
Zamieszczone przez
cloned
Wiem o czym mówisz, ale to są fotki zrobione z mojego balkonu. Oczarowało mnie niebo i na szybko statyw itd. Innego kadru się nie dało, bo reszta budynków nie nadawała się do prezentacji, co innego robić z dołu (tu jest drugie piętro), ale działo się to tak szybko, że nie zdążyłbym z całym majdanem zejść. Powtarzam jeszcze raz-nie ma tu z czego strzelać, żadne dzieło-po prostu podobało mi się niebo. Dzięki za uwagi.
Skontaktuj się z nami