Oj ale się walą mury. I ciągle za dużo lewej strony.
Szukaj
Oj ale się walą mury. I ciągle za dużo lewej strony.
hahha... tu sie akurat z Toba nie zgodze, sorrymnie sie walace mury od czasu do czasu podobaja
Do kadru można mieć uwagi, ale nie widzę powodu bo ostatnie zdjęcie jest ciekawe.
Natomiast koloru bym się pozbył. Tak jak jest, jest dziwnie - brak dobrego światła i filtr zrobiły swoje. Dla mnie to jest materiał na BW.
Mocno podkręcony kolor pasuje, ale podkręcony właściwie. W obecnej formie to jest mało strawne danie.
Moim skromnym zdaniem pierwszy pomysł na zdjęcie był najlepszy. Nawet ta droga po lewej się tłumaczyła, ożywiała zdjęcie i szła w dobrym kierunku. Sugerowałbym pozostanie przy pierwszej wersji.
sprzęt: fotografuję sercem
Podążanie harb-a jest jak najbardziej słuszne... W ostatnich odsłonach brakuje "dołu"... Zaś konwersja do B&W na plus...
T_P_
analogi, szkiełka, filterki, statyw, a na nim ostatnio, od czasu do czasu, stawiam także lusterko cyfrowe...
Obróbka do bw nieźle wyszło choć popraw mnie jeśli się mylę ale jakby widać smugi u dołu kadru od ręcznej roboty.
I tak jak kolega powyżej mówi (mimo, że mi dedykowałaś krótki dół) to tego dołu jest za mało w tym kadrze. Wersja Harba jest na prawdę dobra i chyba się nie obrazi jeśli podążysz tą droga i wymalujesz identyczny obraz.
dzieki Kulten. nie wiem od czego te smugi... tez je widze ale zgubilam sie co do ich zrodla.... nie psulam tam duzo na dole, wiec musialo to jakos wyjsc przy globalnych zmianach
pozdro,
Skontaktuj się z nami