Close

Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 90
  1. #11
    Kaleid
    Gość

    Domyślnie

    No przeciez co chwile mozna przeczytac jak to jeden czy drugi nie ma szans i pewnie upadnie bo konkurent ma jakis aparat tanszy o 100$

  2. #12

    Domyślnie

    Ja myślę że póki co to pozycja Wielkiej Trójki (N,S,C) jest niezagrożona, a konkurencja cenowa nam użytkownikom na pewno nie zaszkodzi :P .
    Pozdrawiam
    Marcin

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kaleid
    No przeciez co chwile mozna przeczytac jak to jeden czy drugi nie ma szans i pewnie upadnie bo konkurent ma jakis aparat tanszy o 100$
    Na rynku amatorskim 100$ to sporo. 400D bedzie tanszy od D80 o 200$ co jest juz calkiem pokazna kwota (20% taniej)

  4. #14
    Kaleid
    Gość

    Domyślnie

    D50 tez jest tanszy, i co? I nic. Biorac pod uwage ze puszka jest praktycznie identyczna z 350D, o D80 bym sie nie martwił.

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kaleid
    Biorac pod uwage ze puszka jest praktycznie identyczna z 350D, o D80 bym sie nie martwił.
    Nie ma sie o co martwic. To to palstikowe badziewie nie jest w stanie zagrozic D80.
    Canon sie dzis nie popisal wypuszczajac taka tandete.
    nie ma sie czym chwalic

  6. #16
    Kaleid
    Gość

    Domyślnie


  7. #17

    Domyślnie

    według mnie 400d to konkurent tylko i wyłącznie do D50 i w takich celach powstał. Canon wypuścił trochę wiekszą matrycę aby przyciągnąć tym samym ewentualnych kupców D50-tki. czyszczenie matrycy też ma takie zadanie. nikon z D50-tką która ma "tylko" 6 MPix może się gorzej sprzedawać. na pewno niedługo powstanie d50s z matrycą od d80.
    FX

  8. #18

    Domyślnie

    Powiem tyle - gówno w sreberku wypuścili
    O obiektywach wiem prawie wszystko

  9. #19

    Domyślnie

    "D50 tez jest tanszy, i co? I nic. Biorac pod uwage ze puszka jest praktycznie identyczna z 350D, o D80 bym sie nie martwił."

    Hmmm puszka plastik ale:
    -AF z 30-tki
    -wizjer z 30-tki
    -Bufor na 10 RAW(za taką cenę szok...) i pozwalający trzaskać ipg do końca karty
    -normalne karty...

    zobaczymy jak będzie się zachowywała matryca itd. Ale o to chyba można być spokojnym...
    Zajebisty wręcz aparacik(za cenę za jaką domyślam się że będą go opylać), szczerze nie wiem kompletnie o co niektórym chodzi w tym wątku...(co śmieszniejsze nawet samym canonMANonm hyhy)
    Pozdrawiam Marcin
    "Zdjęcie można zrobić wszystkim, tylko po co się męczyć skoro jest Nikon "
    "Oby piękno miało moc wzbudzania dobra..."

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MzMarcin
    (...)Hmmm puszka plastik ale:
    -AF z 30-tki
    -wizjer z 30-tki
    -Bufor na 10 RAW(za taką cenę szok...) i pozwalający trzaskać ipg do końca karty
    -normalne karty...

    zobaczymy jak będzie się zachowywała matryca itd. Ale o to chyba można być spokojnym...
    Zajebisty wręcz aparacik(za cenę za jaką domyślam się że będą go opylać), szczerze nie wiem kompletnie o co niektórym chodzi w tym wątku...(co śmieszniejsze nawet samym canonMANonm hyhy)
    Podpisuje się ręcami i nogami lepiej tego nie mogłeś ująć ! No może z tym wizjerem to nie do końca ale ....zobaczymy w działaniu .
    Pozdrawiam
    Marcin

Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •