. #11

    Domyślnie

    beznadziejne.............

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lemini Zobacz posta
    beznadziejne.............
    Coś bliżej..please....
    Pozdrawiam
    Andrzej.

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cloned Zobacz posta
    Wiem o czym mówisz, ale to są fotki zrobione z mojego balkonu. Oczarowało mnie niebo i na szybko statyw itd. Innego kadru się nie dało, bo reszta budynków nie nadawała się do prezentacji, co innego robić z dołu (tu jest drugie piętro), ale działo się to tak szybko, że nie zdążyłbym z całym majdanem zejść. Powtarzam jeszcze raz-nie ma tu z czego strzelać, żadne dzieło-po prostu podobało mi się niebo. Dzięki za uwagi.
    Mnie się tez podoba niebo,szczególnie na jedynce -oślepione domy odchyliły się przed blaskiem.
    Pozdr.M

  4. #14

    Domyślnie

    Jeeezu, taki stary wątek jeszcze ktoś odwiedza?

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •