Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 28 z 28

Wątek: Reculver Towers

  1. #21
    kulten
    Gość

    Domyślnie

    Oj ale się walą mury . I ciągle za dużo lewej strony.

  2. #22

    Domyślnie

    hahha... tu sie akurat z Toba nie zgodze, sorry mnie sie walace mury od czasu do czasu podobaja
    one shot a day keeps the doctor away

    http://www.fotosia.blogspot.com

  3. #23

    Domyślnie

    Do kadru można mieć uwagi, ale nie widzę powodu bo ostatnie zdjęcie jest ciekawe.

    Natomiast koloru bym się pozbył. Tak jak jest, jest dziwnie - brak dobrego światła i filtr zrobiły swoje. Dla mnie to jest materiał na BW.
    Mocno podkręcony kolor pasuje, ale podkręcony właściwie. W obecnej formie to jest mało strawne danie.

  4. #24

    Domyślnie

    Moim skromnym zdaniem pierwszy pomysł na zdjęcie był najlepszy. Nawet ta droga po lewej się tłumaczyła, ożywiała zdjęcie i szła w dobrym kierunku . Sugerowałbym pozostanie przy pierwszej wersji.
    sprzęt: fotografuję sercem

  5. #25

    Domyślnie

    kolorek dla kolorowych i bez kolorku dla tych co maja klopoty z trawieniem

    i juz nie przytruwam tematem

    dziekuje za komentarze









    one shot a day keeps the doctor away

    http://www.fotosia.blogspot.com

  6. #26

    Domyślnie

    Podążanie harb-a jest jak najbardziej słuszne... W ostatnich odsłonach brakuje "dołu"... Zaś konwersja do B&W na plus...

    T_P_
    analogi, szkiełka, filterki, statyw, a na nim ostatnio, od czasu do czasu, stawiam także lusterko cyfrowe...

  7. #27
    kulten
    Gość

    Domyślnie

    Obróbka do bw nieźle wyszło choć popraw mnie jeśli się mylę ale jakby widać smugi u dołu kadru od ręcznej roboty .

    I tak jak kolega powyżej mówi (mimo, że mi dedykowałaś krótki dół) to tego dołu jest za mało w tym kadrze. Wersja Harba jest na prawdę dobra i chyba się nie obrazi jeśli podążysz tą droga i wymalujesz identyczny obraz .

  8. #28

    Domyślnie

    dzieki Kulten. nie wiem od czego te smugi... tez je widze ale zgubilam sie co do ich zrodla.... nie psulam tam duzo na dole, wiec musialo to jakos wyjsc przy globalnych zmianach

    pozdro,
    one shot a day keeps the doctor away

    http://www.fotosia.blogspot.com

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •